Переливання крові від прищів: як робиться, побічні реакції

Часто для очищення шкіри роблять переливання крові від акне, акне, акне та ін Такий метод проводиться в тому випадку, якщо поява вугрів не пов’язано з внутрішніми порушеннями. Спосіб відрізняє високою ефективністю, швидким результатом і низькою вартістю. Проводиться в поліклініках і вдома під контролем лікаря. Але також виділяють ряд протипоказань, при яких гемотрансфузії можуть надати негативний результат. Тому перед початком лікування краще проконсультуватися у лікаря.

Переливание крови от прыщей: как делается, побочные реакции

Показання для застосування

Такий спосіб позбавлення від прищів призначають, якщо інші методи не працюють. Іншим важливим фактором є те, що переливання використовують у тому випадку, якщо висипання не викликані внутрішніми неполадками. Аутогемотерапія від прищів необхідна людям зі зниженим імунітетом, вона дозволяє придбати захист від шкідливих бактерій, які викликають висип і вугри.

Показання, при яких призначають переливання крові від прищів:

 • фурункули на обличчі;
 • акне;
 • вугрі;
 • дерматит;
 • довго незагойні рани;
 • карбункули.

За даними медичної статистики, гемотрансфузії допомагає в 80% випадків.

Як працює?

Процес переливання крові схожий на щеплення, при цьому використовується лише власна плазма.

Чистка крові від прищів унікальна тим, що при терапії використовують власну кров’яну плазму людини. Такий вплив активізує захисні механізми організму, адже при лікуванні в тіло потрапляють бактерії. З-за того, що кров належить самому пацієнту, не відбувається зараження. Робота імунної системи відновлюється, і організм бореться з шкідливими бактеріями. Така система також допоможе в подальшому ефективно справлятися з рецидивами. Аутогемотерапія має схожість з щепленнями від вірусів.

Як робиться процедура?

Очищення крові — швидка і безболісна процедура, при цьому певну кількість рідини, що переливається з відня в сідницю. Курс лікування становить 20 днів. Щоб почистити кров і обличчя від вугрової висипки, за 1 раз беруть 1 мілілітр крові. Поступово до 10-го дня ця кількість збільшується на 1, а потім також поступово знижується. Таким чином у перший і останній сеанс вводять однакову кількість плазми. Але така схема змінюється в залежності від індивідуальних показань. Якщо проводити гемотерапію проти прищів раз на півроку, це допомогло б не тільки очистити шкіру, але і попередити рецидиви висипань.

Вся аутогемотерапія при акне проводиться одноразовими стерильними шприцами, щоб не викликати зараження крові. Іноді пацієнту в індивідуальному порядку додатково призначають озонотерапію, опромінення ультрафіолетом. Іноді після проведення переливання вводять антибіотики. Бажано проходити лікування в спеціалізованих медичних установах. Але також дозволено робити переливання крові при акне на дому під наглядом лікаря.

Різновиди

Розрізняють 7 видів гемотрансфузії при вуграх, які описані в таблиці:

Назва Характеристика
Класична Пацієнту вводиться чиста кров за 10 сеансів
Ступінчаста Курс складе 20 днів, із яких на перші 10 застосовується схема наростаючою гемотрансфузії, а потім об’єм крові зменшується на 1 мл
З антибіотиком Вводять ін’єкційно з антибактеріальним препаратом
Биопунктура Кров вводиться невеликими порціями в акупунктурні точки
Аутокровь На рідину попередньо впливають ультрафіолетовими або рентгенівськими випромінюваннями
З алое Додатково вводиться екстракт, щоб посилити регенераційні процеси в тілі
З озоном Розрізняють малий спосіб, при якому процедура проводиться як класична, тільки додається порція озону, і другий варіант, коли плазма переноситься спочатку в сідничний м’яз, а після в іншу вену

Коли заборонено?

Протипоказанням до проведення даної процедури у жінок є період виношування дитини.

Обов’язково перед початком процедури слід пройти огляд і консультацію у лікаря-дерматолога. Незважаючи на високу ефективність методу, виділяють кілька протипоказань. Якщо в таких випадках робиться очищення, результат буває непомітний, і ситуація може тільки погіршитися. Небажано проводити УФО крові в таких випадках:

 • вагітність;
 • онкологічні захворювання;
 • хвороби крові;
 • запальні процеси;
 • хронічні порушення в загостреній формі.

Побічні реакції

Основний негативний ефект від процедури — ущільнення в зоні сідничних м’язів. Така реакція виникає через щоденних ін’єкцій в одне місце. Таке ускладнення супроводжується болем і появою синців. Рекомендується зробити масаж ураженої зони і прикладати до неї грілку. З проблемою справляється сітка з йоду. Але в іншому такий метод дає позитивні й швидкі результати.

Короткий висновок

Щоб гемотерапії зробила максимально позитивний ефект, варто дотримуватися певних правил. Так, рекомендується дотримуватися правильний спосіб життя і дотримуватися здорового харчування для очищення організму від токсинів. А також треба ретельно стежити за особистою гігієною. Можна використовувати різні засоби уходових косметики для очищення пор, які допоможуть позбутися від вугрової висипки і прищів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: