Чому чоловік не дзвонить і не пише дівчині

Чому чоловік не дзвонить і не пише дівчині

Приємно, коли чоловік виявляє симпатію, починає спілкування та просить твій номер телефону. Але що робити, якщо після цього він так і не зателефонував? У цей момент у голову лізуть різні сумніви, ти відчуваєш розгубленість і мимоволі постійно поглядаєш на екран телефону.

Чому чоловіки не передзвонюють? Що це може означати? Як діяти в такому разі і яке важливе питання варто поставити собі?

Чому чоловік не дзвонить і не пише дівчині – ТОП-5 причин

Чому чоловік не дзвонить і не пише дівчині

Фото автора Do The Lan: Pexels

Коли чоловік раптово пропаде з горизонту, можливо, перша думка у дівчини про те, що вона щось зробила не так, не сподобалася йому. Але, крім цього, є щонайменше 5 причин, з яких це відбувається.

 • Невпевненість в собі

Іноді чоловік занадто боязкий і нерішучий. Можливо, коли він брав у тебе номер телефону, була підходяща обстановка, яка вселила в нього впевненість, він був веселим, легким у спілкуванні, ти була розташована.

Але прийшовши додому і подумавши, чоловік почав «гризти» внутрішній критик, який переконує, що він не вартий тебе, що ти його відкинеш. Плюс до всього, деяким людям легше спілкуватися «в живу», тоді як дзвінок, та ще й перший, доводить до стану паніки.

Можливо він:

 • не знає, що сказати, куди тебе запросити;
 • боїться бути нав'язливим;
 • боїться, що ти навіть не запам'ятала його ім'я;
 • думає, що ти над ним посмієшся, відкинеш.

Постарайся зрозуміти, що всі люди різні, і те, що легко дається тобі, зовсім необов'язково буде легко виходити в іншого.

 • Інші пріоритети

Будь-яка людина має своє життя, справи, які вимагають уваги, турботи, робота, спілкування з іншими людьми. Те, що ви сподобалися один одному, ще не означає, що він проводить весь свій вільний час у думках про тебе – і це нормально, особливо, якщо ви майже не знаєте один одного.

Почуття симпатії часом виникає не відразу, а деякі люди взагалі зближуються не дуже швидко, з недовірою ставляться до малознайомих людей і вважають за краще діяти поступово.

 • Він і не збирався дзвонити

Іноді чоловік бере номер телефону, спочатку не плануючи подальшого спілкування. Зазвичай це відбувається, якщо:

 • дівчина була надто нав'язлива і йому не хотілося їй пояснювати, що між ними нічого не може бути;
 • йому просто хотілося самоствердитись або покрасуватися перед друзями;
 • він був у емоційному роздраї і на той момент знайомство здавалося гарною ідеєю, проте вранці вона вже не була.
 • Форс мажор

У житті може скластися безліч непередбачених ситуацій. Наприклад, аврал на роботі, фінансові проблеми, хвороба близького родича, навіть несподіване повернення до своєї колишньої. Часом життя непередбачуване та вносить свої корективи.

Чому чоловік не дзвонить і не пише дівчині

Чому чоловік не дзвонить? Він узяв телефон і не передзвонив

Можливо, зараз у нього з'явилися інші актуальні потреби і просто немає ні часу, ні сили, щоб починати стосунки.

 • Метод «пікапу»

Деколи дівчина може опинитися в дивній для неї ситуації. Вона знайомиться з хлопцем, їхнє спілкування здається їй просто ідеальним, а він – чоловіком мрії. Він каже їй компліменти, запрошує до ресторану, мало не освідчується у коханні.

Звичайно ж, вона дає йому номер телефону. Але раптом він пропадає, ніби того «чарівного» вечора й не було. І важко повірити, що він раптово передумав, а почуття охолонули.

Іноді за такою поведінкою стоїть бажання змусити дівчину хвилюватися, думати про нього, чекати дзвінка, не знаходити собі місця в думках про те, що пішло не так.

У такому разі чоловік оголошується також раптово, як і зник, нічого до ладу не пояснює або обробляється черговими фразами. Але головної своєї мети він досягає – вона безмірно рада його увазі і намагається ще більше, щоб нічого не зіпсувати.

Як діяти, якщо він не дзвонить

Спершу варто проаналізувати обставини вашої першої зустрічі або ситуації, в якій він узяв телефон. Які в нього були наміри? Як він поводився? Хвилювався і був боязкий?

Або рішення було настільки спонтанним, що він до пуття тебе не впізнав? У такому разі навіть взятий номер телефону ще не означає, що він справді збирався продовжувати спілкування.

Тобі важливо усвідомити, що може бути безліч причин, чому чоловік так і не зателефонував, і лише мала частина з них дійсно пов'язана з тобою. Швидше за все, до цього стосуються його життєві обставини, мотиви, страхи, сумніви тощо.

Якщо тобі справді сильно сподобався чоловік, можливо, краще самій зробити перший крок і подивитися на його реакцію. Якщо він охоче продовжить розмову, запропонує зустрітися, а в голосі ти почуєш зацікавленість і радість, отже, ти полегшила йому завдання і розвіяла сумніви.

Але якщо такого не станеться, і він вестиме діалог з ввічливості або зовсім не відповість на дзвінок, це теж гарний результат, адже ти зрозумієш, що він не зацікавлений у спілкуванні. І це цілком нормально, люди не зобов'язані подобаються всім.

Принаймні, ти перестанеш мучитися, розмірковуючи про нього і чекати його кроку, упускаючи інші можливості, які є довкола тебе.

Чому тобі важливо, щоб він зателефонував

Якщо чоловік сподобався, чекати на дзвінок – цілком нормально. Але якщо більша частина думок сконцентрована саме на цьому, якщо дівчина мучить сумніви і намагається зрозуміти чому саме він не дзвонить, то це може призвести до самокопання.

Мимоволі починаєш думати про те, що ти зробила не так, чому могла йому не сподобатися і голос у голові обов'язково знаходить цілу низку причин, причому всі вони пов'язані саме з тобою та з твоїми недоліками, значимість яких так і хочеться перебільшити.

Цей голос – твій внутрішній критик. Він зазвичай «успадковується» від батьків, які часто критикували дитину, вказували на її недоліки, часто повторювали негативні установки, наприклад: «Будеш так поводитися, з тобою не буде дружити», «Нерях ніхто не любить» та ін.

Внутрішній критик активізується в ситуаціях, коли ти робиш помилку або зіштовхуєшся з байдужістю іншої людини.

Він негативно впливає на самооцінку, змушує тебе сумніватися у собі, викликає багато соціальних страхів, не дозволяє виявляти ініціативу та бути самою собою. І чим більше ти до нього прислухаєшся, тим більше його вплив на тебе.

Якщо чоловік взяв номер і не передзвонив, не так важливо, чому саме це сталося, адже, швидше за все, ваша зустріч була швидкоплинною і ще нічого не означала. Набагато важливіші ті емоції, які ти переживаєш через це, твоя реакція на те, що сталося.

Щоб краще розібратися в собі, дай відповідь на наступні питання:

 • чому тобі важливо, щоб він зателефонував?
 • Яка перша думка у тебе виникла, коли цього не сталося?
 • була пов'язана з пошуком недоліків у собі?

Якщо так, то це гарна нагода, щоб попрацювати над своєю самооцінкою та впевненістю в собі. Адже замість очікування дзвінка чоловіка, краще насолоджуватися життям, спілкуватися з друзями, заводити нові знайомства, адже світ сповнений можливостей та перспективних стосунків.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua