Scatter та Wild символи: їх особливості та різні функції в іграх

Певна категорія онлайн слотів, з описом яких можна ознайомитись в розділі “Блог” на https://championclub.net/ має такі бонусні опції як Scatter та Wild. Це спеціальні ігрові символи, що наділені особливими функціями. З ними ігровий процес стає динамічнішим і цікавішим, та й шанси отримати виграш значно зростають.

Scatter та Wild символи: їх особливості та різні функції в іграх

Wild символ

Вайлд-символ (дикий) є одним з найбільш відомих, з яким стикаються гравці. Вони дуже потужні, і можуть суттєво вплинути на ігровий процес. Головна функція Wild символу – можливість замінити інші зображення на ігрових барабанах слотів, які описуються на сайті Клуб чемпіонів, допомагаючи геймеру будувати виграшні комбінації, що підвищує шанси на успіх. З’являється Вайлд на барабані випадково, що посилює азарт. Замінити вони можуть всі символи, крім Scatter (Скаттерів).

Практично всі сучасні онлайн слоти, про особливості яких можна дізнатись в блозі Champion club оснащені цим символом. Але розробники софту постійно додають до базових функцій цікаві особливості. «Дикий» символ може бути різних типів. Найчастіше зустрічаються:

  1. Wild, що зсуваються. Вони замінюють іконки на крайньому лівому або крайньому правому барабані, а потім, при наступному обертанні, переміщуються на одну клітинку. Вони продовжують рухатись, доки не досягнуть кінця сітки на іншій стороні.
  2. Бродячі Wild. З’являтись вони можуть у будь-якому місці сітки, і залишаються на барабанах більш ніж на одне обертання.
  3. Wild, що розширюються. Вайлди такого типу з’являються на будь-якій позиції барабанів і можуть розширюватися, щоб повністю покрити барабан.
  4. Липкі Wild. Такі символи залишаються на барабані на певний період часу.

В деяких слотах, описаних на Championclub Wild символи випадають тільки на певних барабанах. В бонусному раунді кількість Вайлдів може зростати. Розробники оснащують автомати «дикими» символами, щоб зробити їх більш захоплюючими та привабливими для гравців.

Scatter символ

Скаттер символ (розбросу) є ще одним спеціальним символом, що може бути дуже корисним для гравців, оскільки він відкриває функції слотів та додаткові раунди. Скориставшись Скаттер символом, користувачі можуть отримати максимальну користь з фріспінів та інших бонусів в автоматах.

Як і Вайлди, Скаттери також з’являються випадково. Це означає, що геймери не можуть вплинути на отримання цього символу. Найчастіше Скатери є одними з найбільш високооплачуваних символів слоту. Саме за це їх і полюбляють прихильники гральних автоматів. Від інших символів Скаттери відрізняються, тому коли вони з’являться, гравець обов’язково їх помітить.

Scatter символи активують різні функції. Це може бути бонусна гра, або безкоштовні прокручування барабанів. Якщо ж гра досить проста, і Скаттери не запускають в ній жодних бонусних подій, вони, як і раніше, допомагають зібрати виграшні комбінації. Особливості Scatter символів залежать від гри, але незалежно від функцій, які вони мають, ці символи допомагають отримувати виграші.

В деяких слотах часто пропонується більше одного символу Wild і часто кілька різних символів Scatter. Тому щоб зрозуміти, що приносить кожен символ, потрібно ознайомитися з таблицею виплат.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua