Як розлучитися з одруженим коханцем, якого любиш, якщо він не хоче

Як розлучитися з одруженим коханцем, якого любиш, якщо він не хоче

Серцю, як відомо, наказати дуже складно. Особливо коли вона жіноча. Однак розум цілком може перемогти, якщо дівчина візьме себе в руки і дійсно захоче змінити своє життя на краще. Цього разу ми поговоримо про зв'язок із одруженим чоловіком. Це рідко коли закінчується чимось позитивним. Подібні хлопці, можливо, хороші щодо інтиму. Однак часто жіноче серце тане від зізнань у коханні, і дівчина починає розраховувати на щось більше.

Це вже серйозно псує їй життя. Такі зв'язки можна і потрібно розривати, щоб потім не було боляче чекати, що чоловік покине ту родину і прийде до тебе. До речі, навіть якщо таке станеться, де гарантія, що він знову не знайде собі іншу коханку? Розлучитися з одруженим хлопцем, якого є навіть сильні почуття, можна. І це пройде практично безболісно, якщо ти зрозумієш, навіщо взагалі потрібний розрив. Крім того, у психології є кілька ефективних порад для подібного випадку.

Чим загрожують стосунки з одруженим чоловіком

Як розлучитися з одруженим коханцем, якого любиш, якщо він не хоче

Фото автора ph.galtri: Pexels

Спершу тобі варто зрозуміти всі мінуси подібної романтики. Адже поки що на очах дівчини одягнені рожеві окуляри, вона навіть і не подумає, що власноруч позбавляє себе особистого щастя. Ось головні негативні наслідки таких відносин:

 • Ревнощі.

Як не крути, але ти завжди відчуватимеш, що цей чоловік не твій. Адже він, напевно, щоночі ходить ночувати до дружини. Навіть якщо хлопець стверджує, що з нею вже нічого немає щодо близькості, хто тримав свічку?

Почуття ревнощів здатне сильно шкодити будь-яким відносинам. А в цьому випадку його уникнути точно не вдасться. Як результат – регулярний розбір польотів, сльози, скандали, ультиматуми і суцільна нервування.

 • Підвищена тривожність, стрес.

Коли чоловік боїться, що про коханку дізнається дружина, його настрій може легко передатись і тобі. Постійно шифруватись сподобається далеко не кожній жінці. Дівчина починає всюди бачити небезпеку для стосунків та косі погляди сторонніх людей.

Підвищена тривожність до добра не доводить. Це прямий шлях до сильних стресів та емоційного навантаження. На тлі подібних «радощів життя» часто розвиваються панічні атаки та параноя.

 • Відмова від зустрічей із вільними чоловіками.

Повністю розчиняючись у коханці, ти втрачаєш безліч можливостей почати більш здорові в психологічному плані відносини. Пам'ятай, що одному чоловікові світло клином не сходиться.

Навіть коли здається, що ти зустріла свою долю, не забувай про негативний досвід, який часто дає життя. Цілком ймовірно, це просто черговий урок, що демонструє поганий приклад стосунків.

 • Регулярно почуття самотності.

Як би часто ви не зустрічалися, а напевно всі свята та вихідні ти проводиш одна. Бачитися з подругами в такі дні не завжди хочеться, бо на душі тяжко та сумно через відсутність шансу побути з коханою людиною. Така плата за відносини із одруженим хлопцем.

 • Неможливість повноцінного дозвілля.

Далеко не всі чоловіки, які перебувають в офіційних відносинах, готові ходити зі своєю коханкою громадськими місцями, побоюючись зустрічі з дружиною. В результаті ви перетинаєтесь переважно у тебе вдома або на нейтральній території типу готелю.

Адже далеко не всім жінкам вистачає подібного проведення часу. Особливо це стосується тих дівчат, котрі мають сильні почуття до свого партнера. Банально хочеться сходити разом у кіно, парк чи гості до спільних друзів.

Неповноцінність таких відносин породжує сильний психологічний дискомфорт. Ти відчуваєш неповноцінність, починаєш шукати в собі недоліки і заганятися по кожній дрібниці. В результаті від подібної романтики залишаються лише проблеми.

Як розлучитися з одруженим коханцем, якого любиш, якщо він не хоче

Як розлучитися з одруженим чоловіком?

Як розлучитися з коханцем, якого любиш

Якщо ти розумієш, що продовжувати такі стосунки не варто, необхідно знати, як діяти правильно, щоб не завдати своєму емоційному здоров'ю ще більшої шкоди. Безболісно розлучитися з одруженим хлопцем допоможуть такі психологічні рекомендації:

 • Випиши на папір усі мінуси таких стосунків.

Їх треба побачити все одразу. Роби це чітко та безкомпромісно. Згадай взагалі всі дрібниці, які тебе в ньому дратують. Регулярно перечитуй цей перелік. Іноді щира злість – найкращий помічник у такій справі.

 • Тверезо дивись на факти, а не вір одним лише словам.

Пам'ятай, що чоловіки вміють багато і красиво «співати» про кохання і те, наскільки вони самотні без твоєї присутності в їх сірому і похмурому житті. Настав час зняти локшину з вух. Він обіцяє зізнатися дружині, подати на розлучення і переїхати до тебе, але весь час відсуває день ікс?

Отже, просто не хоче нічого міняти у житті. Його і так цілком все влаштовує: вдома чекає смачний обід і чисті погладжені сорочки, а ти забезпечуєш приємне проведення часу. Тільки і всього.

 • Зніміть рожеві окуляри.

Чи не роби з коханця ідеал. Це в принципі зайве, навіть коли чоловік вільний. Хлопець дуже легко та швидко звикає до того, що їм дорожать і бояться втратити, поступово закручуючи гайки у стосунках.

 • Не шукай виправдань.

Багато дівчат самі знаходять цілком пристойні приводи для зустрічей із одруженими коханцями. Наприклад, вони мають занижену самооцінку і гадають, що не будуть цікаві іншому чоловікові.

Або постійно виправдовують партнера тим, що його дружина, напевно, зла мегера, яка маніпулює дітьми і відмовляє в інтимі. По факту все може бути інакше. Більшість хлопців заводять коханку лише тому, що бажають нових відчуттів у сексі.

 • Знайди підтримку в особі друзів та знайомих.

Не відмовляйся від довірчого спілкування з іншими людьми (тільки якщо вони надійні та перевірені часом, зрозуміло). Розкажи подрузі, що хочеш розлучитися з коханцем, але ніяк не можеш наважитися на цей крок. Вона цілком здатна надати необхідну підтримку.

 • Не ведися на провокації.

Якщо ти вже чітко вирішила діяти, перестань слухати гарні зізнання. Не давай жодного шансу на відновлення стосунків. Якщо ти хочеш, щоб розрив пройшов максимально безболісно, потрібно бути рішучою та суворою.

 • Почни звертати увагу на інших чоловіків.

Позиція «клин клином» насправді дуже ефективна. Поки в серці знаходиться одружений коханець, ти мимоволі страждатимеш по ньому. Не рахуй флірту з іншими хлопцями чимось неправильним.

Це не зрада, а спроба налагодити своє особисте життя. Адже коханець її вже цілком непогано поставив на потік. Так ти зможеш зміцнити впевненість у власній привабливості, а можливо, ще й відвернешся на когось іншого.

 • Будь завжди зайнята.

Іди з головою в роботу, знайди нове хобі, руш кудись подалі у відпустку без свого партнера, зрештою. Це не тільки дозволить навести лад у душі, а й допоможе поступово усунути почуття, що заважають розлученню. Не відповідай на повідомлення та не бери трубку.

 • Позбався всього, що нагадує тобі про нього.

Видали спільні фото, прибери подалі або зовсім викинь дрібниці та сувеніри. Чим менше обстановка буде пов'язана з відносинами, що травмують психіку, тим швидше образ одруженого коханця залишить свою підсвідомість.

 • Поступово скорочуй час спілкування.

Якщо порвати одразу дуже боляче, роби це повільно, але правильно. Відмовся від чергового побачення на користь посиденьок із сім'єю або зустрічі з друзями. Цілком імовірно, що чоловік сам зрозуміє, що справа йде до розставання і не буде докучати.

Відносини із одруженим хлопцем далеко не завжди приносять комфорт у життя дівчини. Але навіть якщо ти маєш сильні почуття до свого коханця, їх цілком можна взяти під контроль. Використовуй різноманітні психологічні прийоми, щоб налагодити своє особисте життя.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua