Як зрозуміти чи щирий чоловік у своїх почуттях

Як зрозуміти чи щирий чоловік у своїх почуттях

Коли ти зустрічаєш чоловіка і у вас починаються стосунки, часом виникають сумніви. Чи він тебе любить і з його боку все серйозно? Не хочеться бути обдуреною і витрачати роки на вибудовування спілки, яка для чоловіка означає не так багато, як для тебе.

Що робити, щоб уникнути? Чи можна перевірити щирість його почуттів? І як це правильно зробити?

Чи допоможе «перевірка»

Як зрозуміти чи щирий чоловік у своїх почуттях

Фото автора Anna Tarazevich: Pexels

Завжди хочеться знати, що чоловік чесний із тобою і справді має серйозні наміри. Тому деякі жінки вирішують, що варто в цьому переконатись «напевно». Вони влаштовують різноманітні перевірки. Наприклад, починають анонімне листування з чоловіком. Або посилають свою подругу, щоб вона спробувала його «спокусити».

Бувають випадки, коли дівчина бреше, що вагітна, щоб подивитися на його реакцію, адже якщо чоловік любить – він має зрадіти. Ці способи можуть здаватися ефективними, особливо коли їх радять подруги або «люди з інтернету».

Але важливо пам'ятати, що кожна дія має свої наслідки. Проблема таких перевірок у тому, що якщо вони розкриються, а зазвичай так і буває – це може в кінцевому рахунку призвести до розставання. Будь-яка перевірка – це підрив довіри.

Чоловік вважатиме себе ошуканим, який не заслуговує на довіру. Починати відносини з обману – не найкращий спосіб збудувати довгостроковий союз.

У цьому плані важливо поставити себе місце чоловіка. Уяви, як би ти почувала себе, якби він влаштував тобі схожу перевірку. Навіть її успішне проходження викличе в тобі багато негативних та вельми суперечливих почуттів. Ти відчуєш себе ображеною.

Тому відчуття чоловіків від таких перевірок цілком виправдані. Подібні способи можуть зіпсувати навіть ідеальні стосунки.

Ознаки щирості його почуттів

З погляду психології, перевірки справді можуть зіпсувати вашу спілку. Замість того щоб їх влаштовувати, варто проаналізувати стосунки, подивитися на них об'єктивно. Важливо зняти «рожеві окуляри» і подивитися на ситуацію. Це допоможе тобі переконатись у щирості чоловіка.

Кількість подарунків, компліментів та зізнань у коханні не завжди говорить про те, що чоловік справді закоханий та налаштований на тривалі стосунки. Є кілька ознак, які показують, що чоловік щирий у своїх почуттях:

 • він хоче тобі допомагати – причому не коли ти 10 разів його попросила. Якщо він дізнався, що маєш проблему, в якій він може тобі надати допомогу, то сам це запропонує. Звичайно, не йдеться про те, щоб «повісити» на нього відповідальність за всі свої негаразди. Але ти бачиш, що він готовий поділити їх з тобою;

Як зрозуміти чи щирий чоловік у своїх почуттях

5 неочевидних ознак чоловічого кохання

 • чоловік цікавиться тобою та твоїм життям – ваше спілкування не обмежується банальним «як справи». Йому цікаві твої думки, почуття, захоплення, твої друзі, бажання та плани на майбутнє;
 • чоловік «вписує» тебе у свої плани. Послухай, як він каже про майбутнє. «Коли наступного року ми поїдемо відпочивати», «якщо за два роки ми одружимося», «коли ми заведемо дитину». Звичайно, ніхто не знає, напевно, як складеться життя. Але подібні фрази свідчать, потім він розраховує;
 • чоловік пускає тебе у своє життя – ви не просто ходите на побачення. Він знайомить тебе зі своїми родичами, друзями, ділиться своїми думками, переживаннями та бажаннями;
 • він радіє зустрічі з тобою – звертай увагу на його емоції. Чи відчуває він наснагу? Чи відповідає на повідомлення? Чи посміхається він? Чи ловиш ти на собі його пильний погляд?
 • при сварках він намагається йти на компроміс і зрозуміти твою думку – для нього важливіше не виявитися правим, а помиритися з тобою. Це не означає, що чоловік повинен у всьому поступатися. Йдеться про те, що він справді хоче, щоб ви один одного зрозуміли;
 • чоловік тебе не критикує і не вказує, як ти маєш чинити, а поважає твою думку – він не намагається «підлаштувати» тебе під себе;
 • коли ви знаходитесь у великій компанії, чоловік продовжує звертати на тебе увагу – ти ловиш на собі його погляди, він помічає, з ким ти розмовляєш і в якому настрої. Це свідчить, що ти йому важлива.

Одним із важливих показників, за якими ти можеш зрозуміти щирість почуттів чоловіка – це те, як він поводиться під час конфлікту з тобою. У відносинах сварки завжди трапляються, це нормально.

Психологи роблять висновок, що це навіть добре. По-перше, будь-який конфлікт допомагає зміцнити відносини та вчить виходити з нього правильно. По-друге, часом без конфліктів неможливо справді зблизитися та зрозуміти одне одного.

Звертай увагу на ставлення, яке він демонструє на емоціях. Що він каже, що робить, як поводиться. Коли людина втрачає над собою контроль, можна зрозуміти її справжні наміри та думки. Не вважай, що він просто щось сказав «згарячи». Саме такі фрази говорять про його справжнє ставлення.

Чому ти хочеш зробити йому перевірку

Окрім того, що потрібно звертати увагу на вчинки чоловіка, спробуй проаналізувати себе. Чому в тебе виникли сумніви у своєму коханому? Адже вони не виникають «на порожньому місці», вони завжди мають причину. Але далеко не завжди ця причина – у ньому.

Є кілька приводів, через які у тебе виникають сумніви:

 • невпевненість у собі, занижена самооцінка – тобі здається, що ти не заслуговуєш на такого чоловіка. Якщо так, важливо зрозуміти, звідки йде таке спотворене переконання і виправити його, інакше ти завжди сумніватимешся;
 • невдалий минулий досвід – якщо в тебе вже були стосунки, які закінчилися обманом, але ти не змогла їх пережити та відпустити. Важливо зрозуміти, чому тебе все ще «тримають» ті відносини і чому ти проєцируєш вчинки колишнього свого нинішнього чоловіка;
 • порушена прихильність у дитинстві – якщо в тебе були проблеми з батьками, ти відчувала від них холодність або, навпаки, гіперопіку. У такому разі потрібно чітко розуміти причини своїх сумнівів, а не шукати їх у чоловікові;
 • Чоловік дає тобі привід для сумнівів – буває, що він поводиться так, що ти перестаєш бути впевнена в щирості його почуттів. Проаналізуй, що саме у його поведінці викликає у тебе такі думки. Чи справді привід для них є об'єктивним? Якщо так, то важливо прояснити все з чоловіком, вивести його на відверту розмову та не бояться втратити ці стосунки.

У відносинах важливо відчувати довіру один до одного. Якщо його немає, потрібно дати раду причині. Обманювати себе, втекти, що «ти себе накручуєш» – не найкраща стратегія. Важливо ще на початку прояснити свої сумніви, знайти їх джерело.

Це тільки зблизить вас та зміцнить емоційний контакт. Не бійся говорити чесно. Якщо чоловік тебе любить, він не менш зацікавлений у стосунках, ніж ти.

Чим більше ти сумніваєшся, тим напруженішими будуть ваші стосунки. Вони будуть ревнощі, бажання один одного контролювати, образи. Щоб цього уникнути, потрібно вчитися говорити одне з одним відверто.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua