Поєднання продуктів, які шкідливі для здоров’я

Поєднання продуктів, які шкідливі для здоров’я

На сьогоднішній момент стало дуже модним дотримувати правильний спосіб життя. І, звичайно ж, такий спосіб життя говорить про те, що необхідно дотримуватися правильне харчування, яке вимагає дотримання дуже великої кількості правил сумісності тих чи інших продуктів. Правильний підбір продуктів благотворно діє на організм і навпаки.

Дуже часто можна помітити, що людина, яка тільки що поїв, хоче трохи поспати. Це відбувається з-за того, що в його організмі витрачається дуже велика кількість енергії, яка необхідна для того, щоб переварити певну кількість їжі. Адже ні для кого не секрет, що для того, щоб працювали всі внутрішні органи, мозок і організм в цілому людині потрібна велика кількість енергії. І не можна забувати, що саме травлення віднімає в організму більшу кількість енергії, ніж будь-яка, навіть сама сильна фізична навантаження.

Як саме організм отримує необхідну кількість енергії? В першу чергу, він отримує енергію після прийому легкозасвоюваній їжі. Адже саме така їжа витрачає мінімальну кількість енергетичних сил і часу. Також особливу увагу необхідно приділяти поєднанню продуктів між собою, адже від цього також залежатиме засвоюваність поживних речовин.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Фрукти не можна поєднувати з основною їжею.

Для початку необхідно уточнити, що саме являє собою легкозасвоювана їжа. Звичайно ж, до неї відноситься їжа природного походження, вода, продукти, в яких переважають вітаміни, клітковина, жирні кислоти і так далі.

Необхідно сказати, що, наприклад, фрукти засвоюються приблизно від 30 до 80 хвилин. Але це тільки з тією умовою, якщо вони будуть правильно і вчасно вжиті. Звичайно ж, свіжі, сирі і не змішані з іншими продуктами, фрукти будуть засвоюватися швидше.

Овочі допомагають засвоєнню їжі.

Якщо говорити про овочі, то вони при правильному поєднанні будуть повністю засвоюватися організмом приблизно за дві години. При цьому організм людини готовий буде до фізіологічного, так і генетичному засвоєння отриманої їжі. І, звичайно ж, необхідно чітко знати, як саме поєднувати овочі, як між собою, так і з іншими продуктами. Адже неправильне поєднання може призвести до деяких проблем з шлунком. Ці захворювання згодом можуть перерости в хронічні захворювання.

Так що необхідно запам’ятати одне дуже важливе правильно, що продукти, які не поєднуються між собою, призводять до порушення природного процесу травлення, так як вони мають отруйну дію на організм в цілому.

Звичайно ж, для дуже багатьох відомо, що поєднувати рибу і молоко протипоказано. Фрукти не можна поєднувати ні з чим, особливо з молоком. Білки не можуть поєднуватися з вуглеводами, складні білки і жири в поєднанні з вуглеводами також дуже шкодить здоров’ю.

Зелені овочі – запорука вашого здоров’я.

Також необхідно пам’ятати, що кожний прийом їжі повинен поєднуватися з зеленню і зеленими овочами обов’язково свіжими. Також необхідно пам’ятати, що найкраще вживати саме овочі в сирому вигляді.

Необхідно також пам’ятати, що в різні салати не варто додавати велику кількість масла або кислоти. Великий вміст кислоти порушує засвоюваність крохмалю і білків. Також велика кількість масла значно знижує обсяги соляної кислоти в шлунку.

При вживанні різних зелених овочів, в організмі виробляється досить-таки велика кількість шлункового соку і різних ферментів, що дозволяє організму краще перетравлювати їжу. Саме тому варто їсти м’ясні страви саме з овочами зеленого кольору.

Неправильно вживання фруктів шкодить здоров’ю.

Якщо ж ви будете з’їдати фрукти разом зі звичайною їжею, то згодом, в самому кишечнику ця їжа почне поступово припинятись у загнившую масу. Тому рекомендується фрукти вживати окремо. Приблизно від 40 до 60 хвилин буде цілком достатньо для того, щоб переварити фрукти і підготувати його до подальшого вживання їжі. Також необхідно пам’ятати, що поєднувати між собою кислі і солодкі фрукти не варто, так як вони також погано перетравлюються разом. Вживаючи в їжу сирі овочі і фрукти ви допомагаєте своєму організму виробляти достатню кількість лужної кислоти.

Тому якщо ви вирішили для себе, що хочете оздоровити свій організм і взагалі хочете постійно правильно харчуватися, то поєднання продуктів між собою є одним з найбільш важливих нюансів. Дотримуючи всі правила, правильно поєднуючи продукти між собою, ви зможете зберегти своє здоров’я і відмінне самопочуття на довгі роки.

 

Лисовец Наталия
zmorshki.in.ua