Поверни собі легкість та гармонію: 5 способів посилити Венеру у жінки

Найпростіша інструкція, яка допоможе тобі налаштуватися на гармонію та щастя.

Поверни собі легкість та гармонію: 5 способів посилити Венеру у жінки

За що Венера відповідає в гороскопі жінки

Венера – планета-покровитель жінок. У гороскопі вона відповідає за красу, удачу в коханні та впевненість у власній чарівності. Ослаблення Венери тягне за собою несприятливі стани:

  • тривожність,
  • депресію,
  • проблеми на особистому фронті,
  • Фінансовий застій.

Яскрава ознака занепаду венеріанського початку жіноча зовнішність. Якщо обличчя виглядає постійно втомленим, причому без вагомих причин, це знак, що час посилювати вплив Венери. Ще про слабкість планети краси говорить те, що навіть молоді дівчата можуть почуватися «старими» всередині та відчувати комплекс неприємних переживань.

Стану Венери

Поверни собі легкість та гармонію: 5 способів посилити Венеру у жінки Джерело: freepik.com

Є три основні стани жіночої планети та відповідні три моделі поведінки:

  • Врівноважена, або Стан «я кохана та люблю». У цьому випадку жінка – магніт для чоловіків, оскільки випромінює впевненість та стабільність. Їй подобається фліртувати, приймати знаки уваги і виглядати одночасно спокусливою та безневинною;
  • Розбалансована, «Любіть мене». Стан робить поведінку жінки агресивно-викликаючою, що часто не прикрашає її і служить головним каменем спотикання для будь-яких стосунків. При такій поведінці ти перегинаєш палицю з капризами та войовничим настроєм, що відлякує чоловіків;
  • Пригнічена, «Хіба мене можна полюбити?». Таку жінку видно здалеку, адже всім своїм виглядом вона випромінює невпевненість, тривожність чи абсолютну байдужість. У цьому стані навіть досить жінки виглядають старшими за свої роки.

Способи, які посилять Венеру: 5 безпрограшних варіантів

1. Підтримувати красу

Зазвичай жінки і дівчата намагаються одягатися красиво тільки «на вихід», а вдома не гидують видом одягом. Наприклад, старими футболками та розтягнутими лосинами. Венера не терпить такого ставлення до самої себе, тому слабшає за відсутності гарного вигляду. Щоб виправити цей момент, потрібно переглянути свій гардероб, особливо домашній одяг. Прозвучить, можливо, дивно, але важливо постаратися протягом місяця бути красивою завжди і скрізь не для інших, а саме для себе. Цього часу буде достатньо, щоб поринути у це почуття і зробити його звичкою. Якщо налаштуватися на таку хвилю, енергетика Венери посилиться, а разом з нею — і загальне самопочуття.

2. Не бути склочним

Венера — це покровителька як краси, а й жіночого щастя. Здобути внутрішню гармонію, звинувачуючи у всіх гріхах усіх навколо і влаштовуючи скандали на рівному місці, не вдасться. Тому другий важливий крок – змінити своє ставлення до оточуючих. Наприклад, можна шукати в людині, яка викликала гнів, якості, за які її можна поважати, або поставити запитання:

  • Що мені дасть агресія?
  • «Чи заслуговує опонент чи ситуація тієї енергії, що я витрачу на неї?»

Повір, у твоєму оточенні, напевно, знайдуться гідні екземпляри, навіть якщо до цього сильно не щастило. Постарайся почати дивитися на інших простіше – не намагатися шукати в них лише погане.

3. Підтримувати чистоту

Поверни собі легкість та гармонію: 5 способів посилити Венеру у жінки Джерело: freepik.com

Підтримувати потрібний стан Венері також заважає безлад у будинку. Тому прибирання та облаштування квартири – це теж вагомий внесок у підтримку планети кохання. Таке заняття активізує правильну енергію, заряджає гарним настроєм та посилює вплив Венери.

4. Експериментувати з образом

Венера допомагає жінкам, які цінують себе. Створити потрібний образ і зарядитися жіночою енергією допоможуть останні жіночі союзники — косметика і парфумерія. Потрібно влаштовувати собі день експериментів з хоч раз на тиждень. Такий внесок у власний настрій зробить тебе привабливою та жіночною.

5. Відмовитися від нецензурної лексики

Поверни собі легкість та гармонію: 5 способів посилити Венеру у жінки Джерело: freepik.com

Плітки, нецензурна лексика та гнівливість теж перешкоджають розвитку жіночої енергетики. Венера цінує пластичну поведінку та позитивний внутрішній настрій, тому потрібно постаратися відповідати цим нескладним вимогам, якщо зацікавлена у покращенні свого стану. Як тільки виправиш цей момент, помітиш, що життя починає змінюватися на краще.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua