Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 19 по 25 вересня

Місяць зменшується, а значить, саме час знизити фізичні та розумові навантаження. Крім того, намагайся уникати будь-яких суперечок та конфліктів. Усі оточуючі зараз дуже уразливі.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 19 по 25 вересня

Понеділок, 19.09

Будь готова до того, що невирішені домашні проблеми та відкладені на потім господарські справи стануть на заваді будь-яким іншим починанням. Подумай, як тобі зможуть допомогти інші члени сім'ї, не намагайся тягнути все поодинці. При цьому намагайся уникати скандалів, не висувай претензій і нікого не звинувачуй.

Вівторок, 20.09

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 19 по 25 вересня

Не варто приховувати свої здобутки, а також виграшні сторони своєї зовнішності. Намагайся тільки триматися з гідністю і не впадай у чванство, не намагайся принизити оточуючих. Інакше наживеш собі ворогів та заздрісників. Твої сильні сторони лише привід підтримати інших людей. Допомагай нужденним, чим зможеш.

Середа, 21.09

Цього дня ти можеш значно зміцнити свої стосунки з дітьми та коханим. Безпрограшний варіант – спільні інтереси. Вони дадуть усім вам можливість займатися спільними справами, отримувати та аналізувати нову інформацію, обмінюватись думками. Увечері влаштуй сімейну вечерю з домашньою випічкою.

Четвер, 22.09

Сьогодні можеш спробувати себе в ролі художника чи дизайнера — натхнення обов'язково відвідає тебе і допоможе відобразити те, що справило на тебе яскраве враження. Не бійся виявити свій смак, вибираючи новий одяг. Інший спосіб втілити свої творчі амбіції – експерименти з дизайном інтер'єру. Пробуй!

П'ятниця, 23.09

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 19 по 25 вересня

Якщо тобі необхідно розрахувати максимально точний кошторис будь-яких робіт, не упускай цей день: він підходить для складання не лише бюджету, а й планів, у яких не буде нічого зайвого. Це стосується як професійної діяльності, так і особистого життя. Можна продумувати майбутні покупки та вибирати місце відпочинку.

Субота, 24.09

Здоровий спосіб життя — те, що цікавитиме тебе зараз найбільше. Ти можеш спробувати мати гарні звички, почати застосовувати корисні рекомендації на ділі. Ранкові пробіжки у найближчому парку, заняття йогою вдома з онлайн-тренером чи оздоровчі духовні практики – вибір за тобою!

Неділя, 25.09

Щоб зміцнити стосунки з друзями (особливо якщо ви дружите сім'ями), сходи до них у гості або запроси їх до себе. Напевно буде привід переглянути старі фотографії та відеозаписи, на яких ти змальована молодшою та повнішою надій. Ностальгія не принесе смутку, навпаки подарує сплеск приємних емоцій

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua