Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 3 по 9 жовтня

Наступний тиждень завершиться повним місяцем. Це означає, що енергії буде багато, але розпоряджатися нею потрібно помірно, розумно, щоб не підірвати сили свого організму.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 3 по 9 жовтня

Понеділок, 3.10

Настав час тверезо оцінити свої успіхи на професійній ниві і намітити нові вершини в роботі та кар'єрі. Подумай про те, як за змін у житті зберегти основи матеріальної стабільності свого існування. Це перше, про що треба зараз подбати. Переглянь вакансії, зваж свої можливості і порівняй зарплати.

Вівторок, 4.10

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 3 по 9 жовтня

Участь у багатолюдних заходах, спілкування з великою кількістю людей благотворно позначиться не лише на твоїй самооцінці, а й самопочутті. Не соромся розповідати друзям про свої успіхи та демонструвати свої досягнення — навіть мінімальна самопрезентація цього дня виявиться корисною.

Середа, 5.10

Ти відчуєш приплив енергії, але це відчуття може бути оманливим. Можливо, від якихось планів доведеться відмовитись, оскільки ти засумнієшся у надійності партнерів і в тому, що вони чесні з тобою. Це гарний день для зміцнення дружніх стосунків: варто поспілкуватися з подругами хоча б по телефону ще й розслабишся.

Четвер, 6.10

Плануй сьогодні справи, які забирають багато часу, але дуже важливі для твого майбутнього. Навіть на будівельні роботи, розпочаті цього дня, у тебе вистачить терпіння. Концентрація, ретельність, витримка – все це даватиметься тобі досить легко. Не пропусти ідеальної можливості навести лад у своєму житті.

П'ятниця, 7.10

Інтуїція, що прокинулася, вміння відчути, що саме потрібно робити, а від чого варто утриматися в той чи інший момент, дуже допоможе тобі у всіх громадських справах. Адже цього дня доведеться активно взаємодіяти з іншими людьми. Також на сьогодні можна і потрібно планувати великі покупки, не помилишся.

Субота, 8.10

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 3 по 9 жовтня

Заплануй на цей день водні процедури. Будь-які – вода оздоровить тебе. У якійсь важливій справі варто скористатися особистими зв'язками та корисними знайомствами, це не буде зайвим. Можна вирушати у подорож, тільки не вибирай далекі маршрути. Коротка поїздка, наприклад, до приміської зони, виявиться якраз.

Неділя, 9.10

Зараз важливо бути послідовним, різко не змінювати плани. Метання з боку на бік лише призведе до того, що ти втратиш свої гроші. Таку ж певну позицію необхідно займати і в усьому, що стосується відносин, що ґрунтуються на почуттях. Тобі навряд чи вибачать зраду і навіть просто захоплення іншою людиною.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua