Що таке фотоомолодження обличчя

На що тільки готові піти представниці прекрасної статі, щоб уберегти свою красу у боротьбі з віковими змінами. З бажанням завжди виглядати ефектно і свіжо прекрасні дами продовжують досліджувати сучасні методи омолоджування. Серед безлічі запропонованих варіантів є дуже цікава процедура, про яку ми сьогодні і поговоримо.

Що таке фотоомолодження особи

У чому суть процедури фотоомолодження

Під методом фотоомолодження розуміють спосіб позбавлення різноманітних недосконалостей шкіри обличчя. У ході процесу використовується спеціальний пристрій, який випромінює світлові імпульси на заданій частоті і довжині. Процес здійснюється напрямом різних насадок на проблемні місця. А самі імпульси, торкаючись клітин шкіри, діють на активування декількох процесів:

 1. поглинання кисню;
 2. детоксикація;
 3. руйнування пігменту;
 4. синтез колагену та еластину;
 5. коагуляція судин;
 6. зникнення судин;
 7. загибель патогенних мікроорганізмів

Після першого сеансу ви вже зможете помітити, як шкіра обличчя підтягнеться, ущільнюється та стане менш чутливою. А також пропаде висипання, розширені судини, знизиться кількість запалень і жирності, колір стане більш рівним, а пігментні плями освітлюватимуться або зовсім зникнуть.

Що таке фотоомолодження особи

Коли потрібно проводити процедуру фотоомолодження?

Фахівці у цій сфері кажуть, що ця методика найчастіше проводиться після 30-35 років. Частими клієнтками майстрів є жінки після 50, які бажають удосконалити не лише шкіру обличчя, а й:

 1. кистей рук;
 2. шиї;
 3. зони декольте;
 4. делікатні ділянки навколо очей.

Що таке фотоомолодження особи

У той же час для проведення процедури фотоомолодження є такі свідчення:

 1. купероз;
 2. розширені пори;
 3. рубці;
 4. акне та постакне;
 5. зморшки;
 6. втрата тонусу шкірного покриву;
 7. гіперпігментація.

Зверніть увагу: за наявності яскраво вираженого птозу, западин, деформації овалу обличчя, зниження м’язового тонусу або глибоких зморшок сеанси омолодження проводити недоцільно. Тільки дійсно досвідчений лікар зможе підказати вам чи буде ефективна процедура зі світловими імпульсами або краще вибрати більш радикальні методи.

Що таке фотоомолодження особи

Плюси процедури фотоомолодження

Будь-яка нині існуюча методика, що активно застосовується, має свої позитивні особливості, за що її і вибирають багато панянок. Для початку ми пропонуємо розглянути найбільш значущі плюси застосування процедури фотоомолодження. Комплексний вплив. Проведений процес не тільки позбавить вас певної проблеми, але й допоможе вирівняти тон шкіри, і покращить її еластичність. Безпека. Через відсутність оперативного втручання можете не перейматися ризиком появи шрамів чи рубців.

Що таке фотоомолодження особи

Тривалий результат. Отриманий ефект після процедури зберігається протягом 4-7 місяців. Крім того, у цей час ви отримуєте прискорену регенерацію всіх шарах шкірного покриття. Також підвищується вироблення таких корисних речовин, як колаген та еластин. Щодо безболісні сеанси. Багато клієнтів відзначають, що під час процедури вони відчували лише терпиме оніміння чи печіння. При посиленні цих відчуттів лікар використовує анестетик. Короткий курс Щоб досягти бажаного результату в основному, достатньо пройти курс всього з 2-3 процедур. Але врахуйте, що інтервал між сеансами має становити щонайменше 5 п’яти днів, які кількість може бути збільшено (до 5-7) залежно від проблеми.

Що таке фотоомолодження особи

Реабілітаційний період. Після проведення методики омолодження світловими променями немає необхідності залишатися у стаціонарі та очікувати відновлення під наглядом лікарів. Майже відразу ви можете повернутися до звичайних повсякденних справ. Однак не забувайте про настанови та застереження фахівців! Комбінація з іншими техніками. Фотоомолодження дозволяється застосовувати у поєднанні з іншими методиками. Наприклад, ін’єкції гіалуронової кислоти допоможуть посилити ефект та закріпити його.

Що таке фотоомолодження особи

Мінуси процедури фотоомолодження

Незважаючи на те, що фотоомолоджування вважається чудовим косметологічним способом вирішення багатьох проблем зі шкірою, воно також має свої недоліки. До переліку мінусів процедури відносимо: Нечувана вартість. Звичайно, інші методи не становитимуть гідну конкуренцію світлової терапії. Відповідно ціна таких ефективних сеансів говоритиме сама за себе. Неприємні наслідки. Після процедури протягом декількох годин ви можете помітити набряклість, почервоніння, свербіж на ділянках, що межують зі слизовими.

Що таке фотоомолодження особи

Залежність від пори року. Фахівці не рекомендують проводити фотокоагуляцію влітку, оскільки після сеансу не можна довго перебувати на сонці та засмагати. Великий перелік протипоказань. Кваліфікований лікар перед застосуванням процедури повинен попередити вас про всілякі протипоказання, список яких дуже великий:

 1. вагітність;
 2. лактація;
 3. онкологічне захворювання;
 4. свіжа засмага;
 5. епілепсія;
 6. пошкодження шкіри на ділянках обробки та багато іншого.

Що таке фотоомолодження особи

Заборона використання косметики. Після фотоомолодження не можна використовувати косметичні засоби протягом 3-5 днів. Ризики. Після сеансу може виникнути фотодерматоз. Наростаючий ефект. Остаточний ефект виявиться через 3-6 тижнів. Приблизно стільки потрібно для запуску регенерації та позбавлення від руйнівних елементів.

Як доглядати за шкірою після фотоомолодження

Після процедури потрібно пройти невелику реабілітацію. В основному це невеликий список дій, які повністю залежать від вас самих. Щоб усе пройшло успішно, лікарі рекомендують:

 1. скоротити вживання алкогольних напоїв;
 2. відмовитися від куріння;
 3. обмежити час перебування на сонці.

Крім того, необхідно обробляти шкіру спеціальними протизапальними та загоюючими засобами. Про це докладніше має розповісти лікар.

Що таке фотоомолодження особи

Індустрія краси не перестає дивувати кількістю різноманітних способів, що дозволяють помітно покращити свою зовнішність та повернутися до колишніх якостей шкірного покриву. Найбільш поширеними такі процедури є серед жінок після 50, які бажають освіжити свій вигляд. Фотоомолоджування – це новітня та ефективна методика, яка може допомогти досягти бажаного результату. Однак перед прийняттям остаточного рішення обов’язково зважте всі “за” та “проти”, а також проконсультуйтеся з досвідченим фахівцем.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua