Що означає число 666 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 666 у нумерології: позитивне та негативне значення

З давніх часів до 666 існує двояке ставлення: його вважають числом як диявола, і Бога. Причина такого сприйняття криється у формі шістки, що схожа на спіраль і приваблює до себе інформацію, подібно до колодязі знань. Якщо людина підсвідомо наділяє цю кількість негативним посилом, вона наповнюється негативною енергією, якщо позитивним – то позитивною.

Число 666 у нумерології

З погляду нумерологів, всупереч стереотипу, що склався, число 666 не несе ніякого зловісного і негативного посилу. Три шістки символізують будинок та сім’ю, багатство та достаток, уособлюють сильну віру та безумовне кохання. Вони дозволяють не турбуватися про матеріальні цінності і змушують замислюватися про духовні цінності.

Дев’ятка, отримана методом нумерологічного складання (6+6+6=18; 1+8=9), говорить про доброзичливість, уміння розуміти і бути милосердним.

Значення числа 666

Три шістки – абсолютно домашнє число, яке в першу чергу вказує на домінування сімейних цінностей над усім іншим.

Позитивне
гуманізм;
доброта;
віра;
енергія;
гармонія;
харизматичність;
безкорисливість;
спокій;
благодійність;
ідеалізм;
високий інтелект;
співчуття;
чуйність;
безстрашність.
Негативне
жадібність;
спокуси;
меркантильність;
схильність до азартних ігор;
схильність до мелодраматизму;
прагнення до збагачення;
залежність від матеріального.

Число 666 в ангельській нумерології

У нумерології ангелів 666 – це уособлення життєвих перипетій та подання невірної інформації, здатної переплести та заплутати енергію та думки людини, привівши його у пітьму.

Цікаво: серафими мають шість крил і спілкуються з людиною завдяки шостому почуттю останнього.

Значення числа 666

Шістка є першим ідеальним числом і символізує баланс та особливі сили, властиві царству ангелів.

Три шістки говорять про стійкість, духовний розвиток, повний хаос у думках, фінансовий добробут і доброту.

Число 666 як підказка від Ангела

Ангели нагадують, що духовне набагато важливіше за матеріальне і закликають вас не турбуватися про фінанси: ви маєте все, чого потребуєте. Вони переживають, що ви вийшли зі стан рівноваги і бажають вашої реалізації у всіх життєвих сферах. Розірвіть свої залежності та нездорові стосунки, відпустіть тих, хто тягне вас назад. Це допоможе вам повернути внутрішній спокій.

Що робити, якщо бачиш число 666?

Позбудьтеся панічних думок і налаштуйтеся на позитивні результати. Почніть допомагати оточуючим, і Вищі сили задовольнять усі ваші потреби. Намагайтеся очистити свій розум: оберніться на природу, злійтеся з енергією Всесвіту, помедитуйте або просто погуляйте в парку. Зціліть свою душу і проведіть час із тваринами: погладьте, обійміть їх – відчуйте на собі їх цілющий вплив.

Число 666 і характер

Енергія трьох шісток наділяє людину добром та співчуттям. Він завжди готовий допомогти нужденним і оточити увагою та турботою близьких. Проте всі його найкращі якості можуть бути повалені прагненням матеріального. Дисбаланс між фінансовим та духовним аспектом здатний призвести до тривожного стану та втрати самоконтролю. Щоб повернути гармонію, потрібно буде зайнятися реалізацією творчих ідей та духовним розвитком і, звичайно, позбутися жадібності.

Позитивні риси
стоїцизм;
лагідність;
вірність;
дбайливість;
жалісливість;
безмежне милосердя;
цілеспрямованість;
відкритість;
життєрадісність;
благородство;
сила волі;
принциповість;
доброзичливість;
наявність чіткої життєвої позиції.
Негативні риси
жорсткість;
фанатизм;
впертість;
прискіпливість;
марнославство;
самокопання;
підвищена емоційність;
зацикленість на грошах.

Число 666 та здоров’я

Присутність трьох шісток у нумерологічній карті вказує на наявність проблем із зором, знижений імунітет та хронічні застудні захворювання.

Число 666 та професія

Загалом, підопічним 666 підвладні будь-які сфери діяльності. Головне – вибрати ту, що до вподоби. Особливу удачу та фінансову стабільність ця кількість принесе творчим особистостям. Також вплив 666 дозволить успішно реалізувати себе у таких професіях:

 • військовий;
 • поліцейський;
 • співробітник МНС;
 • спортсмен;
 • дипломат;
 • менеджер;
 • священнослужитель;
 • випробувач;
 • старатель;
 • каскадер;
 • еколог;
 • астролог.

Число 666 та фінанси

Три шістки символізують багатство і вказують на відсутність матеріальних проблем, наявність накопичень та вміння заробляти та розумно витрачати. Завдяки безлічі відкритих можливостей гроші приходять легко і в будь-якій кількості. Головне, помічати всі свої шанси та вміти ними скористатися.

Число 666 та відносини

Енергія 666 дозволяє партнерам приймати один одного без ретуші, з усіма недоліками та вадами. Вона обіцяє щире і справжнє кохання, сприяє створенню міцного шлюбного союзу, де подружжя завжди дбатиме про всіх членів сім’ї, включаючи далеких родичів, і створювати в будинку гармонійну та щасливу атмосферу. Діти, дивлячись на приклад батьків, у такій сім’ї розвиватимуться спокійно та гармонійно, вбираючи тепле та поважне ставлення до близьких.

Число 666 та духовна сфера

Відповідно до духовної нумерології, число 666 – це уособлення Енергії, що наповнює життям фізичну природу людини. Страх цієї цифрової комбінації рівносильний страху свого тіла, своїх пристрастей та бажань.

666 – це основні людські пристрасті: нажива, секс та влада. Завдяки їм, людина максимально розкриває свої здібності, розмножується і самостверджується, яке духовна сутність проявляється через енергію іншого рівня, що виходить від числа 999.

Магічна

Магія числа 666 полягає у його особливості залучати гроші. А від Бога цей дар чи від Лукавого – скаже спосіб їхнього витрачання. Якщо фінанси йдуть на забезпечення близьким гідного існування, на допомогу нужденним та інші добрі справи, навряд чи спонсором таких витрат буде ворог людського роду. Також слід враховувати, що слабка енергетика особи, яка користується трьома шістками, сприяє залученню не надто позитивних подій.

Релігійна

Християнство

666 – число звіра Апокаліпсису, ставленика Сатани;

666 синів було у Адонікама;

666 Таланів золотих приходило щороку Соломонові;

666, на думку свідків Єгови, – це яскраво виражена недосконалість, оскільки з божественного погляду повнотою і завершеністю є сімка.

Католицтво

666, на думку бенедиктинського ченця Біди Високоповажного, – це триразове проголошення творіння без суботи і світу без Творця, а отже – потрійне та остаточне відчуження від Бога;

Згідно з версією протестантів, раніше Папа Римський носив офіційний статус Vicarius Filii Dei («Намісник Сина Божого»), а 666 є цифровою формулою цього напису, нібито накресленого на його тіарі.

Іслам

Мусульмани цілком байдуже ставляться до 666. Воно ніяк не згадується в Корані і не має для них ні негативного, ні позитивного посилу. Крім того, вони взагалі не надають значення знакам і символам – це вважається забобоном, що не заслуговує на увагу і забороняється релігією.

Число 666 та мистецтво

666 з давніх-давен використовується в мистецтві для створення ефекту демонізму;

666 разом з перевернутими хрестом і пентаграмою є елементом сатанинської атрибутики;

666 знайшло втілення у сучасній музичній культурі та у кінематографі. Однак не у всіх піснях воно несе сатанинський посил. У хеві-металі та музиці дум- і блек-металістів 666 відображено з біблійної точки зору.

Число 666 і забобони

Забобонів, пов’язаних з 666 більш ніж достатньо. Будь-яка згадка даного числа здатна викликати негативні асоціації навіть у тих, хто далекий від релігії.

За статистикою товари з ціною 666 купуються менш охоче.

Квитки, документи, чеки з числом 666 викликають страх і вважаються нещасливими.

Нерідко скасовують рейси автобусів, поїздів та літаків під номером 666.

06.06.2006 було скасовано низку різних заходів через наявність у даті трьох шісток.

Ні короткого телефонного номера, ні коду оператора 666 немає. Проте вірять, що після дзвінка за цим фантомним номером людина може:

 • звести рахунки із життям;
 • прірва безвісти;
 • з’їхати з глузду;
 • почути демонічні звуки (скрип, виття, стогін).

Число 666 татуювання

Три шістки, зображені на тілі, пов’язують із вірою у потойбічні темні сили, містицизмом, Сатаною та смертю. Таке татуювання викликає негативне ставлення до свого власника, повідомляючи про його віру у сили Зла. Але іноді це зображення вказує на схильність до епатажу, яке власник виявляється позитивним, життєрадісним і добродушним людиною.

Поява числа 666

Коли перед вам з’являється число 666, не варто турбуватися, а замість фантазії, що розігралася, краще включити холодний розум.

Випадково

Проаналізуйте ваші уподобання. Можливо, вони тільки здаються вам позитивними, а насправді ви віддаєте їм занадто багато енергії і часу, через що не можете зосередитися на чомусь конкретному і втрачаєте рівновагу.

Постійно

Ви здатні досягти успіху навіть там, де на інших чекатимуть невдачі. Не турбуйтеся про гроші та майно, подумайте про те, наскільки це для вас це насправді важливо. Зверніть увагу на своє оточення – можливо, близькі потребують вашої турботи, але не наважуються вам про це сказати.

Яке значення має число 666, якщо це число в даті народження

Число 666 дарує неповторну енергію для збільшення особистісної сили та наділяє величезним потенціалом для вирощування успішної особи. Воно вказує на успіхи, авторитет, стрімку кар’єру та легкий життєвий шлях. Таким людей називають баловнями долі. Проте їм слід з обережністю ставитися до джерел спокус, не піддаватися духовним пристрастям і слабкостям і пам’ятати, що в їхньому ментальному устрої дух та особистість є двома опозиціонерами.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua