Чи можна повернути кохання у стосунки з чоловіком після розлучення

Чи можна повернути кохання у стосунки з чоловіком після розлучення

У добірці матеріалів на нашому сайті є вдумлива стаття про 7 стадій кохання. Прочитай її уважно і визначся для початку з тим, якого рівня стосунків ви встигли досягти з обранцем, у якій фазі знаходитесь, де застрягли на момент твоїх сьогоднішніх сумнівів.

Пам'ятай, що ключове питання в цьому жіночому розслідуванні: чи не плутаєш ти згасання яскравої пори запаморочливої закоханості із загибеллю того самого справжнього рідкісного кохання, яке дається не всім, а дарується везунчикам, та й то з роками. На якій стадії кохання спілка раптом почала давати серйозні збої, чи не надумані твої підозри.

Аналізуємо симптоми

Чи можна повернути кохання у стосунки з чоловіком після розлучення

Фото автора Ron Lach: Pexels

Чи знаєш ти, моя читачка, про те, що, на жаль, для чудових миттєвостей закоханої ери характерний якийсь душевний «колапс». Коли напруження пристрастей починає неминуче прагнути більш прохолодних температур, а ти вже б'єш на сполох.

Біда, наше кохання невблаганно розчиняється в порожнечі, що мені робити, як жити з цим далі. Тобі бачиться, що кохання померло? Гони геть подібні думки.

Згадай казку про Конька-Горбунку, як там цар омолоджувався в посудині з киплячою водою.

Ось так і ваша зворушлива, ніжна, ласкава царівна почуттів увійшла в деякі очищувальні від сентиментального шлаку води і повернулася до вас інший, а ти її не визнала у новому вигляді.

Якщо у вас стався неминучий пересичення один одним. Скоротилося число побачень та спекотних зустрічей, стихли любовні пожежі в зовсім недавно створеній сім'ї.

Це здається горе – зовсім не біда. Ви рухаєтеся закономірними витками спіралі, давно вже передбаченими психологами. Попереду вашу пару чекає ще маса несподіваних, часом сюрпризів у відносинах, що важко сприймаються, злети почуттів і їх падіння в прірву.

Залиш все як є, не бійся з міфічними примарами. Все налагодиться, перемелеться, переживуться покладені етапи, будуть вам гідні нагороди за мудрість та терпіння.

Куди зникає романтика у стосунках

У різних наукових джерелах, присвячених «препаруванню» відносин між чоловіком і жінкою, є такий висновок, що будь-якого кохання відведено не більше трьох щасливих років.

На противагу цьому вердикту виступає саме багатогранне життя, яке вже давно спростувало цей постулат про неминучість холоду після рум'яної весни.

Тобі хочеться доказових прикладів? Ти маєш рацію, настав час надихнути твоє зажурене серце. Давай пройдемося по світу відомих особистостей, що йдуть або йшли по життю пліч-о-пліч у коханні та злагоді багато років.

Чи можна повернути кохання у стосунки з чоловіком після розлучення

10 лайфхаків як повернути кохання та пристрасть у відносини

Чи мали вони на цьому шляху перешкоди? Та скільки завгодно, але подолали й залишилися разом. Отже, це:

 • Адріано Челентано та Клаудіа Морі;
 • Володимир Меньшов та Віра Алентова;
 • Карло Понті та Софі Лорен;
 • Олександр Стриженов та його дружина Катерина;
 • Федеріко Фелліні та Джульєтта Мазіна;
 • Оззі та Шерон Осборн;
 • Михайло Боярський та Луппіан Лариса;
 • Шон Коннері та Мішелін Рокбрюн;
 • Курт Рассел та Голді Хоун;
 • і ще багато і багато інших.

Можеш навіть не сумніватися, що якщо трішки покопаєшся в пам'яті, подібні приклади знайдуться і у твоєму близькому оточенні. Батьки, дідусі та бабусі, тітки та дядьки, старші колеги по роботі, наставники та вчителі, які мирно живуть зі своїми половинками кілька десятиліть – це для тебе не відрада?

Чому ж любов, якщо їй судилося загинути, у разі вирішила зробити виняток. Адже в їхньому житті теж були, напевно, колючі притирання характерів, прийняття чужорідних традицій, звичок, викрутасів темпераменту, кризи в спілкуванні аж до бажання мовчати цілими днями, нівелювання всього хорошого, що пов'язує.

Потайні бажання розбігтися, розлучитися, опинитися на безлюдному острові, де поруч немає чоловіка (дружини), коханого (коханої), колись пристрасного коханця (коханки).

Дізнаєшся знайомі рисочки того, що зараз відбувається з вами? Те ж саме, всі велосипеди, зокрема, в міжособистісних відносинах двох підлог вже давно винайдені не тобою і твоїм візаві, все на цій планеті вже бувало.

Можливо, романтика від вас нікуди не пішла, вона лише змінила «наряд», стала скромнішою, не такою, що люто обпалює і чарує.

Гарячі, всепоглинаючі пристрасті-мордасті закоханості поступилися місцем турботі, що зароджується міцній дружбі 2-х рідних людей, служінню партнеру, нікому смиренності з його чудинками, особливостями, «тарганами в голові». І хіба це трагедія?

Як реанімувати кохання, якщо воно дійсно згасає

Не чекай зараз від нас оптимального інструктажу на тему того: як повернути кохання, якщо вона намагається зникнути з твого життя. Якісь спостереження психологів, рекомендації та підказки – це запропонуємо.

Та ось у чому заковика. Врятувати почуття, якщо ти примудрилася їх зруйнувати поганим вчинком чи всьому виною інша причина, але на руїнах ще теплиться щось, що утримує вас від розриву, ти можеш тільки сама.

Тими ліками та «моральними» мікстурами, що можуть, на твою думку, стати панацеєю у вашому випадку. Ніхто крім тебе не знає краще за твого коханого, ти боїшся його втратити, тобі і виправляти становище.

Ми ж тільки нагадаємо про ключові завдання, можливості щиро люблячого серця і перевірені тактики. Візьми на озброєння наступні прийоми:

 • «порадитися» за столом переговорів на тему: давай обговоримо, що в нашій парі зараз іде навперейми, чесно розповімо про свої незрозумілі і розчарування;
 • відкинути убік жалісливі нотки та будь-які інші спроби маніпуляцій, покликані вирішувати проблему лише емоційним впливом на психіку чоловіка, зробиш обстановку лише гірше;
 • не прилипати до коханого як жувальна гумка до підошви черевика, не грати на своїй раптовій самоті, тузі за минулими, нескінченними спогадами: Боже як же добре нам з тобою було;
 • стежити за своєю зовнішністю, мімікою, жестами, виразом обличчя, не перетворюватися на кікімору, одягнену у вічну домашню піжаму, не нехтувати гігієною, розумною кількістю косметики, можливістю продемонструвати результати походу в салон краси за новим чином безтурботної чарівниці;
 • не вибивати клин клином, шукаючи пригод на боці, сподіваючись викликати у партнера ревнощі і бажання терміново кинутися в твої обійми зі словами: вернись, я все пробачу і виправлюся;
 • поринути з головою в привабливе хобі, доступне двом для спільного проведення часу, ініціювати походи в кіно на прем'єру, в театр, на музичну виставу, виставку, спортивні змагання, згадати, що завжди було так цікаво твоєму супутнику, а ти ігнорувала його пропозиції, провести разом із його інтересами;

Чи можна повернути кохання у стосунки з чоловіком після розлучення

Giphy

 • допомогти йому в бізнесі, вивчити або вдосконалювати іноземну мову, щоб допомогти йому з документами для ділових партнерів, проштудувати в Інтернеті термінологію, інформацію, тонкощі його професії, щоб ви змогли говорити про справу його життя на одному діалекті;
 • частіше проводити час з дітьми, якщо вони у вас є: парки, басейни, заміські пікніки, невеликі подорожі визначними пам'ятками краю, в якому живете, спільне читання пізнавальних книг і гаряче обговорення їхнього вмісту, багато чоловіків готові шукати компроміси в коханні з жінкою, якщо щиро прив'язані до спільного потомства;
 • не викидати на смітник інтимні стосунки в пору, коли все навколо ніби летить у трам-тарарам, не секрет, що примирення в ліжку не тільки найчастіший спосіб забути про розбіжності, а й найприємніший;
 • не скупитися на компліменти дружину або другу, не давати йому приводу думати, що він став поганим, лузером, невдахою в плані здібностей заробляти гроші, не привабливим зовні у зв'язку з віком чи хворобою;
 • не боятися знову і знову, щодня освідчуватися обранцю в коханні, балувати його милими дрібницями на кшталт його улюблених відбивних зі смаженою картоплею і навіть пакувочки пива, яке ви вип'єте разом за одним столом, хіба він не виконував усі твої примхи довгий час, поки що, можливо трохи від них не втомився;
 • не влаштовувати істерик, не розігрувати театральні сцени з накалом негативних емоцій, не стогнати, що ти більше йому не потрібна, навпаки, твоя явна, непохитна впевненість у собі обов'язково змусить його думати, що таку жінку втрачати не можна, тепер уже розроблятиме стратегії, як зберегти ваше кохання і не позбутися такого скарбу.

Чоловік та дружина одна сатана. Цю фразу не ви вигадали, не вам спростовувати.

Хочемо тільки сказати тобі насамкінець, що всі наші поради ти не повинна в жодному разі застосовувати, якщо твій партнер, вже вибач, насправді перетворився на поведінку на злісну худобу, принижує, ображає і б'є тебе, робить нещасними, вічно переляканими ваших дітей . Краще збери йому валізу в дорогу і порадуйся, що пішла любов. Таку її повертати точно не слід.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua