Чому чоловік уникає зустрічей з жінкою, яка йому подобається

 

Чому чоловік уникає зустрічей з сподобалася жінкою

Якщо тобі подібна ситуація не знайома, можеш повірити, – ти щаслива, тому що такого роду «подарунок», а, крім як подарунком в лапках, це важко назвати, отримувати відверто неприємно. Начебто все було нормально, очевидна симпатія з боку привабливого чоловіка пробудила закономірний інтерес, але раптом щось пішло не так … Ну чому?

Що може бути причиною уникнення

Чому чоловік уникає зустрічей з сподобалася жінкою

Фото автора Liza Summer: Pexels

Здавалося б, який психологічний «біном Ньютона» ховається за таким елементарним питанням. Адже всі відповіді лежать на поверхні:

 • охолов, різко розчарувався, зрозумів, що помилився у виборі дами;
 • не може пробачити нанесеної образи, образи, приниження;
 • пекучо, болісно ревнує, підозрює в зраді, а може у самого «рильце в пушку»;
 • це не властиво його знаку Зодіаку, якщо ти віриш, звичайно, в усі ці астрологічні штуковини;
 • втратив довіру, зловив на зраду;
 • інтроверт по натурі, йому взагалі ніхто не потрібен для постійного спілкування.

Все так, моя довірлива подруга, і все насправді набагато ширше і глибше. Якщо ти прив’язалася до чоловіка всім серцем, хочеш зберегти і примножити солодкі паростки тільки зароджується кохання, дружби, ділового партнерства. Ні в якому разі не йди в сторону, не пускай проблему на самоплив, бийся за свій вибір, вчи вподобаного людини новими правилами теплого, взаємно зацікавленої один в одному союзу.

Покопавшись в працях психологів, можна знайти багато версій: чому чоловік затіяв «гру в хованки», більше не ініціює побачення, сидить в глибокій засаді і навіть на зв’язок «з підпілля» виходить нерегулярно. Наводимо найцікавіші з них.

Які витоки «партизанського» поведінки одного

Твій візаві поводиться настільки дивно по наступним вагомим для нього причин:

 • Він все ще перебуває у владі камбеків (пошуку шляхів повернення в попередні відносини).

Болісно порівнює тебе і стару пасію по всіх параметрах, ворожить на кавовій гущі припущень, в чому ви схожі, а в чому абсолютні протилежності. Прораховує варіанти програшу та виграшу в романі, творчому союзі, колективній роботі з такою як ти і поки ніяк не прімёт остаточного рішення: бути чи не бути вашій парі.

 • Його з’їдають внутрішні сумніви і протиріччя.

Начебто ще не загруз з головою, та й ти йому симпатична, але, може, варто «зробити ноги», поки все не зайшло далеко. Птах він вільна, орел або навіть гриф-стерв’ятник, люблячий полювати за недосвідченими «ластівками». А там дивись обкрутити, закохався в себе і кінець «свободу папугам», а вона така солодка. Та й до загсу справа може дійти, а це вже точно не входить в його плани на найближчу п’ятирічку.

 • Він ні йоту не вірить в те, що ти така вся з себе розумниця і красуня вибрала в супутники, партнери, коханці такого, на його думку, недостойного претендента.

Чому чоловік уникає зустрічей з сподобалася жінкою

Якщо чоловік почав ігнорувати

Нескінченний страх, що ось-ось зараз твої очі відкриються, ти зрозумієш, що він тебе не гідний: не доріс, чи не добогател, що не довчився, не добився. Ти презирливо фиркнешь, протверезівши від короткого захоплення, кинешся геть, так навіщо ж чекати цього принизливого моменту, краще заздалегідь підготувати шляхи до відступу і втечі.

 • Твій новий чоловік ляльковод-любитель, а може навіть професіонал.

У вічних пошуках примарного щастя, багатою партії, успішної панянки, здатної виконувати всі найсміливіші матеріальні бажання жиголо. Щоб ти міцніше заковтнула гачок, треба тебе помучити таємничими зникненнями з твого горизонту.

Коли «золота рибка» із заповітними «тугриками», «капустою», «піастрами» (повір вид нещасливої «валюти» не має значення) або татком майже Крезом буде згоряти від пристрасті і незрозумілостей, тут-то наш альфонс і з’явиться знову на сцені .

 • Йому болять твої кар’єрні успіхи, повагу в колективі, висока посада, матеріальна незалежність.

Прибуття в ім’я того, щоб наздогнати і перегнати тебе на шляху до всіх цих Олімп – не його кредо, а супроводжувати в театр і на вечірки блискучу, що відбулася бізнес-леді, переможницю студентських олімпіад, зірочку в творчості, відомого блогера, легендарну журналістку, наполегливу спортсменку зі справжніми титулами та нагородами – не його амплуа.

 • Його турбують зовсім не проблеми далекого Гондурасу, а давно прикріплений до нього ярлик – хвора на синдром менеджера.

На нашому, на простому життєвому мовою – він трудоголік, його єдина любов – його професія, все інше апріорі відволікати його не має права, в тому числі і якісь зустрічі з тобою. Випадок – не безнадійний, особливо якщо розділити з ним захоплення справою життя і «горіти» поруч.

 • На жаль, вся справа у вашій фізіологічної несумісності.

Моменти близькості з тобою перетворилися для нього на тортури, ображати тебе цим визнанням, він вважає нижче твоєї і своєї гідності. Тому і вирішив ретируватися з любовного «поля бою» по-англійськи, не попрощавшись і не обертаючись, щоб нікому не зробити боляче.

Врахуй, такий варіант – це не вирок для тебе, це всього лише констатація факту. Ну, не може кавалер задовольнити тебе в ліжку як треба, ти йому виявилася не по зубах або занадто холодна і сором’язлива. Знайдеться той претендент на твоє серце, для якого скромність і недосвідченість – стануть твоїми головними достоїнствами.

 • Твій шанувальник занадто прив’язаний до маминої спідниці і майже весь вільний час проводить з нею.

Якщо ти не знайома з його найближчого старшої родичкою, яка претендує на повновладдя в будинку, то вона все одно поволі знаходить для нього завдання, щоб надовго не збігав. Ну, а якщо ви з нею вже знайомі, але вона тебе не схвалила, вклинитися в цю парочку між матусею і синочком майже безперспективна справа.

 • Тобі зустрівся типовий, яскравий, непохитний жіночими сльозами мисливець-одинак.

Зберігатиме інтерес до тих пір, поки не затягне тебе в ліжко і не поставить «галочку переможця» в заповітному блокнотику-списку. Балакучий або мовчазний – справа друга. Якщо пощастить, то хоча б не рознесе на весь світ подробиці вашого жаркого роману, в іншому випадку про твої звички під час любовних утіх буде відомо всій окрузі, а він благополучно відправиться за «новими романсами» наступної чародійці.

Всі зібрані спостереження психологів, звичайно, не можуть пройти за індивідуальними характерами, звичками, національними звичаями, непередбачуваними натурами, зникнення яких може пояснюватися вже зовсім екзотичними замашками. Вони, скоріше, виключення, як зазвичай, дбайливо підтверджують вкорінені правила життя суспільства, де є поділ по гендерними ознаками.

Так що ж робити?

Твоя задача, моя славна читачка, в першу чергу ідентифікувати причину уникнення зустрічей з тобою твого кавалера, друга, начебто закоханого в тебе персонажа. Тобі здається, що одна версія з нашого списку цілком може виявитися життєздатною?

Наступний крок: оглядися, проаналізуй, понаблюдай, поекспериментуй. Висновки невтішні? Твоя доля піднесла тобі не той любовний сюрприз, не ту зустріч, не ту особу? Так це ж щастя, що все відбулося на цьому березі, поки ти ввязла в якусь бридку історію з наслідками.

Помахай «дяді» ручкою і будь така. Поки він грається: буду, не буду приходити на зустрічі, призначу, що не призначу побачення, ти вже будеш видаляти геть усе ж легендарної жіночої ходою «від стегна» і не зронивши ні єдиної сльозинки. Ми вгадали сюжет хеппі-енду?

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua