Де зробити оздоровчий масаж

Якщо ви шукаєте процедуру, яка поверне вашому тілу силу і тонус, а вам – легкість і гарний настрій, записуйтеся на кваліфікований оздоровчий масаж Львів. Ви не знайдете більш комплексного методу з такою кількість позитивних чинників для вашого самопочуття. Ви можете вибрати кілька видів масажу або ж знайти свій улюблений, головне – не зупинятися на одному сеансі. Адже ефективного результату можна досягти, пройшовши повний курс хоча б із восьми процедур.

Де зробити оздоровчий масаж

Види оздоровчого масажу та їхні переваги

В оздоровчому комплексі “Три Стихії” працюють професійні майстри-масажисти, які спеціалізуються на різних техніках і видах оздоровчого масажу. Ви можете вибрати ту техніку, яка подобається вам за виконанням, або ж яка впливає на ту чи іншу групу м’язів, частину тіла чи больову точку.

  • Кінезіологічний масаж допоможе зняти болісні відчуття у спині та кінцівках, відновити роботу м’язів, зняти гіпертонус і розслабити їх. Його проводять, діючи на біологічно активні точки та глибокі м’язові шари.

  • Антицелюлітний масаж сприяє покращенню кровообігу, відновленню мікроциркуляції та виведенню з організму токсинів. Його виконують за допомогою спеціальних апаратів, використовуючи вакуум та спеціальні косметичні засоби, які посилюють результат.

  • Лімфодренажний масаж проводять для того, щоб стимулювати циркуляцію лімфи, яка відповідає за своєчасне виведення з організму токсинів. Крім того, такий масаж допомагає поліпшити імунітет та обмін речовин, оздоровити шкіру, позбутися целюліту і зайвих сантиметрів на тілі. Такий вид масажу чудово впорається з усіма видами набряків, навіть під час вагітності, а також зменшити варикозне розширення вен.

  • Загальний масаж – універсальний вид масажу, який має комплексну оздоровчу дію та впливає позитивно на весь організм. Якщо ви відчуваєте постійний біль у шиї та попереку, спазми м’язів та набряки в ногах – вам допоможе загальний масаж. Якщо хочете повернути спокій голові і добрий сон, підтягнути обвислу шкіру й позбутися ороговілих клітин, покращити кровообіг і метаболізм – ват також допоможе ця техніка. Адже такий вид масажу проводять на все тіло, активізуючи роботу всіх груп м’язів та навіть внутрішніх органів. Том після проходження повного курсу ви відчуєте, ніби помолодшали на десять років.

Як записатися на сеанс

Щоб записатися на оздоровчий масаж у “Три Стихії”, ви можете обрати на сайті процедуру і записатися на неї онлайн. Також можна зателефонувати за вказаним на сайті номером, щоб дізнатися детальну інформацію.

Крім того, ви можете придбати абонемент на весь курс масажу або ж вибрати один сеанс, щоб визначити, чи підходить вам ця процедура. У салоні привітні адміністратори, які радо допоможуть вам та проконсультують щодо всіх питань.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua