Що робити, якщо мій чоловік спілкується в Інтернеті з іншими жінками? Розлучитися?

Що робити, якщо мій чоловік спілкується в Інтернеті з іншими жінками? Розлучитися?

Питання про флірт «зайнятого» чоловіки з чужими жінками в Мережі я отримую чи кожен день. І ось що я пропоную дівчатам в цьому випадку:

1. Повідомити чоловікові про свої почуття

Причому, без криків-Орів, звинувачень і розрізання улюблених шкарпеток на тоненькі смужки.

Ваша місія – донести свої почуття з приводу того, що улюблений спілкується в Інтернеті з іншими жінками, а не вигребти йому мозок чайною ложечкою. Тобто, звучати це повинно якось так:

«Дорогий, я ревную і злюся, коли ти листуєшся з якимись дівчатами в Мережі. Я сприймаю це, як неповагу до мене. І ось всі свої негативні емоції рано чи пізно вихлюпнемо на тебе. Погано буде обом.

Тому буду дуже тобі вдячна, якщо ти припиниш листування ».

Важливо! Більшість чоловіків – хлопці дуже раціональні, а тому треба волати не до його почуттю совісті, а до голосу розуму: мовляв, якщо я буду на тебе злитися, то ти залишишся без:

  • моєї емоційної підтримки. Ага, нехай хтось інший тепер слухає про «тих підставах» на роботі і видах автомобільних двигунів;
  • улюбленого борщу;
  • феєричного інтиму (поставити галочки в потрібних місцях).

2. З'ясувати, що ваш чоловік шукає в цій самій листуванні в Мережі і постаратися «закрити» цю потребу

Так-с, може, йому не вистачає тепла, наприклад, ваших поцілунків перед відходом на роботу або ранкових постільних обнімашек? Або забули його, героя, похвалити за винесення сміття або прибирання квартири? А, може, пора спробувати парочку нових seks-поз, навіть якщо ви знаєте, як за 5 хвилин довести благовірного до яскравого фіналу?

Знову ж, текст повинен звучати приблизно так:

«Дорогий, я дорожу нашими стосунками і хочу, щоб нам обом в них було комфортно. Скажи, що ти шукаєш, спілкуючись з іншими дівчатами? Думаю, я могла б тобі це дати ». І, знову ж таки, все – без скандалу.

3. Зробити висновки після вашої розмови про «интернетовском» флірті

Тут все просто: наприклад, ви пояснили, що вас зачіпає спілкування чоловіка в Мережі з якимись незнайомими жінками. Він сказав, що його «біс поплутав з нудьги».

Оk! Cкука говорить? А ви тут, хоп, і йому на наступні ж вихідні влаштували сніданок при свічках (ага, ага, класна штука, рекомендую!) І вирушили в квест-кімнату. Ну і ввечері показали «небо в алмазах». А потім все пішло по накатаній: такі штучки-дрючки ви почали планувати кожні 2-3 тижні, як мінімум.

Якщо після цього вашому мужику не стане цікавіше з вами, ніж з ноутом, то на мою скромну думку, пора робити ноги туди, де вас цінують. Але це зовсім інша історія про любов і самоповагу …

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua