Заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка – що робити

Заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка - що робити

Кохання може прийти у будь-якому віці, у будь-якій ситуації. Можливо, ти вже одружена, щаслива, але в якусь мить зустрічаєш людину, побачивши яку серце вискакує з грудей, у животі ніби б'ються метелики, а сама ти хочеш стати найкрасивішою на світі. Що робити, якщо ти закохалася в іншого чоловіка, хоч сама заміжня?

Ти заміжня і закохалася

Заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка - що робити

Фото автора Katerina Holmes: Pexels

Кажуть, що після того, як проживеш із чоловіком кілька років, звикаєш до нього, а в серці замість кохання залишається прихильність. Мало хто може дивитися на партнера тими ж закоханими очима, що й 5-10 років тому.

Добре, якщо окрім прихильності ти відчуваєш повагу, зберігаєш пам'ять про те, якими гарячими були ваші почуття, довіряєш дружину. Але частіше заміжні жінки починають ставитися до чоловіка, як до чогось належного, до брата або взагалі втрачають бажання спілкуватися з ним і разом жити. Не дивно, якщо в такій ситуації ти випадково зустрінеш симпатичного чоловіка і закохаєшся у нього.

Або цілеспрямовано почнеш шукати його. Або навіть вигадаєш казки, в яких нарешті з'являється принц, гідний твого серця.

Втім, закохатися можна й одразу після весілля – серцю не накажеш. Здається, ти закохана в чоловіка, мрієш про романтичні вечори з ним, дітей, довгі роки життя, але тут з'являється він – новий колега, знайомий подруги. У серці щось розривається, і ти розумієш, що закохана, причому зовсім не в чоловіка.

Для когось, можливо, подібні ситуації видадуться дикими – як можна закохуватися, якщо ти одружена. Вибрала одну людину, отримала штамп у паспорті, вінчалася – живи з ним довго та щасливо. Але реальність набагато складніша. Куди загорне крива почуттів, невідомо.

Якщо ти зіткнулася з швидкоплинною закоханістю, яка швидко пройде, тоді і думати нема про що. Помріяла, сходила в перукарню, купила нову сукню, стала ще красивішою і, можливо, бажанішою для чоловіка, забула про раптові почуття. Але що робити, якщо кохання здається справжнім? Ось вона оселилася в душі надовго, смикає її, грає на струнах, змушує мріяти про те, щоб бути з коханим, зустрічатися, можливо, жити однією родиною.

Що робити у такій ситуації

Насправді, на питання, що робити, якщо ти закохалася, хоча сама заміжня, відповісти можеш тільки ти. Ніхто не знає щирості та глибини твоїх почуттів, планів, цінностей. Дозволь обговорити 6 варіантів розвитку подій. Можливо, це допоможе тобі ухвалити правильне рішення.

Мудрість

Незважаючи на всю глибину почуттів до іншого чоловіка, згадай, чому ти одружилася з тим, хто зараз є твоїм чоловіком. Мабуть, ти любила його, відчувала другою половинкою. Він тебе чимось зачепив, привабив.

Якщо все так, то подумай, чи варто псувати з ним стосунки заради закоханості, яка може виявитися швидкоплинною. Можливо, тобі варто поговорити з чоловіком про те, що ваші почуття вичерпуються. Влаштуйте романтичну відпустку на двох, зробіть щось, що надасть відносинам нового імпульсу.

Розлучення

Найкращий вихід із ситуації, коли заміжня жінка закохалася, – розлучитися. Ви з чоловіком знімаєте із себе взаємні обов'язки. Якщо немає дітей, то розходьтеся, як у морі кораблі. Якщо діти є, домовляєтесь про те, як їх виховувати.

Коли доцільно вибрати розлучення:

  • Ти впевнена, що не любиш свого чоловіка незалежно від того, що відчуваєш до іншої людини. Замість любові в серці залишилася зневага, ненависть, байдужість. Якими б не були зв'язки з новим чоловіком і майбутнє з ним, розлучення очистить стосунки з чоловіком. Ти відчуєш свободу та в деяких випадках повернення до самої себе.

Заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка - що робити

Я у відносинах, а подобається інший

  • За внутрішніми цінностями не можеш дурити чоловіка і, зрадивши йому, не зможеш жити з ним далі. Тебе мучитиме совість, страхи, комплекси.
  • Вагітність. Більшість чоловіків не готові прийняти дітей, зачатих дружиною інших чоловіків. Втім, і не всі жінки можуть винести таку брехню, тому, як би не було складно, краще піти.
  • Віра в те, що новий коханий справді потрібний тобі, як ніхто інший. Ти готова піти за ним хоч на край світу, незалежно від почуттів до чоловіка.

Розлучення – крайній засіб, воно здатне дати поштовх розвитку нових почуттів, але може і привести чиєсь життя до краху. Якщо в душі залишилися почуття до чоловіка, і ти думаєш, що до кінця життя шкодуватимеш про розставання з ним, краще не переходь той кордон, за яким єдиним виходом буде розлучення.

Окреме проживання

Останнім часом спостерігається тенденція, коли пари не поспішають оформляти розлучення, якщо один із партнерів відчув закоханість до будь-кого ще. Пара починає жити окремо, при цьому кожен партнер вибирає, що робити далі – жити наодинці чи вибудовувати нові стосунки.

Цей варіант здається м'яким – начебто і окремо живуть чоловік із дружиною, але це тимчасово, розлучення немає, родина не зруйнована, діти відносно спокійні. Часто роздільне проживання подається під соусом «треба відпочити один від одного», «чоловік вирушив на заробітки» або «чи не проводити нам відпустку окремо».

Насправді важко знайти пару, яка змогла б відновити стосунки після роздільного проживання. Найчастіше все закінчується розлученням. Ти зберігаєш почуття до людини, через яку зважилася пожити окремо від чоловіка; або чоловік знаходить собі іншу. Все це лише питання часу.

Інше зауваження – часто роздільне проживання обирають пари, які вичерпали своє кохання та почуття один до одного.

Жила сім'я – на вигляд щаслива, обидва батьки добре заробляли. Дружина зустріла іншого, закохалася, однак, сім'я була для неї важливішою, і вона відмовилася від тих почуттів. Але щось у її стосунках із чоловіком змінилося, він запропонував пожити окремо, винайняв квартиру по сусідству і почав жити один. Часто бачився з дітьми, спілкувався із дружиною. Через три роки подав на розлучення. Дружина при цьому зберігала вірність, сам він не гуляв, але стосунки зруйнувалися.

Зрада

Варіант, який не кожна людина може сприйняти, це зрада. Ти залишаєшся одружена, зображуєш щасливу дружину, але зраджуєш чоловіка з тим, у кого закохалася.

У такій ситуації кожен сам обирає свій шлях. Нерозумно вірити, що про зради ніхто не знає. Тому, вибираючи обман, готуйся до того, що обманюватимуть і тебе. І не тільки чоловік, коханець теж на це цілком здатний. А ще обману швидко привчаються діти.

Платонічне кохання

Зберігаючи повагу, ніжність до чоловіка або відчуваючи страх перед розлученням, сором, багато дівчат вибирають платонічну любов. Вони листуються з чоловіками, зустрічаються, п'ють каву, гуляють, навіть допомагають один одному за потреби. Або заміжня жінка просто потай мріє про нове кохання, уявляє, яким би був шлюб, секс із цією людиною. Але все залишається у мріях, далі за це стосунки не заходять.

Здавалося б, у цій ситуації збережеться чистота, немає зрад. Згодом почуття слабшають, переходять у дружні стосунки чи руйнуються, роблячи колись закоханих чужими один одному.

Втім, у парі між дружиною та чоловіком все одно з'являється відстороненість, яка може призвести до розлучення.

Сказати «ні» почуттям

Заміжні жінки із сильною волею можуть просто відмовитися від нових почуттів. Сім'я, чоловік, позиція в суспільстві, власні погляди на життя виявляються сильнішими за закоханість.

Можливо, відмова супроводжуватиметься сльозами, відчуттям непоправної втрати, а в майбутньому сумними спогадами, але в теперішньому приймається рішення, яке видається єдиним вірним. Це дає сили жити далі та бути щасливою, наскільки це можливо.

Відрізняється цей шлях від мудрості тим, що не знаходиш компроміс із чоловіком, приймаєш рішення самостійно.

Який шлях ти вибереш, вирішувати тобі. Головне, якщо ти заміжня і закохалася в іншого чоловіка, залишатися людиною, поважати себе і оточуючих.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua