Часті помилки дівчат на початку стосунків та при їх побудові

Часті помилки дівчат на початку стосунків та при їх побудові

Побитий вислів говорить: «У проблемах у відносинах винні обидва, або не винен ніхто». Погодься, у любовному союзі два головні учасники — він і вона. Як то кажуть, між тобою та іншою людиною 10 кроків. Якщо ти зробила свої 5 і тебе ніхто не зустрів, розвертайся і йди!

Навіщо це ми? Все просто – ти не зможеш вплинути на чоловіка: не зміниш його мислення, світогляд і не змусиш щось робити. Але у твоїй владі, роблячи ці 5 кроків йому назустріч, не допустити головних помилок у відносинах, які можуть бути зроблені з твого боку. А це, у свою чергу, допоможе вам уникнути гострих кутів та непорозуміння.

Топ головних помилок з детальним розбором та рекомендаціями

Часті помилки дівчат на початку стосунків та при їх побудові

Фото автора Ron Lach: Pexels

 • Бажання змінити партнера

Мабуть, ця помилка одна з головних. Її смислова складова полягає в тому, що жінка хоче змінити чоловіка під себе. Вона має якийсь образ того, яким має бути партнер. Як ти розумієш, картинка ідеального чоловіка “вилизана” до гламурного блиску.

По суті, жінка прагне бачити поруч із собою не реальну людину, яка має як гідності, так і недоліки, а когось міфічного, вигаданого. Список з «Ти має бути..!», як правило, досить значний.

І якщо спочатку чоловік може лавірувати між цими «повинен», то потім, розуміючи, що жінці потрібен не він, а хтось інший, просто починає віддалятися.

Подібний результат сильно вдарить по самооцінці та самолюбству жінки. Вона щиро вважатиме, що саме з нею щось не так, якщо чоловік проміняв її на іншу жінку.

Безперечно, чоловік може і піти, як то кажуть, у нікуди. Але знову ж таки, як правило, етап віддалення передбачає, що фокус уваги зміщується на інших жінок. Чоловік перебуває ніби у постійному пошуку. І йде саме тоді, коли «підбирає» для себе відповідний варіант.

 • Постійне невдоволення чоловіком з боку жінки

У відносинах, коли один партнер прагне переробити іншого, завжди будуть присутні претензії і закиди. Не складно здогадатися, що фундаментальна база таких відносин складається зі скандалів та звинувачень. І вже чого точно немає, то це гармонії та рівноваги. Якнайкраще підходить вислів: «І жили вони довго, як кішка з собакою!»

 • Відчуття того, що жінка витрачає час на порожню

Смислова складова полягає в тому, що у жінки постійно є відчуття — вона витрачає свій час не на того чоловіка. Він для неї як чемодан, який і нести тяжко і кинути шкода.

Важливо нагадувати собі, що немає ідеальних людей. І якщо ти робиш заявлену помилку, слід не міняти партнера та підлаштовувати під себе, а розкласти всі «за» та «проти» на складові. Це допоможе об'єктивно оцінити всю картину стосунків. Можливо, людина тобі справді не підходить і у вас різні дороги.

А може бути і так, що, переставши триматися за ідеальний образ, ти побачиш поруч із собою приземленого, але відповідного за більшістю критеріїв чоловіка. І вийде як у казці: «Жили вони довго та щасливо!».

Часті помилки дівчат на початку стосунків та при їх побудові

Жіночі помилки у відносинах

 • Прагнення підлаштуватися під чоловіка

Як противагу попередньої помилки. Коли жінка прагне бути ідеальною для чоловіка. Аносказально, стає маслом олійним. Вона зі шкіри пнеться, щоб догодити партнеру. Як правило, не висловлює свою думку, тим самим створюючи про себе не найкраще враження.

Вона як зручна для чоловіка, але в той же час, і гранично зрозуміла. У відносинах немає інтриги, приємної боротьби протилежностей. Просто уяви: ти любиш щось солодке. Чого там гріха таїти, напевно, ми всі любимо! Але коли солодкого надміру, замість смакування, в сухому залишку — нудотність.

У кращому разі чоловік уникне такої жінки. Такий результат, як мінімум, може стати для жінки трампліном для перегляду своєї ролі у стосунках.

Не найкращий варіант — чоловік залишиться, але при цьому зраджує і користується жінкою як зручною річчю.

Як ти розумієш, для неї, під час розкладу другого варіанта, навряд чи буде поштовх, пов'язаний з переоцінкою. Вчинення цієї помилки загрожує тим, що жінка просто саму себе «стирає» як особистість.

 • Почати нові відносини, не позбувшись вантажу старих

Тут, як кажуть, застосовується стратегія “клин клином”. Жінка, щоб заглушити біль від минулих, невдалих стосунків, із головою занурюється у нові. Не складно здогадатися, що весь вантаж, що залишився, вона бере з собою.

Образи, вимоги, претензії, тощо, до колишнього коханого, автоматично перекладаються на нового партнера. А він, у свою чергу, щиро не розуміє такого посилу з боку жінки. Це може призвести до того, що поступово, крок за кроком, партнери віддаляються один від одного. Простіше кажучи, вони не чують і не розуміють одне одного.

Не звільнившись від старого вантажу, жінка ходитиме лабіринтом з нескінченними глухими кутами.

Доки жінка, що називається, тягне вантаж зі старих відносин, вона не зможе створити нові: збалансовані і комфортні. В даному випадку слід сказати: «Стоп! Мені треба зробити паузу. Розібратися у собі, своїх почуттях!».

Якщо ця помилка відгукується тобі, краще що можеш зробити, це не кидатися з головою в нові відносини, а як було зазначено вище, опрацювати образи, що накопичилися, та інші супутні почуття.

Як ти розумієш, не залишивши минуле в минулому (звучить кострубато, але по-іншому не скажеш), у тебе не буде нового майбутнього, тому що фантоми крокуватимуть з тобою по життю.

 • Після весілля жінка повністю змінюється

Картина, наступна: коли чоловік і жінка тільки познайомилися, його погляду постала гарна, доглянута, сексуальна, дотепна, і т.ін., назвемо її «фея». Здивована чому фея?

Відповідь тривіальна — тому що, в більшості випадків, жінка, прагнучи сподобатися чоловікові, видає себе за ніжну та повітряну, ту, з якою легко та затишно. Жінка як фея зачаровує чоловіка своєю непересічністю та жіночністю, з усіма супутніми компонентами (їх ми перерахували вже вище, тому не повторюватимемося).

Так ось, після весілля, на місце феї приходить, у кращому разі домогосподарка. У ситуаціях складніша — вічно незадоволена і вимоглива, пробач за грубе порівняння — мегера. То грошей їй мало, то у подруг чоловіки кращі, то чоловік уваги не приділяє, і далі за списком.

І виходить наступне: чоловік щось одружився з однією, а в сухому залишку поруч з ним опинилася зовсім інша жінка.

Тадам! Після тривалої преамбули ми дійшли до суті головної помилки. Жінка, виходячи заміж, щиро вірить, що тепер чоловік нікуди від неї не дінеться, і маски можуть бути скинуті. Тобто вона може розслабитися і поводитися так, як їй заманеться.

Від колишньої феї не залишається і сліду, і як підсумок чоловік втрачає до неї інтерес.

Ми не будемо розбирати наслідки помилки і підбивати підсумок. Цей аналіз і висновок вже було зроблено в основному.

 • Ревнощі на межі гіперболізованого контролю

Часті помилки дівчат на початку стосунків та при їх побудові

Giphy

Уяви, що хтось повільно стискає твоє горло. Ти дихаєш, і тобі вистачає кисню, але ці здавлюючі руки на твоїй шиї не дають можливість вдихнути на повні груди. Як тобі таке зображення? Питання, як ти розумієш, риторичне.

Ревнощі на межі гіперболізованого контролю — це не що інше, як руки, що здавлюють. І єдине, що хочеться зробити, якнайшвидше від них звільнитися.

Складові цієї помилки:

 • Невпевненість в собі
 • Минула зрада та обман з боку партнера
 • Занижена самооцінка
 • Страх самотності
 • Потреба бути єдиною
 • Власна невірність

Все перераховане є центральними компонентами зазначеної помилки. В окремому випадку вони можуть бути як окремо, так і бути міксом. Наприклад, обман у минулому може йти в парі зі страхом самотності. Це призведе до того, що жінці потрібно постійно контролювати чоловіка. Таким чином, вона сама для себе створює ілюзію контролю ситуації.

Відповідь проста – перестати душити чоловіка, і почати з опрацювання своїх внутрішніх страхів.

 • Відсутність діалогу

Так, діалог передбачає, як мінімум, двох учасників. Але якщо ми говоримо про помилку, то вона полягає в тому, що жінка щиро сподівається, чоловік сам здогадається, що від нього хочуть почути або отримати.

Але, уявляєш, здебільшого чоловік не здогадується! А жінка все чекає і чекає, накопичуючи всередині образи та претензії.

Але що ще гірше, так це звернення до так званих порадників у вигляді подруг. Замість прямо поговорити зі своїм чоловіком, жінка скаржиться іншим на нього, і отримує певні поради, які тільки шкодитимуть стосункам.

До чого приведе подібна помилка – і так зрозуміло! Питання в іншому, що робити, щоб її уникнути.

Але й на нього ми вже відповіли – розмовляти не з подругами, а зі своїм чоловіком! Але варто враховувати, що має бути діалог, а не лавина обурення з образ, закидів та образ.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua