Місяць на зв'язку: 5 мобільних астро додатків, які допоможуть дізнатися себе краще

Розповідаємо, які онлайн-програми підтримають твій інтерес до зірок та Місяця.

Місяць на зв'язку: 5 мобільних астро додатків, які допоможуть дізнатися себе краще

Ми зробили добірку з 5 астро додатків, які допоможуть отримувати змістовні та чіткі прогнози щодня. Кожне з них має свої особливості. Наприклад, користувач може дізнатися не тільки прогноз, але і свої сильні-слабкі сторони, а також вибудувати та вивчити особисту натальну карту.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Co-Star

За словами розробників, додаток Co-Star орієнтується «не тільки на сонячний знак зодіаку», на відміну від поширених і нечітких гороскопів. Щоб програма видала потрібну індивідуальну інформацію, знадобляться дата народження та точний час появи на світ.

Використовуючи ці дані, Co-Star автоматично розраховує планетарні з'єднання. Користувачеві залишиться лише зчитувати послання та настанови на день. Також додаток показує, які сторони потрібно опрацювати для гармонії із собою, та розповідає про сильні аспекти особистості людини.

Місяць на зв'язку: 5 мобільних астро додатків, які допоможуть дізнатися себе краще

Ще додаток надсилає мотивуючі фрази та поради. Тут, наприклад, програма зазначає, що день чудово підходить для прогулянок і закликає вийти з дому.

Ще в додатку є розділ «Карта», в якому зберігаються знаки і планети, їх положення в будинках натальної карти. Так називають сектори гороскопу, що характеризують різні сфери життя. Для більшої залучення астроманів розробники створили рубрику «Друзі». Через неї додаток можна додавати друзів і дивитися на спільні з'єднання та відмінності у ваших гороскопах.

Мінус програми: є лише версія англійською мовою. Зате це дуже зручний та приємний формат вивчення мови.

2 Moonly

Місяць на зв'язку: 5 мобільних астро додатків, які допоможуть дізнатися себе краще Джерело: moonly

Місячний календар, афірмації, медитації – все це є в багатофункціональному додатку Moonly. Програма пропонує більше 200 афірмацій на день, також у ньому є рубрика «Мудрість», де користувач може почитати статті на різні теми — починаючи від «мови кохання», закінчуючи «лазневою церемонією». За допомогою Місячного календаря буде зручно стежити за фазами Місяця. Тим, хто захоплюється Таро, також приділили увагу — в додатку представлені позитивні та негативні трактування всіх карток.

Якщо захочеться помедитувати або розслабитися, можна увімкнути релаксуючу музику або звуки – шум дощу або муркотіння кішки. У програмі є опція «таймер», тому можна виставити час, після якого звуки затихнуть. Ще Moonly включає безліч функцій, які можна випробувати на практиці. У програми багато хороших відгуків, користувачі навіть зазначали, що користуються ним замість сесій у психолога.

Мінус програми: деякі функції доступні лише за платною передплатою.

3 Astro Future

Програма відкриває користувачам світ натальної карти. Щоб поринути у її вивчення, потрібно запровадити дату, рік, місяць та час народження. Після цього з'явиться велике планетарне коло зі знаками зодіаку. У ньому можна перемотати бігунок зі з'єднаннями планет на дні вперед і подивитися, де будуть знаходитися, наприклад, Венера або Меркурій у конкретний день. З цієї інформації можна сформувати уявлення, як складеться цей день — чи варто на нього планувати щось, якщо так, які справи більше збігатимуться з енергією цієї доби.

Також програма надсилає щоденні прогнози – вони надходять у вигляді повідомлень і відображаються на екрані телефону. Astro Future, ґрунтуючись на характеристиках користувача, може підказати, який партнер йому більше підійде за знаком зодіаку і темпераменту.

Мінус програми: тільки англійська версія

4 Allastro

Місяць на зв'язку: 5 мобільних астро додатків, які допоможуть дізнатися себе краще Джерело: Allastro

Allastro складається не тільки з астро передбачень. Тут є ворожіння, Таро, розрахунок сумісності, нумерологія та квадрат Піфагора. Також творці стверджують, що їхня додаток допомагає визначити біоритми. Користувач може налаштувати, як часто він хоче отримувати прогнози щодня, раз на три дні, раз на тиждень або місяць. За словами авторів, точність передбачень складає 80-85%.

5 Moon

Місяць на зв'язку: 5 мобільних астро додатків, які допоможуть дізнатися себе краще Джерело: Moon

Перевага програми — вона безпомилково визначає поточну фазу Місяця, її вік і відстань до неї, але й пояснює все це російською мовою. Крім того, тут передбачені нагадування та будильники, які допомагають не пропустити зміну фаз. Ще в Moon можна подивитися, о котрій день настає сонячний опівдні, коли настане «золота година» і кінець ночі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua