Як зробити обличчя худим за допомогою макіяжу в домашніх умовах

Як зробити обличчя худим за допомогою макіяжу в домашніх умовах

Загальновизнаним стандартом краси вважається тонке V-подібне обличчя з чітко окресленими вилицями. Не всім від природи пощастило мати саме таку форму обличчя, проте наблизитися до стандарту дуже просто – тут допоможе прийде макіяж і правильно підібрана зачіска. Швидше читай матеріал, щоб дізнатися, як змінити овал обличчя, не вдаючись до послуг пластичного хірурга.

Секрети контурингу для корекції овалу особи

Як зробити обличчя худим за допомогою макіяжу в домашніх умовах

Фото автора Shobhit Bajpai: Pexels

Скульптурування обличчя – досить проста техніка, яка допоможе скоригувати овал, виділити вилиці і навіть візуально зменшити пухкі щічки. Все, що тобі знадобиться – набір косметичних засобів та трохи практики.

Щоб скоригувати форму особи, будемо використовувати:

  • палетку для скульптурування;
  • ілюмінайзер або консилер;
  • хайлайтер;
  • рум'яна.

Знаючи, чого прагнути, ти зможеш впоратися із завданням навіть без додаткових підказок. Мета в цьому випадку полягає в тому, щоб візуально зробити обличчя вже з боків і злегка витягнути в області підборіддя.

Загалом, тобі достатньо двох продуктів – темної пудри для контурингу та консилера. Причому для корекції овалу краще вибирати консилер зі світловідбиваючими частинками (ілюмінайзер). Тут важлива не здатність, що криє, а висвітлення і підсвічування шкіри.

Крок перший: підготуй шкіру

Приступаючи до макіяжу, потрібно підготувати шкіру. Оскільки використовуватимемо продукти різних текстур, рекомендуємо нанести праймер під макіяж – з ним вся косметика буде легше насолюватися і протримається весь день.

Спочатку вмийся, нанеси свій денний догляд, дай крему вбратися і розподіли по шкірі праймер. Через кілька хвилин розподіль по обличчю тональний крем. Всі продукти для скульптурування наносяться зверху тонального крему, запам'ятай це.

Крок другий: формуємо овал

Тепер потрібно сформувати “нову особу”. Нанеси ілюмінайзер так, щоб візуально вияснити цей ідеальний овал. Для цього доведеться розподілити трохи засобу по центру чола, в центрі підборіддя, над верхньою губою. Потім нанеси трохи засобу по спинці носа.

Все дуже ретельно розтушуй, щоб не було видно меж переходу. Ілюмінайзер дає дуже легке сяйво і освітлює шкіру, вона ніби світиться зсередини. Внаслідок гри світла у фокусі знаходиться саме висвітлена частина обличчя.

Як зробити обличчя худим за допомогою макіяжу в домашніх умовах

Як приховати щоки та друге підборіддя?

Крок третій: корекція вилиць і підборіддя

Тепер потрібно затемнити обличчя по периметру так, щоб звузити його. Тут на допомогу приходить скульптура або палетка для контурингу, і широка щільно набита кисть. Можна використовувати кремовий скульптор – тут вже як тобі зручніше.

Головне завдання – не завдати занадто багато продукту. Щоб точно не переборщити, завдай засіб широкими мазками, попередньо знявши зайве з кисті. Якщо використовуєш скульптор у стику, наноси його тонкими лініями, а потім розтушовуйте.

Спочатку пройдись по всьому периметру обличчя, затемняючи область вздовж лінії росту волосся, кути щелепи, нижню частину підборіддя. Дуже добре розтушуй, тут потрібно створити гру світла та тіні, а не залишити темні плями на шкірі.

Сузь чоло з боків, трохи розширивши зону нанесення скульптора. Дивись на себе в дзеркало прямо, додай продукту зовсім потроху, щоб не перестаратися.

Потім так само затемнюй нижню третину особи. Піднімай скульптор від кутів нижньої щелепи нагору, ретельно розтушовуючи.

Додаючи засіб потроху, ти сама контролюєш підсумковий результат. Тут важливо дивитися своє відображення прямо, розтушовувати скульптор симетрично, ніж наставити плям.

В кінці виділили вилиці і трохи затемни крила носа.

Крок четвертий: рум'янець та сяйво

Обов'язково нанеси крапельку рум'ян на яблучка щік, щоб освіжити обличчя. Хайлайтер у такому макіяжі потрібний, щоб додати образу легкості. Нанеси його на виступаючі зони обличчя та розтушуй.

Пам'ятай, що ілюмінайзер або консилер зі світловідбиваючими частинками, якими освітлювала центр обличчя, не замінює хайлайтер. Тож сяйві бути.

Секрети ідеальної зачіски для широкого обличчя

Якщо контуринг це не твоє, зверни увагу на свою стрижку. Справа в тому, що правильно підібрана зачіска звужує і витягає обличчя набагато ефективніше, ніж макіяж.

Класичний приклад «струнких» стрижок – класична градуйована драбинка. Ця зачіска не здає своїх позицій вже багато років, підходить практично всім, дуже освіжає образ і струнить обличчя.

Попроси свого майстра виділити пасма в обличчя. Для звуження овалу потрібно, щоб пасма в обличчя були завдовжки до підборіддя. Потім вони драбинкою поступово спускаються до ключиць і нижче – тут уже все залежить від довжини твого волосся.

Високий тугий хвіст і ідеально пригладжене волосся акцентують увагу на широкому овалі обличчя. Якщо хочеш його витягнути, віддай перевагу недбалому укладанню. Це не означає, що хвіст або пучок тобі протипоказані, просто роби їх не тугими, а розслабленими, і залиши кілька вільних пасм, щоб вони обрамляли обличчя.

Гімнастика для овалу обличчя

Фейсфітнес не всесильний, якщо твій широкий овал обличчя обумовлений кістковою будовою, він не допоможе. А от якщо тебе турбують пухкі щічки, то схуднути в особі за допомогою вправ цілком реально.

Знайди 10 хвилин щодня, щоб виконати наступні вправи. Шкіра обличчя буде в тонусі, м'язи підтягнуть, а обличчя стане трохи вже.

  • Для підборіддя: висуньте нижню щелепу вперед, нижньою губою обійми верхню. Підніміть куточки рота і задери підборіддя вгору. Затримайся в такому положенні на 3 секунди, потім розслабся. Виконай 10 разів.
  • Проти пухлих щік: надуй щоки, перекочуй повітря зліва направо. Повторіть 10 разів у кожну сторону.
  • Для вилиць: склади губи в трубочку, максимально втягни щоки. З такого становища спробуй усміхнутися. Повторіть не менше 10 разів.
  • Для щелепи: відкрий рот максимально широко і опусти щелепу вниз. Потім закрий рота і повтори. Виконай 15 разів.

Посилити ефект від вправ допоможе масаж, що скульптурує. Однак тут необхідний професійний підхід, тому що фахівець може створити з твоїм обличчям справжнє диво за 10 коротких сеансів. Тож рекомендуємо звернутися до професіонала.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua