Як красиво повідомити чоловіка про вагітність та зробити сюрприз – ТОП-10 способів

Як красиво повідомити чоловіка про вагітність та зробити сюрприз – ТОП-10 способів

Очікування малюка – це радісна та яскрава подія у житті сімейної пари. Особливо коли вона запланована та довгоочікувана. І багато дівчат хочуть зробити своєму коханому чоловікові справжній сюрприз. Адже більшість подружжя щиро переживають за другу половинку і мріють розділити з нею найсвітліші моменти спільного життя.

Оригінальних способів розповісти чоловікові про вагітність досить багато. Проте чи всі вони є універсальними. Адже хтось із подружжя емоційніший, а інші на дух не виносить різні квести та загадки. Піднести таку важливу новину можна по-різному. Але головне, щоб вона обов'язково викликала позитивні емоції. Отже, найбільш популярні рекомендації, які беруть на озброєння жінки.

Найкращі способи розповісти дружину про вагітність

Як красиво повідомити чоловіка про вагітність та зробити сюрприз – ТОП-10 способів

Фото автора Jonathan Borba: Pexels

Підійти та продемонструвати позитивний тест надто просто. Адже новина про те, що дружина чекає на малюка, є чимось набагато важливішим. Якщо ти хочеш здивувати свого чоловіка незвичайним визнанням, скористайся наступними рекомендаціями:

  • Кіндер Сюрприз.

Більш ніж символічний спосіб розповісти, що скоро вас буде вже троє. Наприклад, ти можеш оформити кошик, наповнити його цими шоколадними яйцями, а в середину або на дно сховати тест із двома смужками. Запропонуй дружину пошукати подарунок і спостерігай за реакцією.

Другий спосіб, пов'язаний знову ж таки з кіндерами, має на увазі трохи більш довгий підготовчий етап. Але й ефектність такого методу буде набагато сильнішою. Акуратно розгорни шоколадне яйце і дуже обережно розділи його на дві половинки за допомогою нагрітого ножа. В ідеалі потрібно взяти кіндер-сюрприз.

Дістань пластмасовий центр і покладіть у нього згорнутий у трубочку знімок УЗД або позитивний тест на вагітність. З максимальною обережністю з'єднай все назад, використовуючи той самий ніж з гарячим лезом. Твій оригінальний сюрприз готовий.

  • Футболка або жіноча толстовка.

Замов у друкарні річ з написом «Кращий тато у світі», а потім за будь-якої нагоди вручи дружину. Цей варіант можна використовувати не лише щоб порадувати чоловіка. Якщо ти хочеш оригінально повідомити у своєму цікавому становищі батькам, замов футболки з написами «Кращий у світі дідусь» та «Найкраща у світі бабуся». Зрозуміло, версії можуть бути будь-якими. Головне – це зрозуміле з першого погляду посил.

  • Солодкий натяк.

Якщо твій чоловік великий аматор «чогось до чаю», замов для нього тортик з тематичним оформленням. Зараз є безліч індивідуальних кондитерів, які реалізують будь-які фантазії клієнта. Інший варіант – капкейки, набір авторського шоколаду або солодкий їстівний колаж. Версія море. Тут можна натякнути просто оформленням десерту або викласти з окремих частин фразу.

Останнім часом особливу популярність набули шоколадні пазли. Ти можеш вибрати будь-яку картинку та форму, наприклад, серце, соску чи пляшечку. У цьому випадку твоєму чоловікові доведеться ще трохи попітніти, щоб дізнатися, який саме сюрприз на нього чекає.

  • Вітальна листівка, зроблена своїми руками.

Як красиво повідомити чоловіка про вагітність та зробити сюрприз – ТОП-10 способів

Як повідомити про вагітність: 5 оригінальних ідей

Звичайно ж, її можна замовити у салоні. Але варіант hand made все ж таки кращий, оскільки подія є дуже особистою і зворушливою для всієї родини. Використовуй для оформлення листівки зображення пупсів, прикріпи всередину знімок УЗД малюка або тест на вагітність із позитивним результатом. Дай волю своєї фантазії. Такий варіант справді може стати дуже оригінальним та милим натяком.

  • Фотосесія.

Нехай це буде не просто Love Story. Адже емоції, які зазнає майбутній батько, по-справжньому безцінні, і їх захочеться сфотографувати на згадку. Організуй захід та заздалегідь домовися з фотографом про його сутність, щоб той знав, у який саме момент варто робити знімки.

Скажи чоловікові, що ви повинні написати один одному щось приємне на табличці або аркуші паперу, а потім синхронно повернутись і показати це. Цей варіант відмінно підійде, якщо твій чоловік любить фотографуватися і не має нічого проти того, щоб дізнатися про подібну новину в присутності ще однієї людини.

  • Незвичайна звана вечеря.

Повідомте партеру, що вечір вас відвідає гість, але це поки що сюрприз. Приготуй вечерю, накрий на стіл і залиш місце для трьох персон. Коли ви сядете, скажи, що дехто ще затримується і буде приблизно через 9 місяців (тут потрібно підставити термін, що залишився до пологів). так ви зможете ще й паралельно відсвяткувати таку важливу подію.

  • Визнання з повітряною кулькою.

Просто зробити на ньому напис «Я вагітна!» – Це не особливо оригінально. А от якщо підготувати записку, покласти її всередину кульки, додати туди ж конфетті і блискіток, надути його, а потім запропонувати майбутньому батькові подивитися, що там таке, луснувши його, набагато цікавіше.

Для більшої загадковості папірців можна зробити кілька. Але напис нехай буде лише на одній із них. Такий спосіб зізнатися у своєму цікавому становищі перетворюється на невеликий квест.

  • Оригінальний посуд.

Замов тарілку з написом щось на кшталт «Ти скоро станеш татом!» (рукоділки можуть зробити її самостійно), а потім поклади на неї зверху будь-яке частування, наприклад, шматок торта. Їжа має повністю закривати слова, щоб чоловік ні про що не здогадувався. І подивися на його реакцію, коли наприкінці трапези він таки дізнається привід невеликої святкової вечері.

Сюди ж можна запропонувати і кухоль, але тільки напис повинен розташовуватися на дні зсередини. Найоригінальніші дівчата замовляють чашки, які змінюють свій дизайн залежно від температури, налитої в неї рідини. У звичайному вигляді такий посуд може бути просто однотонним. Якщо заварити в кухлі чай, чоловік поступово почне розуміти, що настав час бігти за солоними огірками.

  • Оформи «вагітний» календар.

Ти можеш його замовити в друкарні з цікавим дизайном у дитячій тематиці або взяти звичайну друковану продукцію, щоб оформити її самостійно. Приклей на календар картинки з малюками, знімок УЗД, тест на вагітність та іншу атрибутику свого цікавого стану. Відзнач дату пологів червоним маркером у вигляді серця. Повесь календар на помітне для чоловіка місце і чекай на його реакцію.

  • Фотоальбом із сюрпризом.

Замов у когось із знайомих майстринь або зроби самостійно оригінальний атрибут сімейної історії. На початку помісти в нього знімки вашої пари, як ви тільки зустрічалися, потім одружилися. А наприкінці вклади знімок УЗД та/або тест на вагітність із двома заповітними смужками. Продемонструй свій витвір майбутньому батькові та запропонуй разом подивитися, щоб згадати, як усе колись починалося.

Якщо твій чоловік категорично не любить ігри, квести та сюрпризи, краще буде просто повідомити йому цю приємну новину в затишній обстановці наодинці. Деякі дівчата вигадують оригінальні смс із типовими проханнями вагітних, щоб чоловік сам здогадався, що його друга половинка перебуває в положенні. Якщо ваша сім'я любить збирати застілля з родичами, можна повідомити цю новину відразу за всіх.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua