Поведінка закоханого чоловіка, який приховує свої почуття

Поведінка закоханого чоловіка, який приховує свої почуття

Якщо ти йому подобаєшся – це одразу видно. “Але як?” – можеш спитати ти. Адже він начебто такий неприступний і навіть завжди наче у своїх думках. Так, дійсно, деякі чоловіки можуть почати поводитися таким чином, але можуть і по-іншому.

Поведінка чоловіка

Поведінка закоханого чоловіка, який приховує свої почуття

Фото автора Edward Eyer: Pexels

 • Він уважно тебе слухає

Для чоловіка стає важливо, що ти кажеш. Будь це доповідь на робочій нараді або проста балаканина в компанії. Він буде уважний до твоїх слів.

 • По-особливому дивиться на тебе

Його погляд може стати пронизливим. Він ніби хоче роздивитися тебе всю й одразу. І ти можеш відчути цей погляд на собі.

 • Не може підібрати слів

Якщо раніше цей чоловік був у компанії товариським, то зараз у компанії з тобою, він стає мовчазнішим. Це може бути пов'язано з тим, що він боїться сказати щось зайве. Або пожартувати недоречно.

 • Стає занадто балакучим

Це зворотний бік. Чоловік може, навпаки, почати базікати без відпочинку. Тим самим приховуючи свої почуття. Щоб жодне слово не видало його справжнього ставлення до тебе.

 • Може стати грубим

Якщо до цього ти знала цього чоловіка, і він був з тобою завжди ввічливий, то зараз він став грубим із тобою і навіть не чемний. Це відбувається тому, що він сам не може зізнатися, що ти йому подобаєшся. І це його захисна реакція.

 • Йому важливо бути поруч

І це може бути будь-де. На зустрічі він може вибрати місце поряд із тобою. У грі на вечірці у друзів він може вибрати в пару тебе.

 • Виявляє турботу

Він може подати тобі пальто чи притримати двері. Він може принести тобі склянку води або зробити щось приємне. При цьому він може бути таким по життю, але придивися, чи він піклується до когось ще з вашого оточення.

 • Намагається бути кращим

Перед зустріччю з тобою він одягає свій найкращий одяг та згладжені шкарпетки (звичайно, це умовно). Він може використовувати парфум і навіть припинити вживати якісь слова при спілкуванні з тобою. Він хоче бути для тебе ідеальним, ну чи трішки краще, ніж є насправді.

Поведінка закоханого чоловіка, який приховує свої почуття

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю?

Любов онлайн

Якщо твої стосунки розвиваються листуванням у якомусь модному чаті знайомств, наприклад тиндер, або знайомство відбувається інстаграмі, у тебе може виникнути питання, як зрозуміти, що ти йому подобаєшся? Тут будуть інші ознаки. Детальніше про них:

 • Ставить лайки

Здавалося б, кого цим здивуєш зараз? А все ж таки це може бути ознакою, що ти подобаєшся чоловікові і він не пропускає жоден твій новий пост. Але все ж таки не варто покладати на цю ознаку великих надій. За цією ненав'язливою дією повинні йти якісь інші.

 • Часто пише

Він стежить за тим, коли ти буваєш у мережі та охоче починає писати тобі. Причому теми для повідомлень можуть бути різними. Для нього важливе спілкування з тобою і можливо він з нетерпінням чекає на відповідь.

 • Пише компліменти

Навіть віртуально він може проявляти себе як зацікавлений чоловік та писати тобі приємні слова.

 • Пише першим

Він не чекає, коли ти напишеш йому повідомлення. Його внутрішнє бажання бути з тобою на зв'язку набагато сильніше. І він ніби чекає на тебе в мережі.

У соціальних мережах чоловік уже не може переживати, адже онлайн його ніхто не бачить. У листуванні він може зважити кожне слово. А може десь прикрасити дійсність. Але якщо ти йому насправді подобаєшся, він намагатиметься розвізуалізуватися. Швидше за все, він може швидко запропонувати тобі зустріч.

Мова жестів

Небагато про те, як може почати поводитися чоловік, якщо ти йому подобаєшся, було написано на початку статті. Тепер докладніше розглянемо його жести, які теж можуть сказати тобі про його почуття.

 • Ставати дратівливим, коли ти виявляєш увагу до інших чоловіків.

Начебто ти з ним ще не у стосунках, і він тобі ще нічого не сказав про свою симпатію, але при цьому він переживає, що хтось інший може бути для тебе також привабливим.

 • Привертає свою увагу

Це може бути по-різному. Від якихось фраз, до кумедних вчинків. Для нього дуже важливо, щоб ти звернула на нього увагу та виявила до нього інтерес.

 • Руки та ноги не схрещені

Це говорить про те, що чоловік відкритий для спілкування з тобою. У нього немає підстав затискатися, він навпаки хоче бути ближчим до тебе.

 • Голова повернена в твою сторону

Це відбувається машинально. Бо його тягне до тебе. Йому хочеться дивитися, слухати, спостерігати за тобою і при цьому бути ближчим.

 • Він може почервоніти

Так, чоловікам це теж властиво. Він може бентежитися в твоїй компанії і почуватися ніяково. Від цього він може почати червоніти, а потім робити це ще більше, коли зрозуміє, що рум'янець його видає.

Ти для нього особлива

Ти можеш подобатись чоловікові, а він може не відразу це зрозуміти сам. Щось на інтуїтивному рівні залучатиме його до тебе. За статистикою жінки частіше відчувають симпатію на свою адресу, ніж чоловіки, ще до того, як вона виявлена як належить.

Але тобі дуже важливо знати, напевно, що ти йому симпатична. Особливо, якщо юнак сам тобі подобається. Але якщо ти бачиш за тими ознаками, що були описані вище, що симпатична чоловікові, можеш сама зробити якісь кроки назустріч один одному.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua