Життєві цикли людини: як за датою народження дізнатися, у якому періоді ти перебуваєш

День народження підкаже, який життєвий цикл ти зараз проживаєш – літо, весну, осінь чи зиму, – а також, що принесе тобі гармонію у будь-який із цих періодів.

Життєві цикли людини: як за датою народження дізнатися, у якому періоді ти перебуваєш

Як вирахувати життєвий цикл за датою народження

Щоб вирахувати свій життєвий цикл, знадобиться дата народження. Припустимо, людина народилася 12.05.1984. Значить йому 37 повних років. На ці цифри ми й спиратимемося на подальші обчислення.

Розкладемо дату на кілька складових:

  1. Складаємо числа дня народження, а потім зводимо до однозначного числа: 3 +7 = 12; 1+2= 3 .
  2. Те ж саме робимо з місяцем – 05; 0+5 = 5 .
  3. І з роком – 1984; 1+9+8+4 = 22; 2+2 = 4 .
  4. Потім складаємо всі результати один з одним і наводимо до однозначного значення:
    3 + 5 + 4 = 12; 1+2=3.

Вважаємо свій особистий період

Життєвий цикл «Весна»

Потрібно з 36 ( в нумерології це число вважається магічною комбінацією, ще його називають числом життя – прим. ред. ) відняти результат четвертої дії (у нашому прикладі це цифра 3). У результаті вийде 33. Отже, що з людини з датою народження 12.05.1984 життєвий цикл «Весна» триває від 0 до 33 років.

Життєвий цикл «Літо»

Щоб дізнатися, коли починається і закінчується життєвий цикл «Літо», потрібно до 33 (цифра «Весни») додати 9. У результаті вийде 42. Отже, цикл «Літо» у нашому випадку буде з 34 до 42 років.

Життєвий цикл «Осінь»

Щоб вирахувати цикл “Осінь”, додай 9 до 42, результату “Літо” – 42 +9 = 51. Осінній цикл життя нашого прикладу розпочнеться з 43 років та триватиме до 51 року.

Життєвий цикл «Зима»

Усі роки після 52 років відносяться до зимового циклу життя.

Як розрахувати число життєвого циклу

Отже, ми визначили, у якому періоді перебуваємо, тепер рахуємо число кожного окремого періоду.

  • Якщо перебуваєш у періоді «Весна», склади результат першої та другої дії вище – результати суми дати та місяця народження. У прикладі це 3 і 5. У сумі ці числа дадуть 8.
  • Якщо — у періоді «Літо», склади результат першої та третьої дії вище (результати дати та року народження). В нас це 3+4. Отримуємо 7.
  • Для розрахунку періоду «Осінь» склади результат першої та четвертої дії — дата та рік народження. У нас це 3+3. Отримуємо 6.
  • Число періоду «Зима» – це сума місяця та року народження, зведена до однозначного числа: 5+4=9.

Наслідуючи приклади, визнач особистий період, розрахуй число життєвого циклу та прочитай його розшифровку.

Розшифровка числа твого періоду

Життєві цикли людини: як за датою народження дізнатися, у якому періоді ти перебуваєш

1. Сонце . Час, коли необхідно пропрацювати своє его, виявляти свої найкращі якості, використовувати свою силу на благо, не придушуючи інших людей своїм авторитетом, а захищаючи близьких. У цей період необхідно навчитися брати на себе відповідальність, подолати невпевненість у собі та виростити свої лідерські якості. Також це прекрасний період для розвитку бізнесу, побудови кар'єри, час стратегічного планування та втілення своїх ідей.

2. Місяць. Час вибудовування взаємовідносин, як у особистому житті, і у професійної діяльності. У цей час має сенс налагоджувати корисні контакти. Тобі необхідно навчитися дипломатичного ведення діалогу, співробітництва та роботи в команді. Завдяки людям, які оточують тебе, ти можеш досягти успіху.

3. Юпітер. Цей період пов'язаний із сім'єю. Саме тоді сприятливо взаємодіяти зі своїми близькими, налагоджувати із нею контакти, будувати особисте життя, займатися вихованням дітей. Цей час сприятливий для творчих перемог та самовираження, а також для накопичення та передачі знань. Ти можеш стати наставником для іншої людини.

4. Раху. У цей час важлива стабільність. Дуже важливо діяти послідовно, крок за кроком, уникаючи хаосу в думках та просторі. Сприятливо розвивати професійну діяльність, навчатися дисципліни та порядку, працювати над позитивним мисленням. Якщо ж йти за негативним сценарієм, то цей період може бути наповнений кармічними подіями та перешкодами, які необхідно долати через любов до світу, життя в доброті та доброму настрої, незважаючи ні на що.

5. Меркурій. Це час змін та змін. Можливі переїзди, відрядження та подорожі. У цей період сприятливо наповнюватися знаннями, причому необов'язково копати в глибину. Розвивай свій кругозір. Це саме той випадок, коли важлива кількість, а не якість. Поділися своїми відкриттями з іншими людьми. Ти можеш стати стимулом реалізації потенціалу інших людей. У цей період сприятливо реалізовувати свої найсміливіші ідеї.

Життєві цикли людини: як за датою народження дізнатися, у якому періоді ти перебуваєш

6. Венера. Цей період пов'язаний із створенням затишку та гармонії — у домі та житті. Також «шістка» символізує вдалий час для саморозвитку і, якщо ти давно планувала зайнятися здоров'ям — духовним і фізичним, то можеш сміливо приступати. Результати тебе потішать. А ще, цей період принесе тобі багато енергії та цікавих ідей.

7. Кету. Час споглядати, досліджувати та трансформуватися. У цей час сприятливо займатися самопізнанням, працювати над своїм внутрішнім світом, вивчати філософію, релігію, езотерику. Час особистісного та духовного зростання. Перебуваючи на самоті, ти зможеш дійти усвідомлення себе і глибокого розуміння життя. Цей період вчить тебе довіряти собі, дослухайся до своєї інтуїції.

8. Сатурн. Це період, у який тобі треба навчитися балансувати між матеріальною та духовною стороною життя. Час направити свою енергію на благо інших, стати віддаючою. Цей період може перевіряти на міцність твій внутрішній стрижень. Важливо не пасувати перед труднощами, тоді ти зможеш досягти хороших результатів у професійній діяльності, підвищиш свій суспільний статус і, ймовірно, набудеш влади.

9. Марс. У цей період тобі треба проявляти мудрість, терпіння та милосердя. Важливо поводитися, як належить «шляхетному воїнові»: надавати допомогу іншим і захищати слабких. У цей час необхідно навчитися відпускати минуле, починаючи від думок, образ, закінчуючи стосунками з людьми. Тобі необхідно відпустити все, що тягне тебе вниз, і відкрити нові можливості.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua