Інтимне омолодження: що це таке і які є види

Протягом життя кожна жінка проходить безліч етапів, які залишають відбиток на організмі та здоров'я загалом. До них відносяться, насамперед, вагітність, пологи, гормональні стрибки, які можуть сприяти набору або зниженню ваги, гормональні захворювання тощо. Ми звикли помічати лише зовнішні зміни, проте інтимні зони страждають не менше. Сама жінка, як ніхто, відчуває дискомфорт від непривабливого виду піхвової сфери і результатом може стати зниження якості сексуального життя. У неї з'являються комплекси, які згодом лише посилюються і можуть призвести до повної відмови від сексу у майбутньому. Отже, проблеми такого делікатного характеру треба вирішувати в зародку.

Інтимне омолодження: що це таке і які є види

Естетична гінекологія

Медицина вже давно зробила крок вперед і з'явилася купа можливостей для того, щоб надати інтимному місцю розкішного вигляду. Естетична гінекологія – це вузький напрямок у гінекології, який спрямований на відновлення анатомо-функціональних можливостей зовнішніх статевих органів. Найпоширеніша процедура нині – інтимне омолодження. У нашій статті ми спробуємо розібратися, що це за процедура і які існують види її проведення?

Інтимне омолодження

Інтимне омолодження – це комплекс процедур, спрямованих на покращення функцій та зовнішнього вигляду піхви та вульви. Завдяки цій процедурі безліч проблем стають абсолютно вирішуваними. Наприклад:

 1. свербіж та сухість піхви, які приносять дискомфорт під час статевого акту;
 2. нетримання сечі (стресове, післяпологове);
 3. синдром розширеної піхви;
 4. вікові зміни;
 5. виражена пігментація промежини.

Інтимне омолодження: що це таке і які є види

Абсолютних протипоказань щодо омолодження інтимних зон немає, проте є низка станів, коли процедуру необхідно відкласти чи отримати консультацію суміжного спеціаліста:

 1. запальні захворювання сечостатевої системи;
 2. загострення хронічних захворювань;
 3. цукровий діабет у стадії декомпенсації;
 4. наявність аутоімунних захворювань;
 5. вагітність та період годування;
 6. наявність венеричних хвороб.

Інтимне омолодження: що це таке і які є види

Які існують види інтимного омолодження?

На сьогоднішній день існує 5 методик омолодження інтимної зони.

1. Інтимний пілінг

Якщо проблема полягає в надмірній пігментації промежини, то ця процедура допоможе не лише освітлити, а й омолодити шкіру цієї галузі. При правильному проведенні такої процедури значно сповільнюється ріст волосся і повертається колишня підтягнутість зони бікіні. Також інтимний пілінг активує обмін речовин і посилює циркуляцію крові в інтимній зоні. Процедура проводиться трохи більше 4 разів на рік. Результат від процедури помітний уже протягом тижня після першого сеансу.

Інтимне омолодження: що це таке і які є види

2. Інтимне омолодження за допомогою гіалуронової кислоти

Медицина настільки зробила крок вперед, що філери на основі гіалуронової кислоти можна застосовувати і для інтимних зон. Єдине, що для делікатних місць використовують більш щільні препарати. За допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти можна значно звузити вхід у піхву, аугментувати точку G та великі статеві губи. Для проведення даної процедури буде потрібна місцева анестезія, яка мінімізує можливий больовий ефект від уколів. Результат не змусить на себе довго чекати і буде видно протягом 1-2 тижнів.

Інтимне омолодження: що це таке і які є види

3. Інтимне омолодження за допомогою лазера

Цей вид процедури є найпопулярнішим на сьогоднішній день. Для омолодження інтимної зони використовується спеціальний CO2 лазер. Ефект від лазерних променів ідентичний такому ж, як при омолодженні обличчя та шиї. Внаслідок впливу лазера активується процес фібрилярного білка – колагену, який посилює еластичність шкіри та слизової оболонки в інтимній ділянці. У піхву вводиться спеціальна насадка і лазер впливає його стінки протягом 20 хвилин. Після проведення сеансу зона обробляється зволожуючим гелем. Процедура абсолютно безболісна і не спричиняє неприємних наслідків. Результат стає помітним вже за 5 днів. Метод також ефективний при функціональних проблемах, таких як нетримання сечі та використовується для:

 1. лікування – потрібно 3-4 процедури протягом 1-1,5 місяця;
 2. профілактики – буде достатньо 1-2 процедур.

Інтимне омолодження з допомогою лазера як звужує піхву, а й оновлює його слизову оболонку. Він дозволяє вирішити неприємну проблему та підвищити якість сексуального життя.

Інтимне омолодження: що це таке і які є види

4. PRP-терапія

Впоратися з віковими змінами допоможе процедура плазмоліфтингу. Для її проведення використовується плазма крові пацієнтки, яку одержують шляхом центрифугування крові. Плазма, насичена тромбоцитами, має біостимулюючі властивості, активує фібробласти, провокуючи їх синтезувати колаген та еластин. Завдяки такій дії значно підвищується якість та пружність шкіри в інтимній ділянці. Процедура проводиться під місцевою анестезією шляхом запровадження підготовленої плазми. Бажаний результат можна досягти за 5-7 процедур.

Інтимне омолодження: що це таке і які є види

5. Біоревіталізація

Унікальна процедура, яка, як виявилось, ефективна не тільки для особи, але й для інтимного місця. Як відомо, вік не йде на користь жіночому організму, знижується рівень естрогенів, внаслідок чого відбувається витончення слизової оболонки піхви та вульви. Якщо турбує сухість та дискомфорт під час статевого акту, то дана процедура допоможе впоратися із проблемою подібного характеру. Плазмоліфтинг зволожить та оновить слизову оболонку піхви та покращить мікроциркуляцію всередині нього. Процедура проводиться під місцевою анестезією спеціальним препаратом. Результат стає помітним уже за тиждень.

Інтимне омолодження: що це таке і які є види

У нашій статті ми ознайомилися з процедурами естетичної гінекології, які допоможуть безлічі жінок надати розкішний вигляд найпотаємнішому місцю. Не бійтеся експериментувати, пробувати щось нове, адже гарною потрібно бути не лише зовні, а й усередині.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua