Казка про втрачений час в шлюбі

Казка про втрачений час в шлюбі

Навіть ті, хто знали історію відносин Жанни і Вані, частенько просили хлопців переказати її під час дружніх посиденьок.

Ще б! Він – головний хуліган школи і гроза вчителів, вона – старанна відмінниця, яка закохалася в цього красеня ще в дев'ятому класі, але не так не набрався сміливості зізнатися в своїх почуттях. Та й конкуренток вистачало!

Скороминуща зустріч, іскра, безумство ….

Потім, через довгих 15 років, Ваня випадково зайшов в туристичне агентство, де працювала Жанночка – оформляти документи для роботи закордоном. І потонув під закоханих очах дівчини. Мабуть, це було те, що треба, щоб зібрати себе по шматочках, адже кілька місяців тому його кинула цивільна дружина, не витримавши відносин на відстані.

А Жанночка обіцяла чекати стільки, скільки треба! І чесно тримала обіцянку. Через півтора року в режимі «ожідашкі», боязко сказала, що добре б одружитися – так їй буде спокійніше, поки він заробляє на спільну квартиру. Ваня довго сопів, чухав потилицю, але нарешті здався і одного разу, вальяжно затягнувшись цигаркою, пробурмотів:

«Ну ok! Завтра підемо в ЗАГС подавати заяву ». Не було ні гостей, ні білої сукні, ні медового місяця. Ніби послугу їй зробив …
А ось далі розпочалося найцікавіше. Жанна вибивалася з сил на роботі, відмовляла собі не те, що в обожнюваних нею автобусних турах до Європи, а в новому нижній білизні і хорошому кави. А все для того, щоб відкласти гроші на квартиру – треба ж зробити і свій внесок!

Тим часом Іванко, хоч і заробляв досить непогано в Європі, додому не слав ні копійки – то друг попросив грошей позичити, то заманулося йому собі новий ноутбук купити, то ще якийсь форс-мажор. При цьому декларував: «Як тільки зароблю на нове житло – повернуся!».

Жанна сумно зітхала і продовжувала ходити на сімейні свята і весілля друзів в гордій самоті – немов і не замужем.

Їй не вистачало не те що фізичної присутності коханої людини, а навіть ласкавого слова від нього – за 3 роки сімейного життя Ваня лише раз сподобився вичавити з себе слово «люблю».

сімейне негода

У такій ось уповільненої сімейного життя пройшло цілих 10 років: Ваня приїжджав до дружини пару раз на рік, відсипався, от'дался на домашніх харчах і знову йшов у вільне плавання.

І лише коли Жанночка стукнуло 35, а чоловік забув її привітати, в голову прийшли нерадісні думки: «Чи стала я жити легше, радісніше, багатше заміжня? Ні! Так навіщо все це? Нас навіть діти не пов'язують! »

ВАЖЛИВО! Частіше задавайте собі питання: чи стало мені краще з приходом в життя тієї чи іншої людини? Це дозволить визначити, чи варто продожать спілкування.

Вона, як панянка совісна, дочекалася чергового приїзду Вані, виклала всі факти на стіл і попросила розлучення.

Чоловік для проформи пообурюватися, але десь в глибині душі був упевнений: на його вік напевно вистачить таких ось женушек – вічно все прощають, які розуміють і «входять в положення».

Happy end? Мабуть!

Вийшовши зі свідоцтвом про розлучення, Жанна розпрямила плечі, посміхнулася і прямим ходом вирушила в улюблену кав'ярню – більше їй нема чого було економити кожну копійку. А в планах було прикупити нове плаття і зареєструватися на сайті знайомств …

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua