Як мотивувати чоловіка більше заробляти, щоб у нього було ініціативу і самостійно приймав рішення

Як мотивувати чоловіка більше заробляти, щоб у нього було ініціативу і самостійно приймав рішення

Мабуть, немає більш поширеною скарги дам на чоловіка, ніж то, що він веде себе, як хлопчисько – лінується, уникає відповідальності і всіляко намагається відтягнути важливі рішення. Якщо і ваш чоловік дотримуватися принципу «Не кантувати! При пожежі виносити в першу чергу! », Раджу ось то:

1. Усвідомити, що чарівної пігулки, яка перетворить вашого кошеняти в гордого лева не існує

Згадайте, скільки мотивуючих відео в своєму житті ви дивилися? І на скільки вам вистачало мотивації на заняття спортом або вивчення англійської? Отож! Але ми проявляємо чудеса продуктивності, коли життя змушує!

Наприклад, мій знайомий Сергій, мляво перебивався випадковими заробітками, рвонув на важку фізичну роботу за кордон тільки тоді, коли потрібні були гроші на лікування мами.

А друг Віталій вивчив розмовний польська за 3 місяці, як тільки замаячила перспектива керівної посади в Польщі.

Так і в ситуації з чоловіком: скільки б ви не просили, погрожували, соромили – нічого не вийде, поки він сам не вирішить підняти філейну частину з дивана. Але йому в цьому можна допомогти …

2. Акцентуйте увагу на плюсах того, щоб заробляти більше

Так, так, немає нічого ефективніше, ніж звернутися до раціональної частини чоловічої натури. Ось лише парочка аргументів на користь «достігаторства»:

  • він зможе витрачати більше грошей на свої хобі, будь-то то машина, рибалка, комп'ютерні ігри – та хоч розведення акваріумних рибок;
  • він завоює більше поваги в очах оточуючих, а значить, його соціальний статус виросте в геометричній прогресії. Все-таки, до біса приємно, коли тебе сприймають серйозним меном!
  • у вас, як у його другої половинки, буде відмінний привід, щоб ним пишатися. А що може бути крутіше, ніж коли від тебе без розуму власна дружина?
  • він буде в змозі забезпечити краще майбутнє дітям, містити літніх батьків – словом, допомогти своїй «зграї».

ВАЖЛИВО! Пошукайте «точку задоволення» у чоловіка – саме те, чого йому найбільше хочеться. Це може бути якась матеріальна річ, визнання сім'ї і т.д. А в цій справі не бійтеся без довгих душевних розмов під чаю або навіть вино.

3. Хваліть за найменші ознаки активності в плані фінансів

Якщо ви всім своїм видом висловлюєте позицію «Сім'ю забезпечив? П-ФФ! Це твій обов'язок і немає в цьому нічого примітного », то наступного« шматка мамонта »у вигляді готівки доведеться чекати дуже довго. Адже який сенс намагатися, якщо ніхто не оцінить?

Пам'ятаю, як мой муж в перші місяці спільного проживання був вельми здивований, коли я з шаленими від радощів очима дякувала за прикручену ручку, вимиту взуття або винесений сміття. А потім звик і … сам шукає, чим мені допомогти, щоб викликати цей захват.

На жаль, ви не в змозі вкласти в голову свого чоловіка амбітність і цілеспрямованість, як батарейки в пульт від телевізора. Але ви можете замаячити перед ним іншим, більш радісним майбутнім. Успіхів!

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua