Як жінці одружити з собою і обкрутити одруженого чи розлученого чоловіка

Як жінці одружити з собою і обкрутити одруженого чи розлученого чоловіка

Цифрі «7» часто приписують магічні якості у зв'язку з сімейним щастям і благополуччям. Можливо, це пов'язано з тим, що в слові «родина» ця цифра незримо ніби присутня, розбий і вийде сім «Я», зібрані в єдине ціле.

Не тікай – поради робітники

Як жінці одружити з собою і обкрутити одруженого чи розлученого чоловіка

Фото Magdiel Lagos on Unsplash

Є версія, що горезвісна сімка бере участь багато століть у любовних обрядах, замішаних на чаклунстві та приворотах. Ми з тобою ворожити на картах, бобах чи кавовій гущі не привчені, але ж щасливу весілля будь-якій жінці наворожити хочеться.

Пройдемося по життєвому досвіду поколінь, зазирнемо у праці психологів, крадькома поспостерігаємо за тими, хто в загсі вже побував і штамп у паспорті є. З усього цього зіб'ємо коктейль інгредієнтів-тактик, які можуть допомогти тобі на романтичній ниві, перетворити цукерки та букети на веселий бенкет з весіллям.

Прикри помилки

Перш ніж викласти на тарілочці з ажурною облямівкою їхніх весільних кілець топ і 7 наших порад, хочемо застерегти тебе від невірних кроків, здатних зіпсувати чітке виконання твого заповітного бажання.

Ти ні йоту не просунеш у своїх зусиллях «окільцевувати» гаданого нареченого, якщо не залишиш такі звички, як:

 • талдонити залицяльнику з ранку до вечора як уперта сорока: як же я мрію вийти заміж, всі подруги по парах у тиші розбрелися, а я все одна та одна;
 • грати в сім'ю за принципом: ще нічого не трапилося, а я вже презентую світові супутника, як свого нареченого;
 • вивертати навиворіт усі свої таємниці, демонструвати кавалеру сімейні «скелети з шафи», зривати себе напоказ усі покрови споконвічної жіночої загадковості;
 • лізти «носом цікавої Варвари» у всі справи твого візаві: критикувати його бізнес, роботу, задумки, пропадати в його ноутбуку, вимагаючи «явки та паролі», зависати на його сторінках у соцмережі з непотрібними, а часом і дурними, безглуздими коментарями та лайками недоречно;
 • кокетувати з його друзями чоловічої статі, намагатися стати такою собі «сорахою-хлопцем» у його компанії, напиватися без міри, робити девіантні витівки без пам'яті;
 • одягатися як панночка легкої поведінки, застосовувати раз у раз ненормативну лексику, шокувати оточення екзальтованим епатажем;
 • висловлювати всілякі іронічні зауваження на адресу його сім'ї та близьких людей.

У цьому списку могло б бути набагато більше «дива» деяких леді, що перебувають у вічному активному пошуку, але непогано буде, якщо в твоєму арсеналі, хоча б цих вбивчих замашок не буде.

Тим часом зараз саме час приступити до головного. Відфільтрувати насичений розчин рекомендацій від тактик вірних, але мало продуктивних. Ми це вже старанно зробили за тебе, приймай готовий результат і вміло ним користуйся.

Як жінці одружити з собою і обкрутити одруженого чи розлученого чоловіка

Як одружити з собою чоловіка?

7 вивірених кроків на шляху до загсу

Відкинь убік навіть думки, заманити чоловіка «під вінець» підлими хитрощами, шантажем та обманом. Таємне згодом все одно стає явним. Зрада, брехня, втрата довіри, маніпулювання зі злим наміром, обранець не пробачить тобі ніколи.

Наші поради – це «полювання» мудрої, впевненої в собі жінки-пантери за гідним Її Величності самцем-мисливцем. Щоб на виході посміхнувшись: Тепер ми з тобою однієї крові, ти і я.

Завдання благородне, ми впевнені, що і результат не забариться. Отже, натягни свої стріли, Купідон, а ти записуй:

 • Не зводи із заповітної мети (це ми про весілля) собі кумира

Припини нишпорити, метушитися, оточувати залицяльника зайвою нав'язливою увагою, обговорювати весілля знаменитих особистостей, їх вбрання, подарунки, медові місяці, не наводь у приклад подруг, що так вдало недавно одружилися.

Май гордість і не нав'язуйся. Краще будь трошки чаклунською таємничою. Іноді зникай у невідомому напрямку, періодично ігноруйте телефонні дзвінки, зрідка під невідомим приводом скасовуйте побачення.

 • Поволі оточуй вашу пару щасливими у шлюбі людьми

Чужий приклад заразливий. Надивившись на те, як дружно в коханні та злагоді живуть твої батьки, сестри чи брати, дідусь із бабусею, друзі, потенційний наречений перестане відкидати думки і про своє можливе возз'єднання з коханою.

Говорять, що щастя любить тишу, все вірно. Але іноді якийсь сумбурний заміський пікнік з барбекю, де кожен член сім'ї має свої важливі обов'язки, а діти – всьому голова в цьому гармидері, є шанс довести, що сім'я – це благо.

 • Вмій вибирати для серйозних діалогів відповідні моменти

У моменти жарких інтимних стосунків, у романтичній подорожі, у парку на прогулянці з твоїм псом, коли ви всі разом із захопленням вивалялися у великій пухнастій кучугурі, а потім прямо на вулиці їли гарячі пончики, посипані цукровою пудрою, скажи мимохіть: я хотіла б, щоб так було завжди і одразу зміни тему.

 • Вмій презентувати милого і себе у суспільстві

У чоловіка має чітко закріпитися асоціація: коли ви разом, ви завжди у центрі загальної уваги, як успішна пара. Обидва цікаві зовні, блискучі розумом, віртуозно спілкуєтеся, доповнюєте один одного в паузах, що зрідка виникають.

Потрудся відповідати його уявленням про ідеал, одягайся зі смаком, але не помпезно і не химерно, будь у курсі новин у світі політики та новинок у світі музики, книг, театру, науки. Така особа не залишиться в його колі непоміченою, і його знайомі обов'язково тебе при нагоді похвалять.

 • Не розганяй остаточно і безповоротно друзів чоловічої статі і джентльменів, які симпатизують тобі

Твій кавалер ні на хвилину не повинен сумніватися, що ти затребувана іншими претендентами на руку та серце, симпатичними колегами по офісу, на корпоративах, студентами з паралельної групи, якщо ви разом навчаєтеся як предмет захоплення та товариша по заняттях.

Сміливо знайом його зі своїм чоловічим оточенням при нагоді, але при цьому не провокуй ревнощі, не давай зрозуміти, що з кимось із них тебе пов'язували відверті близькі стосунки, камбеки вам ні до чого.

 • Акумулюй спільні інтереси та заряджай ними батарейку стосунків

Ти юрист – допоможи йому із документацією. Ти економіст – розрахуй “похибки” у його бізнесі. Ти дизайнер – придумай макет альтанки для надання його батьків. Ти перукар – перетвори на красуню його бабусю до ювілею.

Неважливо, на якій ниві зійдуться в дует ваші сподівання, головне, що ви разом шукаєте вихід із ситуації, а там він і думати дня без тебе не буде, що дуже скоро підштовхне його до шлюбу.

 • Покажи себе вмілою господаркою

Сучасна леді може замовити піцу у пекарні, а чисте пальто забрати із хімчистки. Все правильно і все ж таки згадай слова наших бабусь: дай Боже тобі, дитя моє, все вміти робити, але нічим цим не займатися.

Здивуй коханого своїми талантами хранительки домашнього вогнища, особливо якщо у його сім'ї віддають пріоритет мистецтву вести будинок руками жінки. У майбутньому тобі, можливо, не доведеться перетворюватися на нещасну трудяжку-Попелюшку, але ці навички зроблять твоє життя простіше.

Насамкінець щиро хочемо тобі ще порадити: будь дорослою дівчинкою, а не лялькою Барбі, декларуй свої почуття до чоловіка, але без нема істерик, дай зрозуміти обранцю, що він твій номер один, а заміжжя – це здорово, але зовсім не головне у твоєму житті . Чи маємо ми право іноді полукавить?

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua