У чому вся метушня про адаптогени?

Тіна Боссіо, менеджер відділу майбутніх інновацій Avon, розповідає, чому адаптогени рослин стали останнім модним слівцем про красу.

Інформація надана  https://avon-registration.com.ua/ukr/

У чому вся метушня про адаптогени?

Адаптогени рослин – останнє модне слівце про красу, і це не дивно, враховуючи сильний вплив цього чудодійного інгредієнта на здоров’я та старіння.

Від балансу гормонів та поліпшення настрою до зменшення запалення та підвищення ясності розуму – існує безліч причин, через які Ейвон використовує силу адаптогенів у своїх косметичних продуктах. Ці розумні інгредієнти на рослинній основі допомагають організму адаптуватися до стресів – і таких багато в наші дні.

Поряд із цим спостерігається помітне зростання попиту на продукти рослинного або веганського походження, що підтримують тіло та розум. Це робить адаптогени ідеальним способом для Ейвон підтримувати клієнтів у їхньому прагненні до більш природного підходу до свого режиму краси.

Адаптогени – відкриття не останнім часом. Фактично, їх неймовірні властивості означають, що вони використовувалися десятиліттями, хоча, можливо, для догляду за шкірою. Дослідження відносяться до часу Другої світової війни, коли вони використовувалися для покращення розумових та фізичних показників пілотів та морських екіпажів. Якщо повернутися назад, то у них стародавнє коріння, яке століттями використовувалося в китайській медицині.

У сучасному догляді за шкірою використовуються ботанічні адаптогени через їхню унікальну здатність «адаптуватися» залежно від того, як ваша шкіра реагує на стрес. Стрес може бути однією з основних причин старіння та висипань, тому все, що допомагає підвищити опірність стресовим факторам, є найкращим засобом догляду за шкірою.

Кожен адаптоген робить щось своє, але зазвичай вони допомагають вашому організму справлятися зі стресом – фізичним, психічним чи навіть біологічним. Сьогоднішнє життя у багатьох відношеннях більш напружене, ніж будь-коли, і люди роблять все можливе, щоб упоратися з цим стресом. Люди усвідомили важливість турботи про себе – і Ейвон допомагає жінкам у всьому світі в цьому.

Усередині нашого тіла структури всередині нашого мозку відстежують, як ідуть справи, у процесі, відомому як гомеостаз. Наша нервова система реагує на будь-які стреси, що порушують баланс гомеостазу, і ми стаємо погано. Але адаптогени можуть допомогти організму протистояти цим стрес-факторам.

Колекція Ейвон – перший у світі комплексний засіб для догляду за шкірою для жінок у період перименопаузи та менопаузи. У колекції використовуються два важливі адаптогени: тіліакора та турмерик. Тіліакора допомагає організму протистояти стресам, приносячи спокій та рівновагу. Турмерін відомий своїми антиоксидантними та протизапальними властивостями.

Дізнайтеся більше про дослідження Avon в області перименопаузи та менопаузи, наші знання про те, як коливання гормонів впливають на нашу шкіру, і про саму колекцію Adapt тут, у нашому недавно опублікованому звіті Avon TLI. TLI означає занадто мало інформації, тому що ми виявили, що в усьому світі, навіть в епоху TMI, ми не говоримо про ці життєві фази, їх вплив і про те, як ми можемо боротися з деякими із пов’язаних симптомів гормональних коливань. Так що, чи ділиться це вашим досвідом або які адаптогени можуть допомогти нам краще протистояти стресові, давайте поговоримо!

Сьогоднішня тенденція до здоров’я знову привернула увагу до ботанічних адаптогенів. Косметичні бренди і Ейвон в їх числі, та споживачі знову звертають увагу на їх властивості та використовують їх новими та інноваційними способами. Адаптогени повинні залишатися у догляді за шкірою.

Тіна Боссіо, менеджер відділу майбутніх інновацій Avon

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua