Чоловік приховує свої почуття до жінки та стосунки з нею

Чоловік приховує свої почуття до жінки та стосунки з нею

Не поспішай звинувачувати партнера у смертних гріхах, таврувати його епітетом «нещасний шпигун», якщо він досі приховує від усіх ваші стосунки. Причини незрозумілої поведінки можуть критися як у вагомій, поважній області, так і в зоні заборон, які шокують тебе.

Давай не заздалегідь виноситимемо вирок твоєму супутнику, а спробуємо розібратися в тих речах, що записані обставинами «між рядків». Дилему розділимо надвоє: вирішимо, чому тебе ховають, а потім вже приступимо до оцінки його поведінки в контексті почуттів.

Об'єктивні «шпигунські» пристрасті

Чоловік приховує свої почуття до жінки та стосунки з нею

Фото автора Ron Lach: Pexels

Ти пам'ятаєш, що означає термін «об'єктивність»? Це зібрання фактів, причин, передумов, які не залежать від твого коханого. Він би й радий, щоб цього не було, та доля розпорядилася інакше.

Серед таких речей можуть бути:

 • Здається, національна несумісність.

Ось начебто у світі такі перепони, як різні етнічні традиції, обов'язковість одруження лише з жінці зі свого клану, майже зведено до мінімуму.

Тим не менш, така перепона цілком може змушувати його, поки зберігати від соціуму таємницю вашого кохання.

 • Релігійні заборони

Служителі деяких релігійних конфесій залишаються фізіологічно чоловіками з природними потребами, хоча віра суворо забороняє їм мати подругу життя в будь-якому форматі. Порушуючи табу, він сподівається, що ваше спілкування залишиться для його одноплемінників у таємниці.

 • Він співробітник служби особливої таємності

Так, подруга, професіонали екстракласу, які працюють у надсекретних сферах державної безпеки та розвідки, все ще змушені залишатися самотніми на період дії контракту. Підійшовши проти суворих вимог, твій візаві серйозно ризикує кар'єрою.

 • Темне, можливо кримінальне минуле

Він припустився помилки в юності, яка надовго перекреслила перспективи здорового союзу з жінкою. Його підозрювали в згвалтуванні, поганих схильностях в інтимній сфері і тепер він боїться, що все це виллється назовні і відштовхне тебе назавжди.

 • Хвороба близьких йому людей.

Він упевнений, що на тлі горя в сім'ї, безвиході становища когось із родичів, немає права зараз бути щасливим і пред'явити світові свою обраницю. Усі сприймуть таке, як блюзнірство. Його серце розривається від болю, не до свідків.

 • Він один виховує дитину після трагічної смерті дружини.

Зовсім недавно він зіштовхнувся зі справжнім лихом і втратив супутницю життя. Теоретично, на його думку, він не повинен так швидко починати нові стосунки, але потяг до тебе нездоланний, тому він розривається між тобою та осиротілим малюком.

Чоловік приховує свої почуття до жінки та стосунки з нею

Чому чоловік приховує стосунки з жінкою

Суб'єктивні причини таємничості

Дещо інший коленкор у визначення «суб'єктивність». У зоні його влади можуть бути риси характеру, темпераменту, властивості натури, звички, що змушують твого чоловіка, поводитися так, а не інакше.

У списку багаторічних спостережень психологів та життєвого досвіду людства це:

 • Болюча ревність до всіх на світі

Іноді чоловіки настільки ревнують свою обраницю до оточуючих, що намагаються «заховати» її в кокон особистого володіння і якнайдовше нікому не пред'являти. Їм здається, що ти швидко знайдеш ним заміну.

 • Владна власність.

Безмежна влада над супутницею. Контроль над усіма діями «видобутку». Встановлення меж дозволеного поведінки. Це властиве деяким зухвалим «лицарям». При цьому упевненим у тому, що спіймана в капкан краса тепер належить лише їм одним – решта без коментарів.

 • Комплекси слабкості та невпевненості у собі

У середовищі зовні успішних джентльменів не так мало тих, хто насправді, опанувавши чарівницею, відразу перетворюється на невпевненого в собі товариша. З цієї причини до певного часу, поки остаточно «не прив'яже» міцно, буде тебе від усіх ховати.

 • Фінансове неблагополуччя

Барвисті побачення, неминучі цукерки, букети, театри, кафе, прогулянки в парках неабияк підточили його матеріальні запаси, і тепер він гарячково шукає нові джерела доходу, а поки що приховує тебе від друзів та близьких, щоб не опростоволоситися.

 • У нього інша сексуальна орієнтація

Чоловік вибрав тебе як прикриття своїх нетрадиційних любовних інтересів. Твоя роль – можливість потренуватися на майбутнє, чи можна тебе використовувати для обману суспільства як підтвердження його «нормальності» у діловому та соціальному світі.

 • Він переконаний холостяк, а тут закохався

Його вже давно не турбують косі погляди з боку: живе «бобилем» і коли вже визначиться та одружиться. Він природжений вовк-одинак, який виявився не готовим до такого явища, як ти, що підкорив серце. Знаходиться на стадії роздумів.

 • Він шалений «маменький» синок

Такий різновид чоловіків завжди знаходиться на батьківському «прив'язі». Рішення самостійно приймає дуже рідко, часто щиро вірить у те, що найкраща подружка – мама та подушка. Гарячково шукає вихід зі становища, як зберегти статус-кво і тебе не позбутися.

 • Його типаж – підпільний мільйонер Корейків.

Йдеться не про учасників списку Форбс, їх розмір капіталу може дізнатися будь-хто, та й багато хто знає в обличчя. У IT-сфері, у тіньовому блогерстві, серед хакерів, що працюють під прикриттям, є особи, які ведуть подвійне життя: скромний службовець і великий майстер комп'ютерних технологій.

Тиша на ниві почуттів

Пройшовшись з олівцем за запропонованим нами списком причин, ти можеш сміливо викреслити ті, що викликають у тебе крайні сумніви у очевидності. Але ж і залишиться багато чого, що перевірити на ділі, ти не зможеш ніколи.

Проводячи жіноче розслідування: що так чому у ваших стосунках не так, звідки домішується ця горезвісна загадковість, не нароби підступних помилок, не руйнуй довіру, що виникла між вами, не ображай даремно, можливо, цілком прекрасну людину.

Не освідчується в любові, воліє зустрічі наодинці, не знайомить із друзями та близькими, Бог із ним. Час все розставить на свої місця. А про те, як можна «вирахувати»: наскільки у чоловіка серйозні наміри щодо тебе, підкажуть і його поведінка, і жести, і погляд, і голос.

Переглянь ще раз усі матеріали нашого видання на цю тему. Вони теж знайдуться підказки, які ми, мабуть, не врахували тут. Кохання тобі та порозуміння. Вір, що решта обов'язково додасться, якщо тобі зустрівся гідний претендент на твоє серце.

Ти колись помічала: телефон, на який ти нетерпляче дивишся в очікуванні дзвінка, ніколи не сяє екраном виклику абонента. Якщо твій нинішній кавалер – не носій злих пороків, не тримає каменю за пазухою, лише безнадійно поки що придушений обставинами.

Він обов'язково знайде вихід зі становища, і світ засяє тобі новими романтичними фарбами. А ми віддаляємось, що ти б ґрунтовно над усім цим подумала і додала правильні нотки своїй поведінці.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua