Лікар-дієтолог назвав найкращий напій за високого цукру

Лікар-дієтолог назвав найкращий напій за високого цукру

Лікар-дієтолог Олексій Ковальков пояснив, чому вважає каву одним із найкращих напоїв за високого цукру в крові, характерному для діабетиків. Зокрема напій допомагає боротися з переїданням, небезпечним при діабеті.

У своєму Instagram лікар-дієтолог розповів, що хворим на діабет шкідливі часті перекушування, що підвищують рівень цукру в крові. Вживання кави є одним з кращих засобів, які допомагають впоратися з голодом і підвищеним апетитом, що змушують їсти більше, ніж потрібно. «Такий метод відмови від перекусів, як використання кави є одним із найкращих. Я сам таке практикую багато років. Кава моментально перебиває бажання їсти, це один із найкращих способів боротьби з голодом» , – поділився Ковальков.

Фахівець пояснив, що він п'є каву із вершками, що містять менше лактози, молоко. Крім того, у напій корисно додавати спеції. Ковальков п'є каву з перцем.

Лікар-дієтолог розповів, що ефект «вимкнення голоду» виникає завдяки кофеїну, що міститься в напої. Дана речовина має властивість розщеплювати глікоген у печінці на глюкозу. 

«У результаті почуття голоду минає приблизно на годину. Крім того, кофеїн сприяє спалюванню жирів» , – уточнив медик.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua