Щастя поряд: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 жовтня

Близнюкам треба сказати “стоп” спонтанним покупкам, Діві – перенести поїздку, а Рибам – вирушити в коротку романтичну подорож.

Щастя поряд: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 жовтня

Сім'я . Гарний час, щоб покращити стосунки між домочадцями, причому головну роль у цьому належить зіграти саме тобі. Спосіб, яким ти це здійсниш, не має значення. Подарунки, розваги, спільна справа – все підійде, якщо результат потішить. Пора також провести генеральне прибирання у квартирі. Щоправда, на це може піти не один день. Уважно постався до самопочуття батьків, зараз їхні скарги не просто примха.

Вдалі дні: 18.10, 19.10

Телець

Спілкування . Будь обережною і не говори зайвого. Особливо у розмовах із новими знайомими. Вони можуть бути не такими приємними людьми, як тобі здалося при першій зустрічі. Переглянь свою поведінку в сім'ї. Ти зараз недооцінюєш сусідів та близьких родичів, надто зациклюєшся на їхніх незначних недоліках. Насправді вони люди надійні, ти цього ще раз переконаєшся. Коли терміново буде потрібна допомога, вони не підведуть.

Вдалі дні: 17.10, 22.10

Близнюки

Щастя поряд: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 жовтня

Гроші . Ти будеш собою незадоволена, і не безпідставно. Цього тижня можеш витратити кошти безрозсудно — на речі, без яких може обійтися. Покупки «для душі» поки не вітаються, тому що в результаті є небезпека залишитися без найнеобхіднішого, і доведеться брати гроші в позику у знайомих. Найкраще вибирати товари гарної якості, а не відомого бренду. Тим більше, що сьогодні небезпека купити підробку дуже велика.

Вдалі дні: 21.10, 22.10

Рак

Недовірливість . Ти сама можеш стати для себе джерелом проблем. Не треба занадто глибоко копатися в собі і подіях, що відбуваються: зараз не так вже важливо з'ясовувати причину тих чи інших явищ. Краще діяти і діяти результативно. Хоча настрій змінюватиметься щогодини. Постарайся, щоб ці емоційні гойдалки не вплинули на атмосферу в сім'ї. Якщо відчуваєш, що можеш зірватися, йди гуляти або раніше лягай спати.

Вдалі дні: 18.10, 20.10

Лев

Здоров'я . Не поспішай приймати на віру діагноз, який тобі поставлять: краще проконсультуватись у кількох медичних закладах. Можливо, доведеться змінити методи лікування. Стаціонар тобі зараз не дуже підходить: ти будеш погано переносити усамітнення. При цьому не варто зациклюватись на проблемах. Погані думки та страхи — не найкращі помічники. Перейди на роботу, тим більше що цього тижня її буде багато.

Вдалі дні: 18.10, 24.10

Діва

Складнощі . Будь готова до душевних переживань. Можуть підвести люди, в яких ти була абсолютно впевнена — старі друзі чи колеги. Не навмисне, але все одно буде неприємно. Краще відмовитись від поїздок. Не розраховуй на те, що твій авіарейс не скасують. Зараз не час брати участь у благодійних проектах та безоплатно допомагати іншим: тебе можуть банально обдурити, натискаючи на жалість. Допомагай лише тим, хто справді цього потребує.

Вдалі дні: 17.10, 22.10

Терези

Щастя поряд: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 жовтня

Чарівність . Ти зараз особливо приваблива, здатна подати себе у кращому світлі, а також зачарувати оточуючих красивою та грамотною мовою, продемонструвати свій інтелект. Не витрачай цей потенціал на другорядні справи, в яких не треба так викладатися для досягнення результату. Перш ніж за щось братися, подумай та оціни, наскільки тобі важлива ця сфера. Може, варто переключитися на щось важливіше та злободенне?

Вдалі дні: 19.10, 21.10

Скорпіон

Репутація . Тобі зараз не варто шукати щастя в далеких краях, а також розраховувати на розуміння людей, які мешкають в інших містах та країнах. Їхня несхожість на тих, з ким ти постійно спілкуєшся вдома та на роботі, не гарантує ні оригінальності, ні безкорисливості. Якщо ж на тебе чекає далека поїздка і ти не можеш її відкласти, постарайся ретельно до неї підготуватися. І не лише про гардероб — насамперед продумай розпорядок і план дій.

Вдалі дні: 17.10, 22.10

Стрілець

Стійкість . Має бути перевірка на стресостійкість. Життя зазнає твоєї здатності тримати удар. Непередбачені ситуації обов'язково будуть, і треба спробувати не впадати в глибокий ступор, а спочатку злякавшись, таки взяти себе в руки і опанувати ситуацію. Все вийде – труднощі ти подолаєш. Нагородою стануть захоплення та подяка з боку близьких. Вони вкотре переконаються, що на тебе можна спертися.

Вдалі дні: 18.10, 23.10

Козеріг

Щастя поряд: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 жовтня

Взаєморозуміння . Якщо на тебе чекають якісь важливі переговори — готуйся до того, що вони не пройдуть гладко. Не розкривай усі свої секрети опонентам. Краще постаратися їх розговорити та дати можливість розкрити свої карти. З другою половиною теж ймовірні сварки. Ти довго ображатимешся на партнера. Також це поганий час для укладання шлюбу. Але є й привід для радості — зі здоров'ям усе буде гаразд, життєвий тонус потішить.

Вдалі дні: 19.10, 21.10

Водолій

Зайнятість . Для деяких представників знаку є небезпека цього тижня залишитися без роботи. Але не варто сприймати це як трагедію — дуже скоро все зміниться на краще. Просто пам'ятай, що ти в будь-якому випадку маєш бути цікавою потенційному роботодавцю, причому з різних боків. Тож урізноманітни свої можливості. Подумай, може, присвятити вільний час, що раптово з'явився, тому, чим ти давно хотіла зайнятися?

Вдалі дні: 18.10, 23.10

Риби

Кохання . У цей час обставини змусять тебе зняти рожеві окуляри при погляді на коханого. Розчарування, великі чи малі, у разі обов'язково будуть. Не поспішай робити серйозні висновки: мине кілька тижнів, і ти зрозумієш, що закохалася в цю людину невипадково. Остаточно позбутися неприємних думок допоможе спільна поїздка на вихідні до якогось затишного заміського готелю, де ви проведете час тільки вдвох.

Вдалі дні: 17.10, 19.10

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua