Медики назвали п’ять способів, як позбутися нічних кошмарів

Медики назвали п'ять способів, як позбутися нічних кошмарів

Коли нічні кошмари стають частим явищем і повторюються, розмова з професіоналом може бути найкращим варіантом.

Жахи можуть бути дуже неприємними і призводити до позбавлення сну, особливо якщо ви їх часто бачите. Не хвилюйтеся, розуміння психологічного значення ваших снів може допомогти вам запобігти їм. Провідний експерт зі сновидінь та партнер Happy Beds Тереза ​​Чунг та Кетрін Холл, психолог сну із Somnus Therapy, розповіли як зупинити нічні кошмари. 

Як перемогти погані сни:

Звичайний час сну

Ви повинні зробити час відходу до сну і час пробудження якомога послідовнішим.

Пані Холл сказала: «Ставність, ймовірно, призведе до спокійнішого і стабільнішого сну, запобігаючи ймовірності відновлення жахливого сну, що викликає кошмари, через позбавлення сну».

Щоденна практика релаксації

Методи релаксації, такі як прогресивна релаксація м’язів (PMR), можуть бути неймовірно корисними, допомагаючи вам заснути і зменшуючи стрес, пов’язаний з неможливістю заснути.

Експерт сказав: “PMR – це форма усвідомленості, яка допомагає вам напружити кожну групу м’язів, а потім розслабити їх, щоб викликати почуття повного розслаблення тіла і розуму”.

Виразний лист

Було показано, що експресивний лист дозволяє письменнику краще регулювати свої емоції. Це також може допомогти письменнику вирватися з нескінченного уявного круговороту роздумів чи роздумів.

Пані Холл пояснила: «Визнання своїх емоцій та їх запис знижує потребу вашого розуму у постійній боротьбі з будь-якими негативними та стресовими думками».

Уникайте алкоголю

Алкоголь блокує швидкий сон та викликає загальне скорочення фази швидкого сну, також відомого як сон уві сні.

Експерт зі сну сказав: «Коли дія алкоголю починає проходити, нерідко можна побачити справді яскраві сни чи кошмари».

Лікування

Коли нічні кошмари стають частим явищем та повторюються, розмова з професіоналом може бути найкращим варіантом, щоб допомогти виявити та усунути основну проблему.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua