Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

Не існує такої людини, яка була б задоволена появою в неї другого підборіддя. Додаткова складка в області підборіддя – це косметичний дефект, який не тільки псує зовнішній вигляд, але й додає віку. Але завдяки тому, що косметологія не стоїть на місці, сьогодні порятунок від другого підборіддя не є проблемою. Потрібно тільки вибрати найбільш підходящий метод із тих, про які ми сьогодні розповімо.

Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

Чому з'являється друге підборіддя

Важливо! Щоб з'явилося друге підборіддя, зовсім не обов'язково мати зайву вагу. Але ця причина є однією з найпоширеніших. У такому разі позбутися його можна за допомогою дієти та зниження загальної маси тіла. Існують і інші причини появи другого підборіддя:

  1. генетична схильність;
  2. анатомічні особливості (неправильний прикус, характерна будова нижньої щелепи);
  3. вікові зміни (слабкість зв'язок, зменшення об'єму жирової тканини, розтягування шкіри);
  4. сутулість, проблеми із щитовидною залозою – рідкісні причини.

Якщо причиною виникнення додаткової складки під нижньою щелепою є одна з перерахованих, боротися з нею найкраще за допомогою косметичних процедур.

Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

Які косметичні процедури найбільш ефективні у боротьбі з другим підборіддям

Друге підборіддя не приносить людині жодної шкоди, крім того, що створює косметичний дефект. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, слід звернутися до косметолога, який намагатиметься розібратися з причиною та запропонує найефективніший спосіб вирішення проблеми. А ми, у свою чергу, розповімо про те, з чого доводиться вибирати косметологу.

Мезотерапія

Під мезотерапією мається на увазі введення під шкіру у проблемній галузі препаратів, здатних розщеплювати жирову тканину. Крім того, ці препарати попереджають утворення нових жирових клітин, виводять продукти метаболізму, покращують кровопостачання даної галузі та тонус шкіри. Курс зазвичай складається з 4-6 процедур мезотерапії, що виконуються кожні 7-10 днів.

Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

Тріада

У процесі виконання процедури під назвою «Тріада» використовуються три ферменти – гіалуронідаза, ліпаза та колагеназа. Препарат, що містить ці ферменти, вводиться у проблемну ділянку. Через війну зменшуються жирові відкладення шляхом розщеплення ліпоцитів, і навіть активуються дренажні функції лімфатичної системи. Курс складається з 2-6 сеансів з інтервалом 3-4 тижні. Результат можна побачити приблизно за місяць.

Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

Ендосфера

Дана процедура вважається однією з найбільш безпечних і при цьому мають відмінний ефект. Працює ендосфера за принципом компресійної вібрації, в результаті якої покращується локальний кровообіг, прискорюється перебіг лімфи, спалюються жирові відкладення, а також зменшується набряк. У результаті друге підборіддя йде, а рельєф шкіри стає набагато кращим.

Мезоніті

Мезоніти вводяться під шкіру та фіксуються в області за вухами. Тобто, безпосередньо вони друге підборіддя не прибирають. Їхнє завдання полягає в тому, щоб створити каркас, який підтримуватиме шкіру та формуватиме чіткі контури обличчя. Приблизно через 6 місяців нитки розсмоктуються, але ефект від них (освіта каркасу) триває кілька років.

Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

Лазерний ліполіз (ліпосакція)

У такому разі жирові клітини видаляються шляхом на проблемну область світлового променя. Жирова тканина руйнується і перетворюється на жирні кислоти, гліцерин та воду. Вони виводяться з організму безвісти. Для позбавлення від другого підборіддя знадобиться від 6 до 10 процедур, що тривають 20 хвилин. Зверніть увагу! Лазерний ліполіз протипоказаний за наявності інфекційних захворювань, дерматитів, хвороб крові, печінки, серця, жовчного міхура, підшлункової залози, аутоімунних патологій, а також вагітності.

Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

RF-ліфтінг

RF-ліфтинг або радіохвильовий ліфтинг – це розігрівання тканин та знищення жирових клітин. Завдяки розігріванню старий колаген, що знаходиться в тканинах, руйнується, а новий синтезується з більшою швидкістю. Для цього використовується спеціальна насадка. Курс зазвичай складається із 10-12 процедур, після проходження яких можна побачити стійкий результат.

СМАС ліфтинг

У разі на шкіру впливає ультразвукова енергія. В результаті відбувається стимуляція вироблення колагену як у поверхневих, так і в глибоких шарах шкіри. Шкіра стає більш пружною, підтягується, формується красивий контур обличчя та зникає друге підборіддя. Метод безболісний, а також за його виконання немає реабілітаційного періоду.

Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

LPG-масаж

LPG-масаж – це неінвазивний безболісний метод, що дозволяє позбавитися другого підборіддя. Для виконання використовується сучасний апарат, що впливає на жирові відкладення. У процесі процедури вони розщеплюються, шкіра стає пружнішою, зменшується набряк, а також моделюється красивий контур обличчя. Цей метод застосовується у сфері підборіддя, а й у всьому тілі.

Coolsculpting by Zeltiq

Цей метод вважається кращою альтернативою хірургічної ліпосакції, і він спрямований на боротьбу з жировими відкладеннями. Суть процедури полягає у впливі на проблемну зону низьких температур. Через війну відбувається кристалізація і руйнація жирових клітин (адипоцитів). Вже після першої процедури забирається близько 40% жирових відкладень. Метод безпечний та повністю атравматичний.

Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

Термоліфтінг

Термоліфтинг також відноситься до неінвазивних процедур, здатних підтягувати шкіру. Промінь лазера залишає незайманими верхні шари шкіри, виявляючи свою дію більш глибокі шари. Через війну збільшується вироблення колагену, що сприяє підвищенню пружності шкіри. Зверніть увагу! Перші результати процедури ви зможете побачити вже за кілька тижнів, але повною мірою ефект проявиться приблизно через півроку.

Косметичні процедури, які прибирають друге підборіддя

Кожна процедура з перелічених вище має свої особливості, протипоказання та відсоток результативності. Тому ми рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-косметологом, і проводити процедури, які будуть обрані як найбільш ефективні у вашому випадку. Позбутися другого підборіддя порівняно нескладно, тому сміливо наважуйтеся на його корекцію і думайте про те, як потім ви подобатиметеся собі в дзеркалі!

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua