Чи зізнаватись першою в любові до чоловіка чи не потрібно

Чи зізнаватись першою в любові до чоловіка чи не потрібно

Тобі, напевно, знайома така ситуація, коли хлопець подобається дівчині, можливо, вони навіть зустрічаються, але він не поспішає з зізнаннями. Тоді у неї виникає логічне питання: «Можливо зізнатися першою»… Давай спробуємо на нього відповісти.

Чи зізнаватись першою в любові до чоловіка чи не потрібно

Чи зізнаватись першою в любові до чоловіка чи не потрібно

Фото автора Budgeron Bach: Pexels

В американському науковому психологічному журналі Journal of Personality and Social Psychology було опубліковано дослідження, результати якого показали, що у 65% випадків першими зізналися чоловіки, а у 35% – жінки.

Начебто все зрозуміло, що ініціатива в цьому питанні віддана сильній половині людства. Але що робити, якщо чоловік не поспішає з визнанням, як вчинити. Звичайно, не можна дати в цій ситуації однозначну пораду.

Громадська думка у питанні, хто має першим освідчуватися у коханні, розділилася на два протилежні табори:

  • Одні вважають, що дівчина має бути скромною, прояв ініціативи має бути лише за чоловіком.
  • Інші схиляються до думки, що жінці дані такі ж права, нічого поганого немає, якщо вона першою визнається чоловікові.

Все-таки, чи варто першою визнаватись чоловікові в почуттях? Перш ніж приступати із зізнаннями, слід усвідомити, чому він перший не робить крок назустріч, чим викликана така поведінка.

Чому чоловік не зізнається перший у коханні

Є кілька вагомих причин, з яких молода людина не освідчується першою в коханні.

  • Чоловік надто сором'язливий. Він боїться сказати ці заповітні три слова. Якщо справа в сором'язливості, то ця риса виявлятиметься і в інших моментах. Поспостерігай за ним, як швидко він приймає рішення щодо інших питань.
  • Чоловік не вважає за потрібне говорити ці слова. Для нього важливі події. Зустрічається такий тип молодих людей. Вони зазвичай не балакучі, але про їхні почуття свідчать вчинки та невербальні знаки.
  • Чоловік боїться почути відмову. Можливо, у нього вже була така ситуація, він боїться обпектися знову. Але якщо ти давала хлопцеві зрозуміти, що він тобі симпатичний, тоді цю причину слід не брати до уваги.
  • Чоловік не впевнений у своїх почуттях до тебе. Він не може визначитися, не хоче тебе вводити в оману. В цьому випадку тобі потрібно почекати з визнанням. Якщо хлопець не готовий до такої розмови, він йому радий точно не буде.
  • Чоловік має іншу дівчину або, можливо, він одружений, але ти про це не знаєш.

З яких причин тобі не варто першою освідчуватися у коханні чоловікові

Якщо ти сумніваєшся, не впевнена, що зможеш зізнатися першому хлопцю, то подумай, чи це варто робити. Бо в тебе великий ризик не отримати взаємності.

Чи зізнаватись першою в любові до чоловіка чи не потрібно

Ініціатива у відносинах. Хто має її виявляти?

Який би не був скромний чоловік, він знайде як зізнатися у своїх почуттях. Найчастіше сподіватися на те, що хлопець мовчить про кохання через скромність, надто наївно. Надмірна твоя активність може призвести до неправильних висновків про тебе.

Придивись до чоловіка, оціни його самооцінку, спробуй глянути на нього не через призму рожевих окулярів закоханості. Якщо ти наважишся зізнатися першою, то велика ймовірність того, що тобі відмовить або визнають легковажною.

Тобі треба бути готовим до цих моментів. Подумай, чи це тобі треба. Чи не виникне тобі після цього психологічна травма.

Чому варто зізнатися першій жінці

Якщо ти відносиш себе до розряду впевнених дівчат, то визнання першою є нагодою довести свою впевненість. Якщо чоловік виявився неготовим до ближчих стосунків, то ти можеш легко забути про те, що сталося, і жити далі.

Але ти точно зможеш зрозуміти, що з цим чоловіком у тебе бути нічого не може. Це краще, ніж довго сумніватися, раптом це був шанс, посланий долею, а ти не скористалася ним.

Якщо ти зізналася хлопцеві у своїх почуттях, і він відмовив, то нічого страшного. А може він сам чекає з нетерпінням від тебе першого кроку. Тоді у вас все вийде.

Та й до того ж, ти поставиш «крапку над І». У тебе відпаде необхідність гадати про те, чи варто витрачати час на цього чоловіка або залишити його, не зустрічатися більше, а бути готовою для нових перспективних стосунків. У будь-якому випадку визначеність завжди краща за невизначеність.

Коли варто освідчуватися першою в коханні

Перед тим, як зізнатися першою, переконайся, що ти справді любиш чоловіка, і твої почуття щирі. Нерідко ми за кохання приймаємо пристрасть, закоханість. Тому не поспішай, точно переконайся у своїх почуттях.

Чи зізнаватись першою в любові до чоловіка чи не потрібно

Giphy

Проаналізуй, як часто ти спілкуєшся з людиною. Якщо ви зустрічаєтеся незначний час, то можливо ти закохана не в чоловіка, а в образ, який ти визнала за ідеал. Так буває часто.

Поспілкуйся з чоловіком, постарайся з ним сходити до місць, де можна побачити його дії в реальних ситуаціях: на квест, у похід, на пікнік, на ковзанку. Подивимося, як він поводиться в житті. Якщо твоя думка про людину не змінилася, то можеш зізнатися їй у своїх почуттях.

Вибери найбільш вдалий момент. Ви маєте бути вдвох. Переконайтеся, що вам ніхто не завадить, що чоловік не зайнятий справами. Тільки після цього починай розмову. Підвищується шанс отримати позитивну відповідь, якщо вона повністю зосереджена на тобі.

Як зізнатися чоловікові в коханні

Якщо ти боїшся відверто сказати про свої почуття, то спробуй почати здалеку. Найчастіше цікавися життям чоловіка. Роби компліменти, дбай про нього, скористайся невербальними сигналами: легкий дотик, посмішка. Тоді ти зможеш дати йому зрозуміти свої почуття і зблизитися з ним.

Роби чоловікові компліменти, похвали його зовнішність, дію, риси характеру. Чоловікам подобаються компліменти не менше, ніж нам. Він обов'язково сприйме твою похвалу проявом уваги до його особи і буде вже готовий до майбутньої розмови.

Зроби упор на зоровому контакті. Тільки «не свердли» його очима відкрито. Знайди чоловіка поглядом, усміхнись. Після того, як він відповість тобі очима взаємністю, грайливо відведи погляд від об'єкта обожнювання.

Однозначно відповісти на запитання: «Чи варто першій жінці освідчуватися у коханні» не можна. Це залежить від багатьох обставин. Насамперед від твоєї рішучості, готовності першою зробити крок на зустріч.

Якщо ж чоловік давно виявляє до тебе відкритий інтерес, піклуватися про тебе, постійно дзвонить, завіт на зустрічі, вирішує твої питання, намагається зробити приємне, то тут немає жодних перешкод, щоби не зробити першим визнання своєму обранцю.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua