5 способів зробити губи більше в домашніх умовах

5 способів зробити губи більше в домашніх умовах

Макіяж здатний багато, якщо правильно з ним керуватися. Якщо твоїм губам не вистачає спокусливого об'єму, зверніть увагу на наступні секретні приймачі. За 5 хвилин вони допоможуть візуально збільшити губи.

Прийом перший: просто додай сяйва

5 способів зробити губи більше в домашніх умовах

Фото автора Oleg Magni: Pexels

Давай почнемо з найпростішого, але дуже ефективного прийому. Він допоможе візуально зробити губки більш пухкими та об'ємними. Для цього тобі знадобиться лише хайлайтер.

Нанеси буквально крапельку хайлайтера прямо в центр нижньої та верхньої губи. Дуже ретельно розтушуй, щоб він не лежав плямою, і оціни отриманий результат. За рахунок гри світла губки миттєво стають більш пухкими.

До речі, цей прийом ти можеш використовувати як із помадою, так і без неї. Наприклад, якщо хочеш виглядати яскравіше, але на повноцінний макіяж немає ні часу, ні бажання, дій за наступною схемою:

 • Уклади брови гелем або милом для брів.
 • Коричневим кайалом профарбуй міжвіковий простір по верхньому віку.
 • На вії нанеси туш.
 • На губи нанеси зволожуючий безбарвний бальзам.
 • Розподіл хайлайтер над вилицями та на губи.

Всього 5 хвилин і легкий макіяж «без макіяжу» готовий, при цьому губи виглядають повними та сяючими.

Крапелька хайлайтера, нанесена поверх матової помади, зробить твої губи ще яскравішими та виразнішими. Загалом обов'язково спробуй цей простий прийом.

Прийом другий: виходь за контур

Цей прийом старий, як світ, але ми пропонуємо його трохи вдосконалити. Тут тобі знадобиться добре заточений олівець для губ.

У класичної техніки пропонується провести лінію, вийшовши на міліметр за контур губ. Однак, якщо ти недостатньо добре володієш олівцем, є шанс, що макіяж губ виглядатиме трохи неприродно і вульгарно.

Спробуй делікатніший варіант: проведи весь контур чітко по лінії губ, але вийди буквально на півміліметра за контур, промальовую галочку на верхній губі. Потім заповни весь об'єм губ олівцем, зверху нанеси улюблену помаду, а центр розподіли крапельку хайлайтера.

В результаті макіяж виглядатиме дуже природно, а про твою маленьку хитрість ніхто не дізнається.

5 способів зробити губи більше в домашніх умовах

Як збільшити губи в домашніх умовах?

Третій прийом: блиск + олівець

Ця техніка була дуже популярна у 90-ті. Пам'ятаєш, чи всі модниці ходили з коричневим контуром губ і прозорим блиском? Ця техніка не забута, але пройшла через деякі зміни, тому сучасний макіяж у такому стилі цілком носибельний та акуратний.

Отже, тобі знадобиться три засоби:

 • праймер для губ або щось, що може замінити;
 • нюдовий олівець, за кольором максимально наближений до відтінку твоїх губ;
 • блиск із дрібним шиммером.

Праймер потрібний для того, щоб згладити рельєф губ. Можеш використовувати будь-яку основу на силіконовій основі. Більше того, можна спробувати навіть поекспериментувати із звичайною основою для макіяжу, а не купувати спеціалізовану для губ.

Отже, нанеси праймер і розподіль по губах. Потім нюдовим олівцем, максимально наближеним до твого природного відтінку («свої губи, тільки краще») промалюй контур. У центрі верхньої губи сміливо виходь на 0.5-1 мм за контур.

Олівцем заповни всю поверхню губ, а зверху нанеси блиск. Миттєво отримаєш збільшення обсягу та ефект пухких губок.

Четвертий прийом: градієнт або омбре

Ефект омбре на губах візуально додає обсягу та збільшує їх. Виконати досить просто, тобі знадобиться лише два олівці різної насиченості.

Причому важливо, щоб олівці були одного кольору, але різних відтінків – темніші та світліші. Так буде максимально природний перехід.

Як створити обсяг:

 • промалюй контур темним олівцем;
 • у центрі верхньої губи трохи вийди за рідний контур, щоб збільшити губи;
 • заштрихуй темним відтінком приблизно 1/4 об'єму губ, починаючи від контуру;
 • простір, що залишився, заповни світлим олівцем.

Тут можна експериментувати як завгодно. Для м'якшого переходу можна використовувати не два, а три олівці різної інтенсивності кольору.

Наприкінці можна додати крапельку хайлайтера в центр, щоб зробити губи ще об'ємнішими, або нанести блиск із дрібним шиммером. Загалом, всі прийоми з перерахованих вище цілком можна комбінувати між собою.

До речі, у такій же техніці можна використовувати не два олівці, а дві помади. Просто наноси їх тонким пензлем: темне за контуром, світле – у центр. Потім обов'язково добре розтушуй межі, а для посилення ефекту зверху нанеси блиск.

П'ятий прийом: вертикальні лінії

Ще один цікавий спосіб зробити губи повнішими – провести вертикальні лінії олівцем. Тут тобі знадобиться використовувати олівець, помаду трохи світліший за олівець і блиск.

Олівцем промалюй контур. Потім проведи по три лінії на кожній губі:

 • прямо по центру;
 • від центру вліво;
 • від центру право.

Щоб було зрозуміліше, постав крапку олівцем у центрі губи, а потім через приблизно рівні проміжки ще по точці ліворуч і праворуч. До куточків губ має залишитись невеликий проміжок. Ще одну точку постав зверху губи і з'єднай крапки лініями.

Зверху нафарбуй губи помадою. Вона приховає намальовані олівцем лінії, а різниця у відтінку візуально збільшить губи. Щоб посилити цей ефект, наприкінці нанеси блиск або крапельку хайлайтера.

Корисні лайфхаки

Як бачиш, макіяж за дві секунди може збільшити губи, зробити їх більшими і об'ємнішими. Щоб все пройшло гладко, візьми на замітку такі поради:

 • Перед нанесенням олівця вирівняй мікрорельєф губ за допомогою праймера. Так косметика краще ляже, а гладка структура губ вже сама собою сприяє візуальному збільшенню обсягу.
 • Перш ніж вийти за контур, окресли його консилером і ретельно розтушуй. Це згладить можливі огріхи, тому новий контур буде виглядати більш природно.
 • Перед нанесенням помади або олівця можна користуватися безбарвним бальзамом для губ з ментолом. Такий бальзам викликає приплив крові до губ, тому вони стають пухлішими. Щоправда, для початку треба переконатися, що бальзам «дружить» із олівцем та помадою, інакше макіяж триматися не буде.

Крім того, не забувай, що світлі відтінки помад і нюд на губах самі по собі візуально збільшують їх, тоді як темна помада може візуально звузити губи. Так само і з текстурою: вологий фініш на губах завжди виглядає більш об'ємно, ніж сухі матові засоби. Спробуй застосувати всі прийоми по черзі та подивися, який ефект тобі більше подобається.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua