Перевірити дівчину на вірність та чесність – це нормально чи ні

Перевірити дівчину на вірність та чесність – це нормально чи ні

Розглядаючи заявлене питання, ми торкнемося з тобою теми довіри. Саме питання довіри стане основою для відповіді. Більше того, у розборі висвітлимо основні блоки, пов'язані з причинами перевірки. Це дозволить тобі зрозуміти, чи йдеться взагалі про неповагу, чи сама по собі перевірка розкриває підноготну стосунки та сутність чоловіка.

Твоя електронна подружка, тобто ця стаття, допоможе тобі краще розуміти психологію чоловічої поведінки, і, відповідно, навчить робити правильні висновки. А вже вони, у свою чергу, дадуть остаточну відповідь — бути з цим чоловіком, або, як то кажуть, дистанціюватися від нього якнайдалі.

Блок № 1: перевірка як ідентифікатор подвійного дна чоловіка

Перевірити дівчину на вірність та чесність – це нормально чи ні

Фото автора Pavel Danilyuk: Pexels

Розбираючи питання почнемо з, м'яко кажучи, неприємних причин. Можливо, для тебе не стане відкриттям те, що коли людина сама є непорядною, вона щиро вважає, що й інші такі самі. Але тут є одна цікава деталь: свою непорядність, люди, як правило, дуже добре маскують різного роду виправданнями.

Як варіант можуть бути наступні формулювання:

 • «У мене життя одне!»
 • «Я нікому нічого не винен!»
 • «Жити потрібно на своє задоволення!»
 • «Я ж не роблю нічого поганого!», І тд.

Тобто, як ти розумієш, виправдання можуть бути найрізноманітнішими. По суті, чоловік виступає для себе в ролі адвоката та судді, який виносить виправдувальний вирок, і дає добро на продовження того, що він робив і раніше, а саме: зраджував, обманював і поводився непорядно по відношенню до жінки.

Підсумовуючи, вимальовується така загальна картина: до перевірки, жінка причетна лише оскільки чоловік, який сконцентрував всю увагу собі коханому, просто боїться опинитися у ролі обдуреного, і помінятися з жінкою місцями.

Бо це дуже сильно вдарить по його самолюбству, мовляв хтось спромігся вчинити з ним так, як він дозволяє робити тільки собі. Ключове – початкова непорядність самого чоловіка. Крім перевірок, жінка зіткнеться з наступним:

 • гіперболізований контроль;
 • необґрунтовані ревнощі, образно кажучи, будуть до кожного стовпа ревнувати, бо почнуть здаватися флірт і кокетство з боку жінки нібито адресоване іншим чоловікам;
 • регулярне спотворення її слів і дій, із супутніми звинуваченнями;
 • якщо жінка запідозрить чоловіка поза вірністю, вона, напевно, зіткнеться з газлайтингом.

Блок №2: у чоловіка був травмуючий досвід у попередніх стосунках

Ми навіть не робитимемо поділ на чоловіків і жінок, тому що з причиною заявленого блоку стикаються як одні, так і інші. Коли людина пізнала, що таке зрада і ложа, і пройшла через муки усвідомлень, що травмують, надалі вона включає одну з форм психологічного захисту: перевірку партнера.

Перевірити дівчину на вірність та чесність – це нормально чи ні

Вірність та зрада. Як перевірити почуття?

Це сприймається як своєрідне підстраховка, що передбачає супутні переконання:

 • “Я не дозволю себе більше обдурити!”
 • «Я більше не зіштовхуватимуся зі зрадою!»
 • “Ніхто більше не посміє робити з мене сліпого дурня!”, І тд.

Дуже важливо, щоб ти розуміла: якщо твій чоловік у минулому стикався із зрадою, і це, з часом породило, образно кажучи, фантомні болі, перевірку, з його боку, не варто сприймати, як недовіру особисто до тебе. Тобто важливо, в даному випадку, не сприймати такий підхід з його боку на власний рахунок.

Якщо чоловік для тебе важливий і дорогий, у твоїй владі допомогти йому розібратися з травмами минулого, та звільнити вже ваші стосунки від цього вантажу. В арсеналі «Samka» представлено вичерпну кількість статей, які відповідатимуть темі твого запиту. Але, раптом вийти так, що вони не будуть мати належного результату, ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівця.

Головне пам'ятай! Правильно діагностована причина:

 • а) допомагає уникнути невірних інтерпретацій та не приймати те, що відбувається на свій рахунок;
 • б) прямий шлях налагодження гармонійних відносин без фантомних травм минулого.

Блок №3: чоловік схильний до впливу ззовні

У цій частині взагалі все дуже просто: як правило чоловік, який без явних причин починає сумніватися в вірності супутниці життя, просто орієнтується на чужий досвід або схильний до впливу авторитетної для нього особистості.

Тобі нескладно буде здогадатися, що йдеться про його маму, яка посіяла зерно сумніви в його душі, і породила супутні умовиводи в думках. Виходить прямо як у анекдоті: «А знаєте чому свекрухи не люблять своїх невісток? Думають, що у нас на умі п'янки, гулянки та мужики!? Вони просто пам'ятають свою молодість!

Підніжна причина цього блоку — чоловікові, через інфантилізм, легше орієнтуватися на те рішення, яке йому, що називається, надають, ніж відкинувши все непотрібне, просто об'єктивно розібратися в ситуації, що виникла.

Тільки тобі вирішувати, захочеш ти бути з людиною, яка не має своєї думки, і схильний до впливу ззовні, або ти гідна такого чоловіка, який відповідає цьому слову не тільки за статевою приналежністю, але й має всі необхідні «набори», які без додаткових підтверджень видаватимуть у ньому справжнього чоловіка!

Блок №4: диму без вогню не буває

Давай чесно і без образ – перевірка на вірність може бути цілком обґрунтованою. Ми говоримо про кілька сценаріїв, які призведуть до такого результату:

 • що залишилися, з твого боку, почуття до колишнього.

По суті, перевірка в нових відносинах, це результат того, що залишилися почуття до колишнього, і ти застосувала стратегію: клин клином, тобто, не полюбивши одного, почала зустрічатися з іншим. Чоловік це відчуватиме. А це, як ти розумієш, призведе до того, що він почне сумніватися у твоїй порядності та вірності.

Ключовим тут є вже якась нечесність щодо нього: любиш одного, а зустрічаєшся з ним.

 • Не найкраща репутація

Йдеться про те, що в тебе могла бути, як то кажуть, бурхлива молодість, коли партнери мінялися як рукавички. Саме цей факт піддасть стосунки з чоловіком емоційним коливанням.

 • Підтверджений факт зради

Як то кажуть, ми всі живі люди! Нам властиво закохуватися, помилятися, перебуває у полоні хибних переконань. Ти могла, піддавшись поклику пристрасті, з головою поринути в інші стосунки, але потім усвідомити, що це було помилкою.

Чоловік тебе навіть пробачив, але хробак сумніву: «А чи не повторитись подібне знову?» може залишитися – звідси і будуть регулярні перевірки на вірність.

Перевірити дівчину на вірність та чесність – це нормально чи ні

Giphy

Якоюсь мірою цей блок перегукується з блоком № 2, за винятком центральної різниці — тим самим досвідом, що травмує, є не хтось із минулого, а безпосередньо ти. І друга важлива ланка — ваші стосунки не припинили своє існування, а їм було надано другий шанс.

Важливо враховувати ряд центральних деталей:

 • одна річ, коли перевірка на вірність пов'язана з недавніми подіями, і зовсім інша, коли вона матиме вже хронічний характер.

Тобто, коли чоловік буквально живе подіями минулого, і це мало не стає для нього параноєю, коли регулярно мерехтять зрада і зрада.

 • Те, що чоловік пробачив, не означає, що він прийняв зраду.

Мається на увазі, що зараз він не готовий тебе відпускати, тому що його почуття до кінця не згасли, але водночас не може бути з тобою як раніше.

І тут перевірка на вірність виступатиме як привід розірвати ці стосунки повністю та безповоротно. Він ніби неусвідомлено шукає підтвердження того, що ти не змінилася, і продовжуєш йому брехати.

Подібний підхід можна винести навіть в окремий блок, з урахуванням коригування центральних деталей.

Блок № 5: перевірка на вірність як привід для розриву стосунків

Йдеться про те, що коли чоловік хоче розірвати стосунки, але з якихось причин не може цього зробити, він починає шукати факт невірності.

Ключову роль відіграє те, що, очорняючи тебе в очах інших, мовляв: «Вона мені зраджує! Як з такою можна жити? він автоматично в очах оточуючих знімає з себе відповідальність за розрив, і більше того, займає позицію жертви, стосовно якої замість засуджень буде лише співчуття і співчуття.

Якщо підбити підсумок по написаному, як ти могла переконатися сама, питання не пов'язане з тим, поважає тебе чоловік чи ні. Фундаментальна база — це причини, які й породжують недовіру, і, як наслідок, перевірку тебе на вірність.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua