Фізичка чи хімічка: яка ти вчителька за знаком зодіаку

Присвячуємо цей гороскоп Всесвітньому дню вчителя.

Фізичка чи хімічка: яка ти вчителька за знаком зодіаку

Овен, гучний фізрук

«Впали, віджалися і не базікати, слабаки!» — у глибині твоєї пристрасної і сильної натури живе справжнісінький командир. Фізкультура – той предмет, де твій характер та амбіції повністю реалізувалися. Враховуючи емоційність та пристрасть до конкуренції, ти б точно на особистому прикладі показувала, як правильно треба підтягуватися, вболівати за команду. Приз у номінації «Кращий фізрук» точно був би твій.

Тілець, активна хімічка

Фізичка чи хімічка: яка ти вчителька за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Ти довіряєш лише перевіреним часом речам, як вчителька хімії довіряє таблиці Менделєєва та будову молекули. Тобі подобається точність у всьому, а також досконало – до найменшого атома – розбирати важливу тему. Поки не вникнеш, не відступишся. Люди, які мислять поверхово, у тебе не викликають поваги.

Близнюки, весела біологічка

Тільки така позитивна та весела людина, як ти, може спокійно розмовляти на непрості теми. Тому тебе б точно не збентежили розмови «про маточках і тичинках», якби ти був учителем біології. Тобі актуально правило: «Що природно, те не потворно». Друзів та нових знайомих підкуповує твій легкий характер та відмінне почуття гумору. У тому числі людям подобається, що ти не намагаєшся виглядати на їхньому фоні виграшно — навіть якщо для цього є підстави.

Рак, сумна історичка

Фізичка чи хімічка: яка ти вчителька за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

У школі тобі, швидше за все, подобалася історія, адже тобі важливо, щоб усі факти подавалися максимально достовірно. Через це ти і у звичайному житті складно миришся зі спотворенням будь-якої ситуації. Це порівняло смутку вчительки історії, яка почула від відмінника не ті дати початку Другої Світової чи Битви при Нарві.

Лев, ділова директорка

Твій суворий погляд часом змушує людей відчувати себе так само ніяково, ніби першокласник вперше опинився в кабінеті директора. Якщо побажаєш, можеш змусити людину поступитися тобі в розмові або придушити її волю за дві секунди. І в суспільстві ти круто тримаєшся — чужі погляди і підвищена увага тебе точно ніколи не збентежать. Навпаки, ти робиш усе, щоб усунути фокус на себе.

Діва, строга русичка

Якби ти викладала російську мову, тебе не пом'якшив би навіть ідеальний фонетичний аналіз слова «йогурт». Не повівши бровою, ти вліпила б тремтячому біля дошки школяру «трояк» через одну неправильну кому в реченні. Темперамент твого знака має на увазі категоричність та уїдливість. Тобі важливо, щоб твоє оточення та речі, які опинилися в центрі уваги, відповідали твоїм нормам та правилам. Якщо цього немає, підключається невроз. Поки не буде по-твоєму, не відступиш.

Терези, захоплена літераторка

Фізичка чи хімічка: яка ти вчителька за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Про таких, як ти, кажуть: “Натура з тонкою душевною організацією”. Тобі завжди хочеться зробити світ навколо себе прекраснішим. Поезія та література для тебе – джерело натхнення та нових ідей. Якщо в компанії мова зайде про твою улюблену книгу, фільм чи виконавця, співрозмовникам доведеться вислухати захоплений монолог. Деколи тобі так хочеться підключити інших до свого творчого та самобутнього світу, що ти забуваєш про існування чужих думок.

Скорпіон, нещадний завуч

Деякі люди бояться тебе сильніше, ніж директор. Якщо Леви-директори мають свердлити колким поглядом, то тобі під силу вводити людей у ступор голосним голосом або їдкими фразами. Такою ж «супер силою» у багатьох школах мали завучі. При цьому всі твої зауваження — це завжди реакція у відповідь. Якщо ж ти перша звернулася до людини, то, мабуть, із добрих спонукань.

Стрілець, компанейська географія

Якби ти була вчителем, то мала б дар цікаво розповідати про далекі країни і незвичайні місця. Ходила б на перевагу з глобусом і притягувала б до себе навіть самих непосидючих учнів. Також у твоєму дусі цікавитись різними культурами, національними традиціями. У твоєму суспільстві люди почуваються комфортно, бо ти щиро виявляєш інтерес до них.

Козеріг, холоднокровна фізичка

Фізичка чи хімічка: яка ти вчителька за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

У твоїй системі цінностей немає півтонів — ти ділиш людей на «двієчників» та «відмінників». Третього не дано. Причому переконати тебе практично неможливо. У поодиноких випадках ти готова вивести когось із однієї категорії до іншої. Така впертість часто грає з тобою злий жарт, адже людям властиво змінюватися. Через ролі, які ти всім роздаєш, втрачаєш можливість об'єктивно оцінювати поведінку оточуючих.

Водолій, справедлива математичка

Тобі незрозуміло, коли хтось скаржиться на життя, адже згідно з твоїм темпераментом на все є свої життєві формули. Наприклад, якщо не подобається робота, потрібно скласти своє бажання розвиватися в іншій галузі із зусиллями, помножити на силу волі та отримати потрібний результат. У твоїй системі координат усі невідомі завжди легко знайти. Тому своє суспільство ти даруєш лише тим, у кому бачиш такий самий раціональний стрижень.

Риби, мила англійка

Фізичка чи хімічка: яка ти вчителька за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Ти не любиш копатись у минулому, тобі цікавіше обмірковувати плани на майбутнє. Наприклад, розвивати свої мовні навички та надихати на це своїх друзів, бо без цього ніяк. Тобі важливо почуватися безпечно, і відсутність мовного бар'єру дарує тобі таке відчуття. А ще ти, як багато вчителів англійської, завжди в курсі нових тенденцій.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua