Чудодійні властивості цибулі, про які ви не здогадувались

Чудодійні властивості цибулі, про які ви не здогадувались

Однією з найважливіших овочевих культур є лук, який відомий своєю могутністю ще з давнини. Існує безліч його сортів, так само як і містяться в ньому корисних речовин. Пір’я і цибулини застосовують як приправа в консервній промисловості, до салатів, соусів, супів та інших овочевих і м’ясних страв. Але не так поширено його застосування в якості лікувального препарату.

Натуральні властивості цибулі більш безпечні, ніж штучні, тому цей овоч краще всього використовувати у вирішенні проблем зі здоров’ям. Та й коштує він зазвичай дешевше.

Цибульний сік є дуже ефективним складом від кашлю, тільки мало охочих його використовувати із-за неприємного смаку і запаху. Лише помістивши невеликий шматочок цього чудо-засобу у вухо сік від нього потрапить у кров, усунувши тим самим кашель.

Цибуля виявиться незамінні, щоб миттєво збити температуру. Цей метод особливо підходить для дітей. Цибулю, порізану кільцями, необхідно змочити в яблучному оцті і покласти в шкарпетки і вуха дитини. Якщо ж, навпаки, треба зігрітися, слід з’їсти сиру головку цибулі.

Завдяки протизапальним властивостям, цибуля допоможе позбутися від вушної болю. Досить помістити в вухо шматочок цибулини. Якщо болить голова, необхідно зробити таку ж процедуру на ніч. Цибуля не треба виймати з вух до ранку.

Чудодійні властивості цибулі допоможуть зупинити кровотечу. Потрібно прикласти до рани марлю, в якій попередньо замотати нарізану цибулю. Частіше роблячи подібну процедуру, можна допомогти рані швидше зажити. Крім цього, навіть шрами стануть менш помітні. Натираючи цибулиною хірургічні рубці, через деякий час станеться диво.

Знаючи особливість лука витягувати різні інфекції, не обійтися без цілющої пасти. Для її приготування слід скипятить молоко, а потім додати в нього шматок білого хліба. Після цього необхідно розім’яти всі інгредієнти разом з цибулиною до кашоподібної маси. Заражену ділянку необхідно продезінфікувати, помістити пасту в марлю і прикласти до рани, закріпивши весь склад пов’язкою. Через пару годин пов’язку слід зняти. Процедуру повторювати раз в день до зникнення інфекції.

Цибуля допомагає легше перенести сонячні опіки. Для цього потрібно всього лише прикласти до рани скибочки цибулі на пару хвилин, а після завдати курячий білок. У результаті не тільки зникне біль, але і не з’явиться шрам.

Після укусу комахи необхідно як можна швидше додати нарізану цибулю, який не тільки витягне отруту, але і зменшить набряк, знизивши час загоєння.

Вченими встановлено, що постійне вживання цибулі затримує процес старіння клітин головного мозку, а так само веде до зниження онкологічних захворювань. Але слід бути обережним тим, хто має протипоказання. Це люди, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок та серцево-судинні хвороби. Перш ніж використовувати в їжу цибулю або як ліки, необхідно проконсультуватися з лікарем.

 

Лисовец Наталия
zmorshki.in.ua