Турецький хамам: лазня, масаж і легка пінна хмара

Якщо шукаєте комплексну процедуру для всього тіла, яка покращить не лише ваш зовнішній вигляд, а й позбавить вас від стресу та напруги, то кращого ніж турецький хамам Київ не знайдете. Адже хамам передбачає легку дію пари, масаж та скрабування, а на завершення – занурення в невагому ніжну піну, що в комплексі подарує вам не лише незабутні відчуття повного розслаблення та легкості в усьому тілі, а й покращить ваше самопочуття, стан шкіри, роботу внутрішніх органів і кровообіг.

Турецький хамам: лазня, масаж і легка пінна хмара

Задоволення від процедури важко описати словами, ви маєте самі відчути цей дивовижний ефект і переконатися в тому, що хамам – набагато краще, ніж звичайна лазня і масаж, це рай для вашого тіла. Тож завітайте на сайт https://elephant-spa.com.ua/uk-ua/ та записуйтеся на турецький хамам уже сьогодні.

Що на вас чекає

Процедура турецького хамаму відбувається у спеціально обладнаній кімнаті, в якій підтримується висока вологість і температура повітря не перевищує 45 °C. Хамам передбачає кілька етапів:

  1. Ви лягаєте на розігрітий камінь і розслабляються, даючи можливість теплій парі проникнути через вашу шкіру, очистити пори та покращити кровообіг.

  2. Після того як шкіра достатньо прогрівається і пори відкриються, майстер починає її очищувати за допомогою пілінгу із застосуванням спеціальної рукавиці та професійних засобів. На цьому етапі відбувається звільнення шкіри від ороговілих частинок та насичення її корисними оліями, які зроблять шкіру оксамитовою і гладенькою.

  3. Завершальний етап процедури – це, мабуть, найприємніше, що може бути, – занурення у ніжну пінну хмару. Це допомагає максимально розслабитися, адже вам у цей момент також робитимуть тайський масаж, що дає змогу краще наситити вашу шкіру живильними елементами і поліпшити роботу м’язів.

  4. Додатково (оплачується окремо) ви можете замовити процедури скрабування та вибрати різні види скрабів, а також попросити зробити вам обгортання – золоте, шоколадне, винне, глиняне тощо.

Яку користь має турецький хамам для здоров’я

Помітний ефект від турецького хамаму ви зауважите відразу ж після першої процедури, особливо за станом шкіри, яка стане шовковистою, як у немовляти і сяятиме здоров’ям. Однак хамам має значно більше позитивного впливу на ваш організм, зокрема:

  • сприяє покращенню самопочуття, зняттю напруги та стресу;

  • підвищує імунітет та опірність організму до застуд;

  • покращує циркуляцію крові та лімфовідтік;

  • знімає м’язові блоки і спазми;

  • усуває біль у попереку та шийному відділі.

Протипоказаннями для відвідування хамаму можуть бути інфекційні захворювання, травми та поранення на шкірі, виразки і незагоєні післяопераційні рубці, підвищена температура, онкологія та цукровий діабет. Якщо у вас немає вище перелічених симптомів, не відмовляйте собі в райському задоволенні та записуйтеся на турецький хамам уже сьогодні

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua