Лазерна епіляція — комфортна, ефективна, доступна

Мати гладку шкіру без зайвого волосяного покрову бажають всі жінки і не тільки. Чоловіки також досить часто вдаються до послуг косметичних салонів, обираючи процедуру епіляції. Сьогодні вона є досить комфортною, без больових відчуттів, але мова йде зовсім не про бритву, воск чи елетроепілятор.

Лазерна епіляція — ось сучасний метод видалення небажаних волосків, а після певного курсу процедур вони можуть зникнути назовсім. Епіляція у професійному салоні Depilacja laserowa це цілковита гарантія безпеки для клієнтів, бо тут працюють професійні фахівці, використовується найновіше обладнання, в тому числі й унікальна система охолодження, яка забезпечує ефективність та комфорт.

Лазерна епіляція

Суть та переваги лазерної епіляції

Із назви зрозуміло, що головна роль у видаленні волосків належить лазеру. Під його впливом відбувається руйнація волосяної цибулини. Пучок світла силою теплової енергії впливає на фолікули, внаслідок чого волоски стають тонкими, слабкими, а через два тижні випадають.

Сама процедура є доволі складною, але якщо проаналізувати, скільки вона коштує, то ціна не просто доступна, а навіть дуже демократична. А ще треба враховувати, що незабаром не доведеться витрачати багато грошей на видалення волосків, бо через кілька сенсів за участю лазера шкіра назавжди залишиться гладенькою та привабливо.

Переваги лазерної епіляції:

  • довготривалий ефект;
  • відсутність больових відчуттів;
  • не викликає алергії, подразнення, темних плям та врослого волосся;
  • процедура охоплює навіть важкодоступні ділянки тіла;
  • прийнятна для будь-якого типу шкіри.

Обладнання, що використовується у професійних салонах краси відповідає міжнародним стандартам безпеки, має всі сертифікати відповідності, успішно застосовується в європейських та американських клініках, що працюють у сфері естетичної медицини.

Лазерна епіляція
Body Care. Underarm Laser Hair Removal. Beautician Removing Hair Of Young Woman’s Armpit. Laser Epilation Treatment In Cosmetic Beauty Clinic. Hairless Smooth And Soft Skin. Health And Beauty Concept.

Як проводиться і скільки часу займає процедура

Перед сеансом лазерної епіляції шкіра обробляється дезинфікуючим засобом та контактним гелем. Анестезія застосовується вкрай рідко, для цього потрібні особливі лікарські показання, наприклад, низький больовий поріг. Переважно лазерну епіляцію роблять для наступних ділянок шкіри:

  • гомілок та стегон;
  • пахвових западин;
  • зони бікіні (за лінією білизни, глибока епіляція, тотальна);
  • обличчя.

Тривалість процедури залежить від розміру ділянки шкіри, яка піддається обробці. Наприклад, для видалення пушка над верхньою губою знадобиться всього 5 хвилин, для зони бікіні вистачить півгодини і навіть менше, а гладенькі ноги можна отримати за годину чи 45 хвилин.

Перед процедурою лікар обов’язково проводить первинну консультацію для виявлення можливих протипоказань, а також визначає, яку силу дії лазерного променя можна застосовувати у конкретному випадку.

Спеціалізована клініка з професійним персоналом гарантує високу якість та чудовий результат проведенні сеансів лазерної епіляції. Їх може бути як один, так і декілька, що дозволить позбутися зайвого волосся на тривалий час.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua