3 знаки зодіаку, з якими найгірше сходяться Терези

Ревнощі, різний темперамент і нудьга — причини, що лежать в основі нерозуміння у відносинах Терезів та знаків з нашого списку.

3 знаки зодіаку, з якими найгірше сходяться Терези

Загалом, Терези — справжня знахідка для своїх друзів та коханої людини. Однак є три знаки зодіаку, з якими їм непросто збудувати стосунки. І в цій статті ми розповімо чому.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Рак

Часто Рак і Терези сходяться на основі спільних інтересів — творчість та мистецтво. Проте підхід до життя вони принципово відрізняється. Це нерідко призводить до нерозуміння. Емоційні Раки велику увагу приділяють дрібним деталям у кожній ситуації. Їм важливо мати можливість детально обговорити свої почуття з партнером, поділитися найменшими переживаннями. У той час як Терези часто оцінюють ситуацію в цілому. Вони радше реалісти, які люблять життя, живуть тут і зараз, не зациклюються на дрібницях. Терези воліють вийти у світ і поспілкуватися з цікавими людьми, ніж просто сидіти і розмовляти про особисте. Ракам же хочеться, щоб Терези більше ділилися з ними своїми почуттями. Поступово таке тотальне нерозуміння призводить до конфліктів.

2 Скорпіон

3 знаки зодіаку, з якими найгірше сходяться Терези Джерело: freepik.com

Ці два знаки по-різному дивляться на побудову особистих відносин. Ревниві Скорпіони шукають надійності та спокою, вони не люблять, коли партнер дає їм приводи для ревнощів. Привабливі, кокетливі та життєлюбні Терези цінують особисту свободу і чекають від партнера дотримання кордонів. При цьому вони легко та безпосередньо спілкуються з людьми, вміють фліртувати, робити компліменти. Скорпіонів така поведінка зачіпає, вони можуть почуватися обділеними у увазі. У результаті бажання Терезів вибудувати відносини на основі взаємної поваги стикається з підозрілістю Скорпіонів, тому такі відносини нерідко закінчуються образами з обох боків.

3 Козеріг

3 знаки зодіаку, з якими найгірше сходяться Терези Джерело: freepik.com

Терези та Козеріг можуть побудувати тривалі та гармонійні відносини, оскільки багато в чому доповнюють один одного. Козероги цілеспрямовані та дисципліновані люди. У Терезах їх приваблює вміння розслаблятися і отримувати задоволення від життя. У свою чергу творчі Терези навчаються у Козерогів довгостроковому плануванню, більш чіткому та серйозному підходу до справ. Також вони цінують тих, хто може забезпечити матеріальний добробут, а саме цього прагнуть Козероги. Конфлікти можуть початися в момент, коли Козероги втомляться від ролі «строгого батька», а Терезам набридне одноманітність та передбачуваність.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua