Як поводитися з чоловіком бабником і закохати його

Як поводитися з чоловіком бабником і закохати його

Якщо чоловік прагне постійно перебувати у центрі уваги багатьох жінок, і навіть активно виявляє їм знаки уваги, цілком стандартна ситуація. Але лише у випадку, що він вільний. Однак якщо у нього є стосунки, така поведінка говорить про те, що він залежить від жіночої уваги, попросту кажучи, бабій.

Вияви любителя жінок

Як поводитися з чоловіком бабником і закохати його

Фото автора nextbike: Pexels

Є чоловіки, які відкрито заявляють про свою надмірну любов до жіночої статі. Однак це не завжди говорить про те, що це справді так. Чоловік здатний перебільшувати свої «досягнення», думаючи, що таким чином він привабить жінку, що сподобалася.

Буває і так, що про його схильність до численних симпатій свідчить його поведінка. Він не готовий віддавати всього себе одній обраниці. Його увага розсіяна та належить усім, хто йому хоч трохи симпатичний. Третій варіант, чоловік старанно приховує свої бажання, вміє чудово конспіруватися і його жінка не помічає його переваг.

Такий варіант рідкісний, у зв'язку з тим, що бабники більшою мірою віддають перевагу демонстративному стилю поведінки. Усі повинні знати, що він успішний у жінок.

Можливі причини поведінки бабника

Так, справді бабниками не завжди народжуються, частіше ними стають через деякі причини.

 • Фізіологічні особливості організму.

Індивідуальні особливості будови фізіологічних потреб чоловіка здатні позначитися з їхньої любові великої кількості жінок. Сильна статева конституція здатна позначитися на бажання чоловіка.

Однак якщо він піддається своїм інстинктам і ніяк з ними не намагається впоратися, це може свідчити вже про розбещеність або невміння керувати собою. Тому фізіологічна причина більше зумовлена психологічною незрілістю.

 • Особливості виховання.

Виховання у сім'ї накладає відбиток на нас. Приклад батька стає ключовим у житті хлопчика. Виростаючи, чоловік приносить у своє життя багато принципів та поглядів, які він спостерігав у дитинстві.

Якщо батько, вів спосіб життя бабника, чоловік найчастіше теж поводитиметься подібним чином. Це походить від того, що він вважає таку поведінку нормальною і не здатний навіть розуміти, що в ній неправильного.

 • Гіркий досвід .

Найчастіше ситуації юнацьких років дуже впливають на чоловіка. Наприклад, хлопець закохується у дівчину, а вона, не оцінивши його, переключає увагу на іншого.

Для молодої людини така ситуація може стати хворобливою. Як захисна реакція, він вибирає поведінку, в якій він сам починає використовувати жінок. Щоб не відчувати біль розчарувань, він вважає за краще не прив'язуватися до своїх обраниць.

Тепер усі його стосунки закінчуються швидко. Після чого він настільки звикає до подібної поведінки, що вже не бачить сенсу поводитися по-іншому. Хоча всередині, у душі в нього немає жодного задоволення і радості від того, що відбувається.

 • Страх відповідальності.

Як поводитися з чоловіком бабником і закохати його

Чи можна виправити бабника?

Поведінка бабника може бути у вигляді захисної реакції і в тому випадку, якщо чоловік не бажає серйозних стосунків. Він їх просто боїться. Йому набагато простіше перебувати в легких союзах, що ні в чому не зобов'язують, де попиту мало, а задоволення багато.

Така поведінка здатна сформуватися з гіперопекучою матір'ю. Жінка бере на себе прийняття рішень за сина, не дозволяючи виявляти самостійність. Виростаючи, він так і не стає відповідальним та рішучим.

 • Моральна розбещеність.

Така розбещеність може бути наслідком суспільного впливу, соціальних мереж, ЗМІ. У будь-якому випадку, відповідальність лежить на людині. Проте сучасне суспільство, а часом і поведінка самих жінок сприяє формуванню невірних поглядів на життя у чоловіка.

 • Низька самооцінка.

Незадоволеність собою, своїми досягненнями, чоловік може приховувати за успіхом у жіночої статі. У лапках, бо успіхом такі досягнення не назвеш. Йому після кожної такої перемоги здається, що він успішний. Хоча насправді, за ним залишаються лише розбиті мрії та серця.

Чи можна виправити бабника

Дорослі люди формуються протягом усього життя. Чисто гіпотетично людина може змінитися під впливом сильних, можливо навіть травматичних подій. Або в тому випадку, коли він сам зрозуміє, що зміни йому необхідні.

Виправити бабника складно, особливо якщо причина в його вихованні. Перевиховати неможливо дорослого чоловіка. А ось показати йому необхідність його змін можна. Проте діяти варто мудро та тактовно. Процес цей складний і може принести належного результату.

Тому, перш ніж приступати до його «виправлення», ти маєш розуміти, чи точно ти цього бажаєш і чи готова до результату, який, можливо, тебе не задовольнить.

ТОП-10 способів виправити бабника

Якщо ти все ж таки розумієш, що почуття беруть гору над тобою, і ти хочеш бути поряд з чоловіком, який любить увагу жінок, тобі варто поводитися таким чином:

 • Будь недоступною.

На початку стосунків на бабника, можливо, справити враження своєю недоступністю. Не кожен це оцінить, проте для деяких чоловіків цей фактор відіграє ключову роль. Йому буде цікаво тебе завоювати. Його психологія взагалі побудована на завоюваннях, тому така тактика йому буде до вподоби.

 • Грай із ним.

Маніпуляції, техніки наближення – віддалення. У хід можуть бути будь-які методи. Любителі жінок люблять ігри з протилежною статтю і можуть їх оцінити. Придумай свою тактику щодо завоювання його серця. Грай за його правилами.

 • Сконцентруйся на собі.

Щоб привернути увагу собі бабника варто бути незалежної від нього. Зосередься на своїх захопленнях, інтересах. Він не повинен відчувати, що ти зациклена на ньому.

 • Будь найяскравішою.

Бабники люблять, коли увага прикута до його персони. Якщо ти будеш яскравою та ефектною, можливо він стане більше цінувати стосунки з тобою. Йому буде приємно твоя увага і увага оточуючих людей.

 • Стати сильною фігурою у ваших стосунках.

Якщо мама була владною жінкою в житті твого обранця, тобі варто спробувати взяти в свої руки вашу історію. Це може йому сподобатися, проте діяти треба дуже акуратно, щоб не перегнути ціпок.

Він не повинен відчути себе маленькою дитиною поряд з тобою, це лише відштовхне. Він не любить відповідальності, візьми це питання на себе. Однак давай йому зрозуміти, що саме він відіграє велику роль у ваших здобутках.

 • Розмови.

Якщо ваші стосунки набули серйозного формату, можеш відверто поговорити з чоловіком. Чітко проясни свою позицію. Допоможи йому зрозуміти себе, свої страхи та бажання. Можливо, він цінує тебе набагато сильніше, ніж ти думаєш і здатний почути тебе.

 • Вичікувальна позиція.

Можливо, тобі варто почекати, коли він «переб'ється» і сам зрозуміє, що ти сама йому потрібна. В цьому випадку, варто показати, як комфортно з тобою поряд, як спокійно та душевно. Оточи його турботою та любов'ю.

 • Багато похвали та подяк.

Бабники люблять і цінують себе. Вони раді, коли їх хвалять. А подяка приємна кожному чоловікові. Можливо під впливом приємних емоцій, які ти здатна подарувати своєму обранцю, він буде здатний віддячити тобі своєю відданістю та вірністю.

 • Відносись з гумором до його флірту.

Якщо його поведінка супроводжується фліртом, але не заходить далеко, можливо, не варто серйозно ставитися до цього, не варто засмучуватися. Нехай розважається, але по серйозні стосунки повертається до тебе.

 • Стань “найзручнішою”.

Якщо з усіх його обраниць ти станеш найзручнішою, можливо він зможе це оцінити. Ти будеш віддано чекати вдома, а він повертатиметься тільки до тебе.

Якій тактиці ти не вважала б за краще, пам'ятай, відносини — взаємодія двох людей. Кожен має вкладати в них душу та енергію. Тому важливим є комфорт обох сторін. Якщо тобі складно чи самотньо у стосунках із конкретним чоловіком, подумай, чи варто витрачати своє життя на те, щоб його перевиховати.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua