Мій гороскоп не справджується: чому потрібно враховувати знак асцендента і що це таке

Якщо твоя поведінка не співпадає з характеристиками твого знака, шукай відповіді в асцеденті.

Мій гороскоп не справджується: чому потрібно враховувати знак асцендента і що це таке

Прозора і шаманка Кажетта Ахметжанова розповіла, як висхідний знак впливає на поведінку і чому може виявлятися яскравіше, ніж звичний, сонячний.

Чому важливо знати свій асцендент

Висхідний знак формує соціальну маску, яка допомагає приховати справжні почуття. Про домінування асцендента говорить поведінка людини, нетипова для її знаку зодіаку. Наприклад, у особи, яка народилася 8 вересня, сонячний знак зодіаку – Діва. Для цього знака типово критичне та аналітичне мислення, скрупульозність та уїдливість. Якщо їхня наявність в наявності, значить, сонячний знак домінує. Однак, якщо людина поводиться зовсім інакше, припустимо, часто робить нелогічні вчинки, сентиментальна і часто вередує, отже, вся річ — в асценденті. У цьому випадку висхідним знаком будуть Риби.

Тому, щоб краще розуміти свої реакції та дії, а також знати, гороскоп для якогось знака читати, потрібно ознайомитися зі своїм висхідним знаком.

Як асцендент пов'язаний із будинками натальної карти

Мій гороскоп не справджується: чому потрібно враховувати знак асцендента і що це таке Джерело: freepik.com

Натальна карта складається з 12 будинків. Кожен будинок керує певним аспектом життя. Розкажемо коротко про кожне:

 • Перший будинок починається відповідно до гороскопу — з Овна. Він відповідає за особистість людини при народженні та характеризує її поведінку, індивідуальність, темперамент та інші якості.

 • Другий будинок пов'язаний із вмінням заробляти і витратами, а також показує ставлення людини до грошей. Емоційне та фінансове благополуччя залежить від знака, який знаходиться у другому будинку.

 • Третій відображає найближче оточення – людей, з якими спілкуєшся щодня. Ще цей будинок показує, як ти спілкуєшся і внутрішній настрій.

 • Четвертий будинок – це будинок, сім'я та майно, а також дитинство.

 • П'ятий будинок символізує потомство та ставлення до дітей. Ще показує, наскільки любиш веселитися, отримувати задоволення і чи романтична людина.

 • Шостий будинок – здоров'я та робота.

 • Сьомий – стосунки. Від знака, розташованого в ньому, залежить прояв у шлюбі, чи схильна ти до довгих стосунків чи більше віддаєш перевагу інтрижкам.

 • Восьмий будинок називають будинком екстремальних станів. До них відносяться народження, смерть, занепад, лікування, хірургічні втручання та травми.

 • Дев'ятий будинок допоможе дізнатися про схильність до подорожей, любові чи нелюбові до нової.

 • Десятий будинок розповість, як ставишся до чужої думки — чи залежиш від нього, чи ігноруєш. Ще це будинок амбіцій та прагнень.

 • Одинадцятий будинок відповідає за вміння мріяти та втілювати бажання у життя. Перш ніж ризикувати, краще дочекатися, коли всі планети вийдуть із цього будинку.

 • Дванадцятий будинок – це секрети та таємниці. Він зберігає всі приховані емоції.

Висхідний знак ідеально визначає положення всіх будинків і планет у карті народження людини, також відомої як натальна карта. Найбільш важлива деталь для визначення асцендента – час твого народження, оскільки висхідний знак переходить у новий будинок кожні дві години і визначає, який знак домінуватиме в кожному з 12 будинків карти народження.

На що вказує певний висхідний знак

Вогненний: Овен, Лев та Стрілець

Вогняні знаки зазвичай запальні. Ось як проявляють себе люди:

 • з висхідним Овном. Керовані Марсом часто бувають прямолінійними, мають тверду думку і прагнуть жити за власними правилами.
 • з асцендентом у Леві випромінюють яскраву енергію і мають здатність робити все з розмахом та артистизмом. Вони щасливі і рідко опиняються на неповноцінній посаді/роботі завдяки своїм природним лідерським якостям. Асцендент у Леві управляється Сонцем.
 • з асцендентом у Стрільці завжди прагнуть чогось більшого та авантюрного в житті. Вони позитивні, адже їх управитель Юпітер, і несуть оптимізм, прагнуть часто подорожувати і переїжджати.

Земний: Телець, Діва та Козеріг

Мій гороскоп не справджується: чому потрібно враховувати знак асцендента і що це таке Джерело: freepik.com

Люди з висхідним земним знаком цінують матеріальний Світ, вони реалісти і завжди намагаються триматися подалі від суєти. Ось як проявляють себе люди:

 • з висхідним Тельцем. Керовані Венерою не люблять змінювати звичний порядок дня, тому їх можна назвати стабільними і надійними людьми, при цьому їх не можна назвати легкими на підйом. Вони також можуть мати вперті і вольові риси, незважаючи на м'які і ніжні риси обличчя. Цим знаком керує Венера.
 • зі висхідним знаком Діви. Підопічні Меркурія тихі, боязкі і вважають за краще перебувати в тіні. Хоча вони вибирають спокійну обстановку, вони мають гостре око на деталі. Такі люди можуть бути суворими критиками, навіть стосовно себе. Вони прагнуть до досконалості у будь-якій справі, якою займаються.
 • зі висхідним знаком Козерога. Це розумні, реалістичні та самодостатні перфекціоністи, керовані Сатурном, несхильні до мрій та витання у хмарах. Вони вважають за краще слідувати своїм прагматичним стратегіям. Ці якості допомагають їм досягати успіху в кар'єрі та в бізнесі.

Повітряний: Близнюки, Терези та Водолій

Люди з висхідним повітряним знаком відрізняються теплотою, привітністю та балакучістю, що допомагає їм швидко знаходити друзів. Ось як проявляють себе люди:

 • з асцендентом у Близнюках. Вони також, як і Діви, керуються Меркурієм, але в них зроблено інші манери та якості. Їм звичніше дотримуватись системи, планувати все своє життя. Спілкування — їхній найкращий аспект і цінний фактор у їхньому житті.
 • з висхідними Терезами. Це особи, які приносять радість — їхня присутність у суспільстві приваблює навіть незнайомих людей. Керовані Венерою — прихильники дипломатії і намагаються бути справедливими стосовно всіх. Вони високо цінують відносини, мистецтво та культуру.
 • з висхідним Водолієм. Особи, керовані планетою, пов'язаною з революцією – Ураном – люблять займатися діяльністю, що призводить до розвитку та еволюції. Вони прогресивні та динамічні, завжди прагнуть рухатися вперед. Через їхні великі надії та плани щодо зміни світу оточуючі сприймають їх як холодних, але вони просто амбітні.

Водні: Риби, Скорпіон та Рак

Мій гороскоп не справджується: чому потрібно враховувати знак асцендента і що це таке Джерело: freepik.com

Люди з асцендентом у водних знаках можуть здаватися таємничими і замкнутими, але вони забезпечують максимальну турботу і любов до людей, що їх оточують. Ось як проявляють себе люди:

 • зі висхідним знаком Риб. Ними керує Нептун, тому такі особистості живуть у теперішньому та майстерно засвоюють досвід решти 11 знаків. Це наділяє їх майже екстрасенсорними здібностями. Вони добре знаються на інших, тому що прагнуть дізнатися співрозмовників і встановити з ними контакт.
 • з асцендентом у Скорпіоні. Оскільки цим знаком керує Плутон, такі особи природжені дослідники. Вони досить потайливі і рідко відкриваються повністю навіть перед близькими людьми, живуть пристрасно. Зазнають сильної волі.
 • з висхідним раком. Керовані Місяцем — найвідданіші люди. Вони відчувають безліч емоцій і дуже швидко прив'язуються до людей, якими захоплюються.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua