Як зрозуміти, чи любить тебе чоловік чи використовує

Як зрозуміти, чи любить тебе чоловік чи використовує

Кожна жінка, яка перебуває у стосунках, хоч раз задавала собі питання: «Чи любить мене мій обранець?». Відбувається це тому, що чоловіки та жінки, ніби розмовляють різними мовами. Чоловіки не такі відкриті і щирі як жінки. Про почуття говорити не люблять.

Чому виникають сумніви у почуттях

 • Партнер не говорить про свої почуття (рідко говорить).

Як зрозуміти, чи любить тебе чоловік чи використовує

Фото Hanna Morris on Unsplash

Чоловіки не завжди здатні говорити про своє кохання. Залежить це від темпераменту, характеру та особливостей чоловічої психології. У зв'язку з тим, що ми жінки – емоційні, зрозуміти нам протилежну стать важко. Для нас, якщо чоловік рідко говорить про почуття, то він не любить.

 • Вчинки обранця викликають сумніви.

А буває і так, що чоловік говорить про почуття спокійно, проте його поведінка дає ґрунт для сумнівів. Він не уважний і не дбайливий щодо тебе.

 • Твоя невпевненість у собі заважає об'єктивно оцінювати.

Коли чоловік різними способами здатний виявляти свої почуття до тебе, а ось для тебе всі його дії не говорять ні про що, ти відчуваєш постійний страх і невпевненість у ваших стосунках. Що б не зробив твій партнер, ти ставиш під сумнів. Це говорить швидше про твою невпевненість у собі.

 • Негативний минулий досвід переносиш на сьогодення.

Відносини, які спричинили тобі біль, здатні відкластися таким чином, що всі наступні чоловіки сприйматимуться через призму того негативного минулого. Ти сумніваєшся в нинішньому партнері лише тому, що колишній хлопець погано поставився з тобою.

 • Твоя підвищена тривожність.

Люди тривожного типу здатні турбуватися з приводу. Відносини – не виняток, а найголовніший момент бля занепокоєння. Кожна дрібниця привносить збіжжя сумнівів у сприйняття дійсності. А вміння накручувати себе та надумувати, здатне збільшити все це до світових масштабів.

Неважливо, яка причина спонукала до сумнівів, думка про нещирість уже оселилася в твоїй голові. Отже, ти бажаєш дізнатися, чи любить тебе твій обранець насправді. Попробуймо розібратися разом.

ТОП-10 ознак того, чи тебе любить чоловік

Всі люди різні і по-різному виявляють свої почуття, кохання та відданість. Це залежить від характеру, особистісних особливостей, принципів виховання, впливу соціального середовища, самоконтролю та бажання окремої людини.

Тому не можна однозначно і безповоротно вказати те, що буде стовідсотково говорити про кохання твого партнера до тебе, однак є справді деякі ознаки, за якими ти здатна визначити його почуття, зацікавленість. Вони здатні виявлятися у комплексі, вибірково, комбінації їх виникають різні.

 • Чоловік уважно слухає твої прохання.

Як зрозуміти, чи любить тебе чоловік чи використовує

5 неявних ознак, що чоловік закоханий

Для чоловіка твої прохання – не пустий звук. Він прислухається до бажань, намагається втілити їх у житті. Навіть якщо в нього не завжди виходить, старання однозначно говорять про його зацікавленість у тобі. У коханні ця ознака має достатню вагу. На нього справді варто звернути увагу.

 • Твій партнер намагається тебе дивувати.

Чоловікові, котрий любить, важливі позитивні емоції його обраниці. Він одержує від них величезне задоволення. Тому він періодично намагається здивувати свою кохану, порадувати.

Нехай це будуть зовсім дрібниці, такі як улюблені солодощі, сніданок або квіти без приводу. Його завдання – порадувати, і якщо жінка вміє радіти і помічати його спроби здивувати, він буде виявляти старання дедалі більше.

 • Чоловік дбає про свою обраницю.

Турбота люблячого чоловіка здатна виявлятися у всьому. Це можуть бути слова: «Тепле одягайся», «Будь обережна». А можливо, він виявлятиме свою турботу в конкретних діях. Прогріти та почистити машину взимку, приготувати вечерю, якщо ти запізнилася з роботи.

Найважливіше не перетворювати його турботу на буденність, на яку ти з часом перестаєш звертати увагу. У цьому, мабуть, і полягає секрет тривалих стосунків, у яких панує кохання. Люди не перестають дякувати один одному за дрібниці.

 • Він намагається приходити до тебе на допомогу.

Коли виникають проблеми, тобі варто зателефонувати йому, і він намагається допомогти. Звичайно, якщо твій чоловік не завжди може відразу відреагувати на сигнали, це не означає, що він не зацікавлений у тобі. Він, можливо, дуже зайнятий, його не завжди відпускають з роботи.

А можливо, він продумує план дій. Однак, його бажання допомогти, ти не сплутаєш ні з чим. На такого обранця ти здатна покластися. А коли виникають проблеми, це перша людина, якій ти дзвониш.

 • Чоловік щедрий до тебе.

Звичайно щедрість і скнарість – це скоріше риси характеру. Однак коли чоловік любить по-справжньому, навіть якщо він скупий за своєю природою, він намагається не шкодувати коштів на свою обраницю. Хоча бувають і винятки: його природа бере гору над почуттями.

Чоловік же, який не скупиться на радощах для своєї жінки, справді виявляє до неї глибокі почуття. Її емоції означають йому набагато більше, ніж гроші. Тому, якщо чоловік обдаровує тебе із задоволенням і не заощаджує, швидше за все, це говорить про його любов до тебе.

 • Він будує з тобою плани на майбутнє.

Чоловік не плануватиме з обраницею дітей, майбутнє, покупку нерухомості, подорожі, якщо він не відчуває до неї глибоких почуттів. Будь-які труднощі та перешкоди він готовий ділити лише з тими, кого він по-справжньому любить.

Виняток становить лише той момент, якщо він хоче справити враження на жінку, заради своєї вигідної мети. У цьому випадку він лише грає роль, в якій він навряд чи зможе перебувати занадто довго.

 • Партнер бере на себе відповідальність.

Якщо чоловік налаштований серйозно, він готовий ділити обов'язки навпіл. В нього виникає бажання брати він відповідальність за тебе, свою сім'ю, сімейні турботи. Обов'язки, можливо, були розподілені під час домовленостей чи він сам встановлює зону своєї відповідальності.

 • Чоловік знайомить тебе зі своїми родичами, друзями.

Коли твій партнер із задоволенням вводить тебе в коло свого спілкування, не соромиться знайомити з батьками та друзями, його наміри більш ніж серйозні. Звичайно мережа і такі чоловіки, які з батьками знайомлять усіх своїх «подружок». Але це скоріше виняток.

Як правило, чоловікові, що любить, хочеться поділитися своїм щастям з близькими людьми, тому він з великим задоволенням представляє тебе своєму оточенню. У цей момент він пишається і захоплюється тобою, що свідчить про кохання.

 • Йому цікаво, чим ти захоплюєшся.

Це зовсім не означає, що він поділятиме твої інтереси. Має свої хобі, захоплення. Якщо відносини адекватні, ви здатні поважати особистий простір один одного.

А ось знати, чим захоплюється друга половина, здатний люблячий чоловік. Це допомагає йому знаходити спільні теми розмов, допомагає підбирати сюрпризи з опорою на хобі. Та й взагалі, коли людина любить, їй цікаво, чим займається її жінка, що їй подобається.

 • Твій партнер намагається не завдавати неприємних почуттів.

Якщо люблячий партнер одного разу і робив щось неприємне, то він, побачивши твою реакцію, намагатиметься більше так не чинити. Для нього важливий твій спокій та комфорт. Якщо це буде в розріз з його інтересами, він обов'язково обговорить це питання з тобою.

У конфліктних ситуаціях, чоловік намагатиметься знаходити точки дотику, адже він дорожить вашими почуттями. Він не залишить ситуацію невирішеною, знайде сили поговорити, навіть якщо йому не подобається спілкуватися на подібні теми.

Рідкісність, коли чоловік використовує всі відразу принципи, перелічені у статті. Якщо у ваших відносинах присутні ряд цих ознак, це здатне говорити про його глибокі почуття. Стаття допоможе тобі, вловити основні моменти, а ось розуміти мову кохання твого партнера, можеш навчитися лише ти сама.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua