Радіохвильовий метод видалення бородавок: переваги

Сучасний спосіб швидко і безболісно видалити нарости на шкірі — це радіохвильовий метод видалення бородавок. Він повертає шкірі первісний вигляд і позбавляє пацієнта від естетичного і морального дискомфорту. Якщо в організмі людини є вірус папіломи, то при ослабленому імунітеті можуть бути створені ідеальні умови для виникнення бородавок — доброякісних утворень на шкірі. Бородавки можуть утворитися практично на будь-яких частинах тіла людини, навіть на слизових оболонках. Відмінною рисою радіохвильового методу є можливість проведення операції на будь-якій ділянці шкіри — обличчя, шия, пахви, руки, ноги тощо

Радиоволновой метод удаления бородавок: преимущества
Процедура радіохвильового видалення новоутворень шкіри — зручна, швидка і безпечна міра терапії.

Загальні відомості про метод

Видалити бородавки можна впливаючи на них високочастотними хвилями. Радіохвильовий спосіб видалення бородавок полягає в розтині тканин і подальшому випаровуванні клітин новоутворень за допомогою радионожа. Оскільки під час процедури навколишні тканини не зачіпаються, вона абсолютно нетравматична, що виключає виникнення кровотечі. Зазвичай процес триває не більше 30 хвилин. Пацієнт відразу ж може йти додому. При цьому важливо дотримувати рекомендації лікаря: ні в якому разі не мочіть рану, регулярно проводити обробку антисептичними засобами. При відповідальному дотриманні правил відбудеться швидке загоєння і на шкірі не залишаться рубці. Вартість процедури залежить від декількох факторів. На ціну впливає місце розташування наростів, їх кількість і розміри.

Показання до призначення

Перш ніж вибрати видалення бородавок радіохвилями, пацієнта обов’язково обстежують для визначення точного діагнозу. Застосовувати радіохвильовий метод можна тільки до доброякісному освіти. Ризик появи рубців внаслідок операції мінімальний, а, значить, застосовувати метод можна на будь-яких ділянках тіла. Строковим видаленню підлягають бородавки, які помітно збільшуються в розмірах, лущаться або сверблять. Видалити радіохвильовим методом можна нарости як одиничного, так і множинного характеру, розмір і форма також значення не має.

Радиоволновой метод удаления бородавок: преимущества
Радіохвильове видалення бородавок не проводять хворим інфекційними захворюваннями, при хворобах шкіри, алергії.

Протипоказання

Видалення бородавок радіохвильовим методом володіє багатьма перевагами, і разом з тим його не можна застосовувати абсолютно до всіх пацієнтів. Для того, щоб виявити наявність протипоказань, проводиться обов’язкове обстеження перед операцією. Слід застосувати інший спосіб лікування у разі, якщо пацієнт користується кардіостимулятором. Також до протипоказань відносяться ГРВІ та грип, онкологічні освіти, серцево-судинні хвороби, наявність алергії, гепатиту, герпесу, різних шкірних запалень. Також цей метод заборонено використовувати під час менструації і при вагітності.

Технологія видалення

Перед операцією пацієнту обов’язково проводять місцеву анестезію за допомогою спеціального спрея, знеболюючого крему або уколу під основу бородавки. На тривалість процедури впливає кількість і розмір наростів, але зазвичай операція триває не більше півгодини. Як тільки радіохвильової ніж нагрівається, лікар досить швидко зрізає бородавку. Тканини, які знаходяться поруч, припікаються внаслідок високої температури, а це допомагає уникнути кровотечі. Потім лікар обробляє рану спеціальними засобами і пацієнт може відправлятися додому. По закінченні процедури наріст можна дослідити в лабораторії. Це допоможе визначити наявність у ньому злоякісних процесів.

Переваги

Радіохвильове видалення наростів вибирають дуже часто в зв’язку з широким спектром особливостей і переваг цього методу:

  • Операція займає досить мало часу. Тривалість залежить від декількох факторів, але зазвичай не займає більше 30 хв.
  • Відсутність болю, т. к. практикується застосування місцевої анестезії.
  • Виключено кровотеча. Нагріте радионож припікає судини, що допомагає уникнути крововтрати і виникнення набряків після процедури.
  • Ефект стерилізації. Мікроорганізми вмирають від впливу радіохвиль, а, отже, виключається ймовірність попадання в рану будь-якої інфекції.
  • Здорові тканини в процесі операції не зачіпаються, а, отже, забезпечується швидке загоєння без наслідків у вигляді шрамів і рубців. Цей аспект дуже важливий у випадках, коли бородавка утворилася на обличчі, шиї або на іншому видному ділянці тіла.

Чи можна видаляти бородавки радіохвильовим методом дітям?

Можна. Головне, попередньо здати аналізи сечі і крові, а також пройти огляд у дерматолога. Метод видалення утворень радіохвилями практично безболісний і не займає багато часу, а для дитини це важливо, як ні для кого іншого. Процес операції безпечний для дітей, т. к. доза випромінювання дуже мала. Клінік, що працюють з видалення бородавок за таким методом, досить багато. Досить звернутися до відповідного фахівця, який допоможе дитині позбутися від неприємних наростів. Допомогти уникнути появи новоутворень на шкірі допоможе дотримання гігієни і підтримання високого рівня імунітету дитини.

Відновлення після проведення процедури

Після операції дуже важливо дотримуватися комплекс правил, які накаже лікар. Це посприяє швидкому загоєнню рани і допоможе уникнути виникнення шраму. Місце, де проводилися маніпуляції, обов’язково потрібно тримати в чистоті і ні в якому разі не можна мочити водою. Його потрібно регулярно обробляти антисептиком або маззю з антибіотиком (залежить від приписів лікаря). На місці видаленої бородавки повинна утворитися скоринка. Знімати її самостійно ні в якому разі не можна, з часом вона зійде сама. Ця корочка захищає рану від інфекцій, які можуть потрапити із зовнішнього середовища. Після повного загоєння може спостерігатися незначна пігментація шкіри в місці, де раніше була бородавка. З часом різниця в кольорі стане мінімальною або ж зникне взагалі.

Радиоволновой метод удаления бородавок: преимущества
Після радіохвильового видалення бородавки потрібно обробляти ділянку антисептиками і уникати негативного впливу на нього.

Радіохвильовий метод позбавлення від бородавок стає все більш популярним завдяки швидкості, безболісності та ефективності процедури. Застосовувати цей універсальний спосіб можна як до дорослих, так і дітей. Важливо розуміти, що після того, як пацієнт вийшов з кабінету лікаря, саме від нього залежить процес загоєння рани. Слід повністю дотримувати рекомендації лікаря, щоб уникнути негативних наслідків лікування. Якщо ж поставитися відповідально і все зробити правильно, то зовсім скоро від набридливої бородавки не залишиться і сліду. Головне, не займатися самодіагностикою і самолікуванням. Тільки фахівець може правильно поставити діагноз і призначити ефективне лікування.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: