Як загладити свою провину перед чоловіком – поради психолога

Як загладити свою провину перед чоловіком – поради психолога

У будь-яких близьких стосунках із будь-ким не можна уникнути сварок чи конфліктів. Це гаразд речей. З партнером сутички можуть відбуватися набагато частіше з огляду на те, що з цією людиною ти маєш максимально тісний контакт.

Добре, якщо конфліктна ситуація згладжується сама собою або спільними зусиллями. Але що, коли в сварці ти образила свого обранця? Як загладити свою провину та принести назад світ у ваші стосунки?

Як загладити свою провину перед чоловіком – поради психолога

 • Дай йому охолонути.

Як загладити свою провину перед чоловіком – поради психолога

Фото автора Mikhail Nilov: Pexels

Чоловік рідше виявляє образу відкритими та різкими емоціями. Частіше вони йдуть і віддаляються від партнерки. Для конструктивного діалогу потрібно дати чоловікові прийти до тями, «переварити», що відбуваються.

Якщо партнер буде не готовий до розмови, то це може призвести до посилення конфлікту і твоєю образою, що явно не є твоєю метою. Наприклад: «Ах так, я до тебе миритися, а ти ніс повертаєш. Ну і сиди надутий! А треба було лише почекати, коли емоційна буря коханого вщухне.

 • Проаналізувати ситуацію.

Користуючись моментом, коли партнер заспокоюється, тобі слід обдумати те, що між вами сталося. Можливо, ти відкриєш щось нове для себе і при обговоренні з партнером це виведе вас на новий рівень порозуміння.

Стеж, щоб твої думки не пішли в пошук приводу себе виправдати або знайти якнайбільше причин «ти сам винен». Ціль полягає в пошуку виходу з конфлікту з можливістю виключити його повтору.

 • Вийти діалог.

Один із складних моментів – це визнати свою провину вголос. Постарайся знайти в собі сили, щоб від щирого серця попросити прощення. Головне будь впевнена, що ти до цього готова, інакше розмова може не відбутися.

 • Щирість та відкритість.

Усвідомити свою провину і виявити бажання вибачитись – це вже бути на половині шляху до примирення. Твої справжні емоції мають величезну силу, щоб партнер пом'якшився.

 • Постарайся попросити прощення тет-а-тет.

Партнер повинен не тільки почути або прочитати вибачення, але й відчути твої емоції, поділитися своїми. Це важливо для того, щоб: по-перше, правильно одне одного зрозуміти; по-друге, спільне проживання емоцій напрочуд зближує навіть після сильної сварки.

Якщо ж під час сварки вас розділяє відстань, то скористайся дзвінком або максимально близько передай у повідомленнях про свої почуття.

 • Вислухай партнера.

Як загладити свою провину перед чоловіком – поради психолога

Як помиритись з хлопцем?

Дай йому висловитись, вилити всю свою образу. Не переривай його з метою виправдатися чи захиститися, дай йому можливість донести до тебе те, що так зачепило. Дуже часто ти можеш просто не знати справжньої причини образи твого обранця.

Твоє щире бажання зрозуміти свого партнера допоможе пом'якшити образу.

 • Після перемир'я.

Вибачення принесені та прийняті, але осад ще залишився? Спільна діяльність допоможе тобі із партнером подолати залишкове явище образи.

Ви можете зробити разом те, що давно відкладали, наприклад: перестановку, приготувати разом на вечерю якесь нове блюдо, сходити в парк або театр, покататися на сноуборді або роликах.

Зробити саме те, що принесе вам нові приємні спільні емоції та нові теми для обговорення.

Способи вийти на діалог

Як важливо сказати «вибач мені», щоб злість і образа відпустили твою кохану людину. Але що, якщо ти не знаєш, як підвести партнера до діалогу. Ось основні способи, щоб привернути його до розмови.

 • “Давай поговоримо”.

Найпростіший варіант для вирішення проблеми. Для цього важливо створити атмосферу довкола. Для особистої розмови важливо, в якій обстановці вона проходитиме. Щоб не було відволікаючих факторів, ні його, ні тебе.

Якщо у партнера вирішується якесь питання по телефону або месенджерам, то це не вдалий момент для твоїх вибачень. Якщо погане самопочуття та емоційний стан у тебе чи партнера: головний біль, втома, сонливість, почуття голоду тощо, теж не зіграє на твою користь.

 • Романтична вечеря.

Класика жанру завжди актуальна. Вечір наодинці, приглушене світло, ароматний запах гарячої вечері, ти така гарна і турботлива. Чудовий привід вибачитися і поговорити до душі.

 • Зробити приємний подарунок.

Один з правильних методів як можна знизити рівень образи партнера – це принести йому позитивні емоції. Ти можеш подарувати йому якийсь милий презент, який нагадає про твої теплі почуття, наприклад: листівка, його улюблена смакота, квитки на довгоочікуваний фільм, оригінальна майка.

Можна не обмежуватися чимось невеликим. Ти можеш подарувати чоловікові те, що він давно мріяв або те, що він дуже любить.

 • Запросити на побачення.

Гарний варіант, якщо ви давно не ходили до вашого улюбленого ресторану. Саме запрошення дозволить вам згадати перші хвилюючі моменти ваших стосунків, налаштує партнера на приємне проведення часу та дасть можливість поговорити про наболіле.

 • Гумор.

Ідеальний спосіб розрядити напружену обстановку. Якщо ти знаєш, як викликати сміх у коханого, то сміливо цим користуйся. У хід можуть піти надіслані меми або смішні відео.

Пам'ятай, гумор, як і в будь-яких інших ситуаціях, має бути доречним. Якщо сварка досить серйозна і образа партнера сильна, то веселощі з твого боку можуть лише погіршити ситуацію, і розмова, швидше за все, не відбудеться, і, можливо, конфлікт розгориться новою силою.

 • Квест.

Оригінальний спосіб привести партнера до розмови, при цьому не брати прямої участі в самому процесі. Його можна організувати у вас вдома, коли партнер прийде з роботи або прокинеться у ваш спільний вихідний.

Пам'ятай про комфортний фізичний та емоційний стан. Якщо обранець прийшов з роботи, то буде доречно влаштувати короткий квест, який призводить до смачної вечері.

Обговорення конфлікту, ухвалення спільного рішення, знайдений компроміс – після цього образа має зійти нанівець. Тому, якщо ти хочеш згладити образу і продуктивно вирішити проблему, скористайся запропонованими порадами.

А способи можна цікаво поєднувати між собою у будь-якій кількості. Головне нехай все буде щиро і від щирого серця.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua