Як вибрати фени для готелів?

Наявність якісних професійних фенів для сушки волосся в готелі свідчить про його високий рівень комфорту та відповідний рейтинг. На перший погляд, це дрібниця, але вона має дуже велике значення. Тому, якщо ваші пристрої для сушки волосся уже застаріли, ми неодмінно радимо їх оновити. Купити фени для готелів можна у магазині голландської фірми «Hotek».

Як вибрати фени для готелів?

Рекомендації при виборі фену

Для того, щоб сушка волосся ваших клієнтів у готелі була максимально зручним і приємним процесом, радимо вибрати фени професійної лінійки. Вони забезпечують якісне та швидке користування, що точно складе позитивне враження про ваш готель. Такі фени можна знайти на сайті фірми «Hotek». Окрім досконалої якості та ергономічності, вони пропонують вигідні ціни та широкий ряд моделей такої техніки, ознайомитися з яким можна за посиланням: https://www.hotek.com.ua/ua/dlia-vanny/feny-ua/.

  1. Зверніть увагу на потужність фену. Від неї залежить швидкість та якість роботи пристрою;

  2. Кількість швидкостей. Їх має бути, мінімум, дві: холодне та тепле повітря. Тепле повітря забезпечує сушку волосся, а холодне відповідає за укладку;

  3. Наявність насадок. Подбайте про потреби клієнтів з різним типом волосся. Наприклад, власниці хвилястої чи кучерявої шевелюри потребують фен з дифузором, а дівчата з рівним волоссям нададуть перевагу концентратору.

Зазвичай, усі готельні варіанти фенів мають настінний тип кріплення. Це найбільш зручний варіант користування. Подбайте, щоб настінне кріплення було твердим і міцним. Уникайте моделей із м’якої, неякісної пластмаси. Також обов’язкового зверніть увагу на довжину та гнучкість провода, вона має бути достатнього для комфортного процесу сушки. Рукоятка має бути зручною для тримання і не вислизати у процесі сушки. Інтерфейс фену також має бути інтуїтивно зрозумілим.

Чому фени для готелів варто купити в «Hotek»?

Купуючи фени для готелів у «Hotek», ви отримуєте міцний пристрій досконалої якості. Наша фірма спеціалізується на виробництві техніки, аксесуарів та іншого інвентаря саме для готелів. Тому ми знаємо всі особливості, які можуть не помічати інші виробники. Переглянути товари можна на нашому сайті: https://www.hotek.com.ua/ua/dlia-vanny/feny-ua/.

Сотні готелів по всьому світі користуються приладами виробництва голландської фірми «Hotek». Ми щасливі, що можемо стати частиною вашого бізнесу та дарувати приємні емоції від користування якісною технікою вашим гостям. Для нас важливий кожен клієнт. Ми з радістю надамо детальну консультацію про товар, що вас цікавить і, за потреби, допоможемо зробити замовлення. Якщо ж ви плануєте оновити інвентар у всіх номерах вашого готелю і бажаєте замовити певний товар оптом, ми запропонуємо вам максимально вигідну ціну.

За деталями та додатковими питаннями телефонуйте чи пишіть на наш сайт.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua