Як помиритися з коханим чоловіком після великої сварки

Як помиритися з коханим чоловіком після великої сварки

У кожній родині виникають сварки та конфлікти, рідко хто обходиться без емоційних з'ясувань відносин із гучними заявами на адресу один одного. Кризи в сімейних відносинах чи непорозуміння, неминуче пов'язані з конфліктами, але завжди потрібно вміти знаходити вихід із них.

Справжня причина конфлікту з чоловіком

Кожна сварка чи конфлікт виникають і натомість недомовленості.

Як помиритися з коханим чоловіком після великої сварки

Фото автора Anna Tarazevich: Pexels

Люди не змогли донести один до одного свої справжні почуття, місце цього вони накопичували негатив і негативні емоції, які все одно знайдуть вихід у вигляді скандалу.

Причини конфліктів можуть будуватися на таких проблемах, що виникають між чоловіком та жінкою:

 • Люди не вміють говорити відкрито один з одним.

Замість того, щоб у доброзичливій формі сказати про свої переживання чи почуття, люди звертаються з претензіями та докорами, що спочатку задає негативне забарвлення розмові.

Не варто чекати, що той, кому грубять, почуватиметься винним і прагнутиме йти назустріч. Це в принципі можливо, але тільки в деструктивних та порушених стосунках між чоловіком та жінкою.

Коли один у ролі диктатора, а другий, ніби завинив, готовий виконувати всі накази. Ні, це далеко не норма, такі стосунки рано чи пізно припиняються.

 • Прихована образа. Кожен у парі може відчувати образи, але, важливо не приховувати такі почуття, а говорити про них відкрито.
 • Постійні закиди та невдоволення одне одному лише посилюють ситуацію та руйнують стосунки у парі.
 • Коли в парі люди прагнуть захистити себе та свої інтереси, то виникають конфліктні ситуації.

Розуміючи справжню причину конфлікту, можна швидко знаходити шляхи його вирішення, а не заводити ситуацію в глухий кут, коли точку неповернення практично пройдено для обох партнерів.

Затяжні кризи і конфлікти стирають всі можливі шляхи примирення, оскільки наповнюють почуття негативом і відторгненням.

Чоловік та жінка – різні способи сприйняття конфлікту

Для того щоб помиритися зі своїм чоловіком після сварки, необхідно зрозуміти його почуття і оцінити всю ситуацію, що склалася з позиції дорослої людини.

Можливо, у цій сварці саме жінка була неправа, і тоді для примирення варто визнати це за собою і відкрито про це сказати своєму партнерові.

Якщо ж у сварці винен чоловік, то в першу чергу потрібно відмовитися від звинувачень, йому необхідно дати час все обміркувати і, можливо, він перший зробить крок назустріч.

Жінці, перш ніж йти на примирення з чоловіком, потрібно знати, що чоловіки зовсім інакше дивляться на конфлікти і те, що жінці часом здається очевидним, приховано геть від чоловічих очей та логіки. Це говорить про те, що завжди потрібно обговорювати ситуацію разом у розмові.

Як помиритися з коханим чоловіком після великої сварки

Як помиритися та припинити сварку

 • Для чоловіка конфлікт – це непорозуміння, яке виникає з вини зайвої емоційності жінки.

Саме так думає більшість чоловіків, оскільки жінка часто діє на емоціях і на піку своїх переживань, на відміну від чоловіків, які звикли використати раціональну сторону та логіку.

 • Чоловік не стане накручувати себе тривалий час після сварки і не накопичуватиме негатив усередині себе та підігріватиме підозри чи образи.

Найчастіше він просто запитає жінку чи постарається особисто перевірити свої підозри.

 • У конфлікті для чоловіка важливо не переходити на особистість і не зачіпати його переваги.

На жаль жінки, які норовлять болючіше сказати, або зробити своєму партнеру, ризикують назавжди втратити з ним зв'язок і обірвати останні нитки.

 • Чоловіки не розуміють натяків, тож відмовся від таких способів примирення.

Після конфлікту, кожен партнер перебуває в стадії «оголеного проводу», тому не варто одразу приступати до дій, необхідно дати час охолонути негативним емоціям.

 • Жінці необхідно пам'ятати, що чоловік також переживає після сварки, і в нього теж є до неї претензії, але йому легше не копатися в з'ясуваннях відносин, а відразу після примирення все забути.

Він не довго розбиратиметься і пригадуватиме образи, але говорити, що він їх забуде назавжди, теж буде не вірно.

Виходить, що жінці необхідно поставити себе на бік чоловіка та поглянути на ситуацію його очима. Можливо, тоді вона зрозуміє, як краще прийти до перемир'я.

Головні кроки на шляху один до одного

Для того, щоб помиритися з чоловіком після сварки, потрібно виконати таке:

 • Якщо конфлікт стався з вини самої жінки, то для примирення варто спочатку визнати свою провину і сказати про це партнеру. Чоловік любить прямолінійність та відкритий діалог.
 • Як вибачення можна приготувати романтичну вечерю або приготувати її улюблену страву. Будь-який презент чи подарунок стане гарним приводом для вибачення.
 • Якщо ти не любиш довгих розмов, то можна просто сказати, що в цій ситуації ти була не права і не хочеш, щоб вона ще коли-небудь повторювалася у вашому житті.
 • Якщо жінка зважилася на бесіду, то вже тут важливо забути про командний тон, накази та звинувачення, тон має бути м'яким і доброзичливим.
 • Ще раз можна повторити, що чоловік може бачити конфлікт із зовсім іншої точки зору, тому попроси його висловити свою думку щодо того, що сталося. Можливо, тобі стане справжнім одкровенням його погляд на конфлікт.
 • У разі, коли винуватцем сварки став чоловік, потрібно дати йому час охолонути від емоцій та розпалу пристрастей. А, це означає, що з'ясовувати стосунки відразу після сварки не потрібно, це може призвести до того, що ви обоє наговорите один одному багато не потрібних слів і фраз.
 • Для відвертої розмови найкраще підібрати час, коли ніхто не завадить та не порушить ваш діалог.

Говорити потрібно сутнісно і не соромитися розкривати свої справжні потреби. Часто жінки говорять з стану образи, а чи не тих почуттів, які її викликали.

Є винятки, коли жінці не варто першої йти на примирення. Це ті ситуації, коли стосовно неї була агресія з фізичним насильством, таку силу має і психологічне насильство.

Не варто перепрошувати, якщо тебе принижували і ображали, це ті варіанти, коли з'ясовуються стосунки лише один раз. Якщо ситуація повторюється і поведінка чоловіка в конфліктній ситуації не змінюється, такі відносини приречені на розлучення.

В інших випадках, лише спільні зусилля та бажання зберегти відносини, дозволять почути один дуга та помиритися. Як правило, у парах, де панує любов і повага, кожна сварка, це ступінь, вона або зробить пару на крок ближче до ідеальних стосунків, або відсуне від цієї мети.

У будь-якому випадку, сварки та конфлікти, дозволяють краще пізнати один одного та виробити нові правила у відносинах та в сім'ї. Якщо пара проходить ці випробування, і їхні стосунки стають тільки міцнішими, отже, вони вибрали правильну стратегію і з повагою ставляться одне до одного.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua