Поради для першого побачення з чоловіком та з дівчиною від психолога

Поради для першого побачення з чоловіком та з дівчиною від психолога

Перше побачення — дуже важлива подія для пари, бо саме вона створює сприйняття одне одного та закладає вектор стосунків. З одного боку, тебе переслідує абсолютно нормальне бажання зачарувати потенційного бойфренда, а з іншого, ти розумієш, що скласти враження про нього не менш важливо. Про що потрібно пам'ятати, щоб ваше перше побачення пройшло не лише приємно, а й продуктивно?

17 порад дівчині для першого побачення

Поради для першого побачення з чоловіком та з дівчиною від психолога

Фото автора cottonbro: Pexels

Неможливо передбачити кожну дрібницю, але наслідуючи ці прості поради, ти збільшиш шанси на друге побачення.

 • Не забувай, навіщо ти тут.

Для початку визначся зі своєю метою: ти шукаєш людину для сім'ї чи просто хочеш трохи розважитись? В обох випадках немає нічого поганого, найголовніше, щоб вам обом це підходило.

Відносини без зобов'язань передбачають більш легкий підхід до першого враження, але якщо ти націлена на більше, постався уважніше до його пріоритетів, інтересів та цінностей.

 • Розслабся.

Пам'ятай, що ти на побаченні, а не на співбесіді. Ти прийшла сюди не для того, щоб прийняти найголовніше рішення у своєму житті, а щоб поспілкуватися, придивитися, краще зрозуміти себе. Насолоджуйся моментом і не дозволяй хвилювання взяти над тобою гору.

 • Вибери відповідне місце.

Якщо ти скромна скута дівчина і боїшся, що все побачення мовчатимеш, кавово-ресторані променади для тебе протипоказані. Вибирай культурні заходи, де є що обговорити. Виставки, музеї, навіть кіно – у тому випадку, якщо потім ви переберетеся в затишніше місце.

 • Нехай побачення не буде надто довгим.

Не варто показувати можливому залицяльнику, що в тебе так багато вільного часу, щоб витрачати його не готівку, а на побачення з незнайомцями. Нехай ці кілька годин стануть індикатором, чи є між вами хімія чи ні, а не нудним переказом біографії.

 • Будь уважною.

Якщо ти відволікатимешся на телефон, це як мінімум неввічливо, а як максимум, ти можеш упустити дуже важливі деталі, які пізніше завдадуть тобі багато клопоту. Зосередься на співрозмовнику. Головне не що ви їсте та як виглядаєте, а діалог.

 • Не перестарайся з інформацією.

Краще залишити кавалера з почуттям якоїсь недомовленості, ніж якщо ви розповісте один одному всі свої секрети, і в наступному побаченні не буде ніякого сенсу. Зайва інформація може стати на заваді сприйняттю тебе. Нехай він робить висновки в міру спілкування та впізнавання. Не треба говорити про колишніх і про те, якою божевільною ти буваєш після пляшки вина. Роби акцент на хобі та інтереси.

 • Пам'ятай про невербальні сигнали.

Важливо не тільки що ти кажеш, а й як. Не свердлили його поглядом, деяким людям це завдає дискомфорту. Не схрещуйте руки і ноги, прийми зручну позу. Більше посміхайся, нахиляйся до співрозмовника. Якщо ти трохи скопіюєш жестикуляцію та міміку, це допоможе завоювати його довіру.

 • Не грай чужої ролі.

Навіть якщо це спочатку виглядає як пригода, рано чи пізно маски спадуть, і твій кавалер побачить перед собою зовсім не ту дівчину, яка його зацікавила. Не гірше, не краще, просто не зовсім підходить саме для нього. У результаті ви обидва дарма згаєте час, а твоя самооцінка постраждає.

 • Підготуй теми для обговорення.

Поради для першого побачення з чоловіком та з дівчиною від психолога

Перше побачення із чоловіком. Як поводитися правильно?

Нехай у тебе язик без кісток і ти можеш розговорити навіть мертвого, невелика підготовка не зашкодить. Переглянь його соцмережі, зверни увагу на інтереси, буде здорово, якщо вже на цьому етапі ти знайдеш щось спільне. Якщо раптом ти втратиш нитку розмови, то це допоможе.

 • Роби компліменти.

Повір, він теж нервує, і, можливо, сильніше, ніж ти. Ніщо так швидко не має в своєму розпорядженні людини, як пара зауважень про те, що вона добре виглядає або захоплена: «Треба ж! Як цікаво, а я про таке навіть не знала! Усім приємно, коли їх цінують.

 • Показуй зацікавленість.

Для того щоб розрядити атмосферу часом досить пожартувати або ніби ненароком доторкнутися до співрозмовника. Це заспокоїть вас обох і допоможе настроїтись на загальну хвилю. Не поводься як розпещена принцеса, будь простіше.

 • Ти можеш мати принципи, через які ти маєш право не переступати.

Ти маєш бути ввічливою та доброзичливою, але це не означає, що потрібно під усіх підлаштовуватися. Є речі, які є прийнятними для одного і табуйовані для іншого. Головне дізнатися про це наперед. Якщо ти категорично проти куріння, а твій співрозмовник змолить уже п'яту цигарку, не мовчи.

 • Не переборщуй з алкоголем.

Випити келих вина для зняття стресу цілком допустимо. Але якщо ти знаєш, що потім кавалеру доведеться тягнути тебе до квартири, від цього краще відмовитись. Ти ризикуєш не тільки зіпсувати перше враження, але й прокинутися вранці з чоловіком, який не приємний тобі.

 • Звертай увагу на дрібниці.

Не буває такого, щоб людина була у всьому ідеальна, а потім в одну мить показала свою справжню натуру. Будь-яку вправну брехню супроводжують «дзвіночки». Якщо він уникає простих питань, намагається нав'язати свої умови та погано відгукується про колишні, це не твій пасажир.

 • Фліртуй.

Якщо у вас не буде нічого серйозного, що в цьому страшного? Зате ти потренуєшся в мистецтві спокушання, і коли зустрінеш «того самого» не мовчатимеш у ганчірочку. Будь грайливою та отримуй задоволення.

 • Не приховуй своїх почуттів.

Не будь надто серйозною. У цьому випадку ти ризикуєш залишитись без запрошення на друге побачення, бо твій супутник вирішить, що тобі зовсім не сподобався. Небагато таємничості не зашкодить, але показувати свою симпатію можна і потрібно.

 • Дізнайся про його плани на майбутнє.

Особливо якщо ти націлена на довгострокові відносини. Краще пережити відмову одразу, ніж після півроку догляду з'ясувати, що він збирається на ПМП до Південної Африки, а ти не готова стати головною стравою аборигенів.

6 порад хлопцеві для першого побачення

Корисно не тільки знати, як поводитися, а й розуміти, як мислять чоловіки. Сприймай ці поради як список причин, чому, швидше за все, ти захочеш продовжити спілкування з ним.

 • Впевненість.

Нікому не подобаються мямлі і мамин капризулі. Те, як красивий і сильний чоловік легко вирішує проблеми, діє на жінку схожу на афродизіаку. Зверніть увагу на те, що він записує собі в досягнення і на що орієнтується.

 • Гарні манери.

Джентльмени люблять усі. Порятунок прекрасної дами не входить до обов'язкового списку речей, які ви повинні зробити на першому побаченні, але відкриті перед тобою двері, подана рука та відсунутий стілець багато скажуть про його виховання та повагу до жінки.

 • Почуття гумору.

Смішний жарт відкриває двері. Гарне, а головне, таке почуття гумору полегшує розуміння. Жартувати можна про все, що дозволяє совість, а чорний гумор може стати чудовим детектором страхів та комплексів людини. Немає нічого гіршого, коли ти скинула йому свій улюблений мем, а він відповів: «Не зрозумів, вибач».

 • Відсутність хвастощів.

Чоловіки як вогню бояться мисливців за чужими гаманцями і вважають за краще приховувати свій дохід, тому якщо кавалер уже на першому побаченні розмахує платиновою карткою або хвалиться дорогою машиною, насторожись. Або він навмисно вводить тебе в оману, а на ділі гол як сокіл, або має на меті швидко затягнути тебе в ліжко.

 • Акуратність та доречність.

Дорогий костюм не доречний у «Маку», а до пристойного ресторану не пустять у спортивках. Зверни увагу не лише на те, як виглядає кавалер, а й на те, як він себе почуває. Ситуації бувають різні, але чисте взуття та доглянуті руки – це завжди бонус.

 • Доброзичливість.

Але найголовніше, це якість вашого спілкування. Навіть якщо під час побачення ви з'ясували, що не підходите один одному, це не привід закінчувати його у грубій формі. Ввічливість вимагає залишатися галантним і подякувати за проведений разом час.

Нехай ці поради допоможуть тобі отримати насолоду від побачення і трохи тебе убезпечать. Будь відкритою, уважною та веселою, але тримай вушка на маківці. Успіхів!

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua