Перше побачення з чоловіком – поради психолога як поводитися

Перше побачення з чоловіком – поради психолога як поводитися

Ти так любиш побачення, що чекаєш не дочекаєшся зустрічі. Але поведінка чоловіка на побаченні змушує тебе багато про що задуматися.

А чи подобаєшся ти йому насправді? А чи захоче він продовження? А чи розглядає він ваші стосунки серйозно? Ці та багато інших питань можуть крутитись у тебе в голові. Спробуємо розібратися.

Підозрільна поведінка

Перше побачення з чоловіком – поради психолога як поводитися

Фото автора Chris F: Pexels

Про що це? Певна поведінка може говорити, що ти не дуже цікавиш чоловіка або в нього немає бажання продовжити спілкування. Деяка поведінка може говорити про особливості його характеру та тип особистості. Яка ж ця поведінка?

 • Він запросив у найдешевше кафе

Можливо, ти звикла до іншого рівня. І коли знайомилася з чоловіком не припускала, що він жадібний чи не багатий. Але така поведінка чоловіка може говорити про те, що він вирішив тебе перевірити. Наскільки тобі важлива фінансова складова у відносинах. Будь уважна.

 • Розпитує про колишніх

Таку поведінку можна оцінити по-різному. З одного боку, йому цікава ти та твоє минуле. Для нього може бути важливо, як ти ставишся до чоловіків, чи вважаєш колишніх негідниками або ставишся з повагою. Але, з іншого боку, він може бути не впевнений у собі і цими розмовами намагається заповнити порожнечу у спілкуванні.

 • ділить рахунок

Якщо чоловік запросив сам і ваша зустріч не передбачає ділового спілкування, то він повинен заплатити. Але деякі чоловіки вважають, що якщо вони поділять рахунок, то цим ти не будеш їм нічим зобов'язана. Тоді ти розглядатимеш ваше спілкування як ділове і не покладатимеш на нього. Але ще це може говорити про його жадібність і не вміння ділитися.

 • Привів друга

І добре, якщо друга, а не маму чи подругу. Але у будь-якому разі – це неправильно. І чи чоловік не впевнений у собі, чи ваша зустріч не важлива для нього. А може, він уже пошкодував, що запросив тебе, але зателефонувати і скасувати зустріч для нього було важко.

 • Нав'язливо чіпає тебе

Його так і тягне до тебе. Але це ваше перше або друге побачення і ти не готова до такого близького тактильного контакту. Тобі обіймання можуть бути на наступній стадії вашого спілкування, а спочатку ти хотіла б познайомитися ближче.

Перше побачення з чоловіком – поради психолога як поводитися

Про що думає чоловік на першому побаченні?

Будь-яка з цих ситуацій може бути незручною для тебе. А може, ти захочеш втекти? Але як ще можна відреагувати на побаченні з чоловіком, коли тобі щось не подобається.

Твоя реакція на поведінку чоловіка

Однозначно, поведінка чоловіка може бути дуже різною. Але якщо його поведінка нав'язлива, тобі може це не сподобається. Тоді краще:

 • Сказати відкрито про те, що тобі не комфортно
 • Висловити бажання припинити ту чи іншу тему для розмови
 • Прибрати руку чоловіка, якщо не готова до тактильного контакту
 • Якщо поділ рахунку тобі не подобається, ти можеш відкрити це сказати, а не замовчувати або піти з гордо піднятою головою
 • Піти з середини побачення і не думати про його почуття

На перший погляд, ці поради можуть здатися дуже грубими, але з іншого боку, коли твої особисті межі порушують, на це потрібно реагувати. Ти завжди можеш висловити своє невдоволення делікатно, але говорити про те, що тобі не подобається дуже важливо.

Які ще казуси можуть статися на побаченні?

 • Він смішно одягнувся

Чоловік може так намагатися справити враження, що вирішить одягнути на себе все найкраще та більше. Але постарайся за такою його поведінкою розглянути, а чи справді він так одягається. Адже, можливо, ти йому так подобаєшся, що він не справився зі своїми почуттями і вирішив таким чином показати себе.

 • Він не може сказати жодного слова

І тут є два варіанти. Або ти йому подобаєшся, або зовсім ні, і він хоче швидше закінчити вашу зустріч. Якщо ти йому подобаєшся, він просто боїться сказати зайве слово, яке тебе засмутить або виставить його в поганому світлі. Він просто хвилюється. Ти можеш допомогти йому розслабитися та побудувати довірчу бесіду.

 • Він не дає тобі сказати нічого

Ти просто не встигаєш вставити своє слово. Він без упину говорить про себе, про життя і про те, як улаштований цей світ. І зовсім нічого не питає про тебе. У такому разі теж не поспішай робити висновки. Або він дуже переживає, або він нарцис.

У разі вирішувати тобі, чи підходить тобі такий тип чоловіків. Але якщо тобі не дуже подобається, як він говорить про все, крім вас або тебе, можеш зупинити його і сказати про те, що тебе турбує.

 • Не пропонує проводити додому

Він може думати, що ти така самостійна, що такий жест з його боку тобі не сподобається. Він може просто забути про те, щоб зробити це чи просто розгубитися.

Тому, якщо ти хотіла б, щоб тебе проводили додому, ти можеш сама запропонувати такий варіант. І якщо вже після цього чоловік відмовляється, то, швидше за все, він не розглядає ваші стосунки з продовженням.

Трохи про тебе та про нього

Яким би не було ваше побачення, дуже важливо сказати одне одному про те, що вдалося, а що ні. Навіть якщо ви більше не зустрінетеся, то у вас буде новий досвід, в якому може знадобитися інформація про це побачення.

Так, ви вже можете не допустити тих помилок, які трапилися на цьому побаченні. А якщо ви розглядаєте ваші відносини з продовженням, то зможете уникнути помилок і станете ще ближчими один до одного. Будь відвертою. Як би не склалося ваше спілкування, ти відчуватимеш, що зробила все, що змогла.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua