Детальніше про новий ефективний метод видалення бородавок в домашніх умовах за 10 днів – StopRodinkam.ru

Папіломи, бородавки… Навіщо мені взагалі звертати на них увагу?

Бородавка — це нешкідливий (на перший погляд) наріст на шкірі. Найчастіше бородавки виникають на руках (кистях) і ступнях, але вони також можуть з’являтися на будь-якій частині тіла і доставляти масу незручностей. Як правило, бородавки нагадують за своєю формою цвітну капусту.

Подробнее о новом эффективном методе удаления бородавок в домашних условиях за 10 дней - StopRodinkam.ru

Бородавки виключно заразні, і для запобігання розповсюдження інфекції слід негайно починати лікування і уникати прямого контакту шкіри з іншими бородавками.

Бородавки завдають масу естетичних і психологічних незручностей, а також можуть бути причиною онкологічних захворювань. Тому так важливо почати лікування вчасно.

Хіба бородавки небезпечні?

За статистикою, кожен 10-й людина в світі стикається з проблемою бородавок, яку обов’язково необхідно вирішувати. Ми допоможемо розібратися, чому виникають бородавки і як ефективно їх лікувати.

Бородавки — це шкірне захворювання, що викликається вірусом папіломи людини (ВПЛ). Вірус передається контактним шляхом, тобто при безпосередньому контакті з зараженим людиною (рукостискання) або через предмети загального користування (поручні громадського транспорту, килимки в спортзалах, рушники тощо). Зоною ризику також є салони краси, манікюрні та педикюрні кабінети. Шанс захворіти підвищується при наявності на шкірі, ран, саден і порізів.

Проблема в тому, що навіть самі нешкідливі бородавки — це все-таки джерело зараження. Якщо бородавку не лікувати, вона може збільшуватися в розмірах і вражати все нові ділянки шкіри. Але головне, «заражати» здорових людей.

А якщо не чіпати?

Вірус папіломи людини – це фактор ризику розвитку онкологічних захворювань.

Але зараження папіломою не обов’язково призводить до раку. Бувають віруси низького онкогенного ризику – ці підтипи частіше проявляються у вигляді гострих виростів – кондилом. Однак 4 основних підтипу мають високий онкогенний ризик, вони утворюють плоскі папули – бородавки. Але від інфікування до злоякісного переродження клітин в середньому проходить 10-20 років.

Прискорити патологічний процес здатні куріння, алкоголь, ожиріння, гормональні порушення, що знижують імунітет. Іноді роками дрімав у тілі вірус може раптом піднестися від сну.

І що ж робити?

Як правило, позбутися від вірусу папіломи людини, якщо він потрапив в організм, неможливо. Однак можна зробити так, щоб він «не заважав». Тому первинні заходи спрямовані на підвищення імунного захисту організму. А такі прояв вірусу, як бородавки, потрібно обов’язково видаляти, щоб попередити його подальше розповсюдження.

Популярним способом позбавлення від бородавок є припікання — кислотами, лугами, фенолом, екстрактом чистотілу. Але тут є свої вагомі «мінуси». Наприклад, за одну процедуру таким методом бородавку вивести практично неможливо – потрібен тривалий курс лікування. По-друге, кислота і луг із-за складності правильного дозування, часто викликають глибокі хімічні опіки. По-третє, деякі препарати не дозволені до застосування у дітей (як правило, з вмістом чистотілу). А, скажімо, фенол у великих дозах викликає чхання, головний біль, утруднення дихання і навіть судоми.

Коли бородавку просто зрізають скальпелем, це називається хірургічним видаленням. Метод досить болючий, після якого залишаються рани, які потребують ретельного тривалого догляду, щоб уникнути інфікування.

Видалити бородавку можна лазером. Уникнути болю, як і наступних шрамів, тут теж не вдасться.

Кріодеструкція – ще один, мабуть, найбільш поширений нині метод, коли бородавку видаляють впливом на неї низьких температур. Зазвичай заморожування відбувається аплікацією рідкого азоту, температура якого — 196С.

Просте і доступне професійне лікування вдома

Мінусом перерахованих видів лікування можна вважати те, що всі їх потрібно проводити в клініці, а це не тільки витрати часу і грошей, але і додатковий стрес, особливо для дітей.

В даний час вже існує засіб для видалення звичайних і підошовних бородавок, яке можна використовувати удома самостійно.

«КриоФарма» проводиться в Нідерландах, і за допомогою цієї системи можна видалити бородавки практично без болю за одну-дві процедури, причому ніяких ран і рубців після процедури не залишається!

Принцип дії «КриоФармы» безпечний навіть для дітей. До речі, видаляти бородавки «КриоФармой» дозволено дітям з 4 років.

Що ми знаємо про Криофарме?

Подробнее о новом эффективном методе удаления бородавок в домашних условиях за 10 дней - StopRodinkam.ru

КриоФарма є засобом кріотерапії, видаляючи бородавки шляхом їх заморожування. Лікарі видалення бородавок застосовують той же вид терапії. В якості холодоагенту лікарі використовують рідкий азот, діючий при температурі -196°С

Завдяки системі КриоФарма, яка використовує альтернативний холодоагент, що складається з суміші диметилэфира і пропану (ДМЭП), широко застосовуються в якості екологічно безпечних пропеллентов, кріотерапія стала доступною для самостійного використання. Ця суміш успішно заморожує бородавки при температурі -57° C.

Було проведено наукове дослідження, порівнюючий ефективність рідкого азоту і ДМЭП при їх застосуванні в якості засобів з видалення бородавок. За параметрами ефективності, переносимості та безпеки ніяких відмінностей між цими двома методиками виявлено не було.

За допомогою системи КриоФарма ви зможете без сторонньої допомоги і в будь-який зручний для вас час ефективно, легко і швидко видаляти звичайні і підошовні бородавки, використовуючи надійний метод заморожування.

Система КриоФарма здатна за один сеанс терапії заморозити бородавку до самої підстави, через 10-14 днів заморожена бородавка мимовільно відпадає. До цього часу під поверхнею бородавки утворюється нова здорова шкіра.

Підіб’ємо підсумки

Отже, чому ми вважаємо , що в боротьбі з бородавками оптимальним засобом є КриоФарма:

  • Швидко і безболісно видаляє бородавки;
  • Використовується в домашніх умовах;
  • Дозволена дітям з 4-х років;
  • Не впливає на якість життя: після застосування можна ходити в душ;
  • Видаляє бородавки без сліду не залишає ран, опіків, шрамів;
  • Одна упаковка КриоФарма розрахована на видалення 12 бородавок або 12 застосувань;
  • Використання «Криофармы» набагато дешевше, ніж лікування в косметологічних кабінетах;
  • Доступна за ціною.

Профілактику ніхто не відміняв

І все-таки, як і будь-яке інше захворювання, бородавки краще попереджати, ніж лікувати. А для цього досить дотримуватися декількох нескладних гігієнічних правил. Частіше мити руки, не користуватися чужими речами, не ходити босоніж в лазні, сауні або басейні. Взуття потрібно носити тільки за розміром, так як тиск на стопи також підвищує ризик появи підошовних бородавок.

Не варто забувати, що вірус папіломи людини активізується при ослабленому імунітеті. Тому здоровий спосіб життя, прийом вітамінів, правильне харчування, спорт теж допоможуть в профілактиці бородавок.

Міфи про бородавках

Існує безліч міфів про те, що таке бородавки і як їх лікувати. Давайте розглянемо які з них найчастіше приймаються за правду.

Міф 1. Всі бородавки різні

Існують різні види бородавок: звичайні, плоскі, підошовні, ниткоподібні і т. д. Але всі вони спровоковані одним і тим же вірусом папіломи людини (ВПЛ).

Міф 2. Бородавки — це тільки захворювання шкіри

Багато хто вважає, що бородавки – це всього лише захворювання шкіри, але вони — лише верхівка айсберга. Небезпека знаходиться усередині людини. Вірус папіломи людини, який викликає бородавки, живе всередині людини, а на шкірі проявляється, коли імунна система сильно ослаблена.

Міф 3. Бородавки з’являються відразу після зараження ВПЛ

Якщо сьогодні ви помітили бородавку, це не говорить про те, що ви підхопили вірус вчора. ВПЛ може спати і кілька місяців до того, як ви побачите першу бородавку.

Міф 4. Бородавками можна заразитися від жаб

Кажуть, що бородавки з’являються, якщо доторкнутися до жабі. Але це міф, і його причина, можливо, полягає в народних переказах і казках, які нам розповідали в дитинстві. На жаль, ці казки створили неправильне уявлення про те, що таке бородавки, звідки вони беруться, і про те, як їх лікувати.

Міф 5. Якщо бородавка пройшла, значить, вона більше не з’явиться

Деякі з’являться бородавки один раз, і ви більше ніколи не побачите. А інші будуть з’являтися знову і знову може через тиждень, а може і через рік!

Міф 6. Вилікувати бородавки неможливо

Це неправда. Природно, позбавлення від бородавок може зайняти багато часу, але можна скористатися КриоФармой і через 10 днів від бородавки не залишиться і сліду.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: